Negativa

Primetio sam to po zgradama, da se obaveštavaju stanari češće o radovima ali i žurkama i mislim da je to korektno, bar znaš kada će početi/završiti se pa možeš da se pripremiš umesto da se šlogiraš kada počnu sa bušilicama ili kada bas počne da gruva...U starom stanu iako je bila kuća, imali smo parkić u kome su se stalno skupljali klinci, narko dileri i navijači i divljali...Jedna grupa prepodne, kadao ni odu dođe druga, uveče do 2, 3 ujutru treća...Ovde je, posebno u bivšim radničkim naseljima ali u nekadašnjim ''uglednim'' krajevima posle sankcija 90.-tih izvršena getoizacija društva i mnogi se zaista ponašaju kao crnci iz geta, to se ne može poreći, zato nas mnogi u svetu i gledaju kao ''bele'' crnce...
JARPbJG.png

Misljenja sam da to ima smisla tek ako se pita da li bi nekome smetalo da tada i tada organizujes neko okupljanje, a za radove u formi da planiras radove i da pitas komsije kad im je najveci nivo buke najprihvatljiviji, pa kako vecina odgovori tad i obavis to.
 
u mojoj ulici na placu niko za stalno ne zivi, cak retko ko naidje tu...velika kucka lutalica je u napustenom dvoristu ostenila 7 malih...
ne znam sta ce i gde da jede, jer prosto - nema ko da joj da....a ide i zima...
jadni:sad2:
 
u mojoj ulici na placu niko za stalno ne zivi, cak retko ko naidje tu...velika kucka lutalica je u napustenom dvoristu ostenila 7 malih...
ne znam sta ce i gde da jede, jer prosto - nema ko da joj da....a ide i zima...
jadni:sad2:


Ti ne možeš da joj bar jednom dnevno odneseš nešto ?
Vodu, granule ?
:cry:
 
Popularizoravanje ajvara.
Ako nisi okacio sliku na fb dok ljustis papriku i mesas ajvar, nista nisi uradio...

Daj sta das, samo da budemo vidjeni i primeceni... :roll:
 
Posle sezone zaprasivanja komaraca, pocelo je prskanje naroda po autobuskim stajalistima.

Stajaliste kod cvetka, prema gradu, projuri lik preko sina, a kako je, dao Bog, kolovoz pun ulegnuca, baja preko toga i sve po nama...
I po jednoj bebi...

Da sam mogao da ga stignem, krvi bih mu se napio...
 
Posle sezone zaprasivanja komaraca, pocelo je prskanje naroda po autobuskim stajalistima.

Stajaliste kod cvetka, prema gradu, projuri lik preko sina, a kako je, dao Bog, kolovoz pun ulegnuca, baja preko toga i sve po nama...
I po jednoj bebi...

Da sam mogao da ga stignem, krvi bih mu se napio...

..kako mi se gade ti smradovi sto kad sednu u auto misle da su bogovi, i da im niko nista ne moze, pa se izivljavaju narocito tako kad je kisa i one lapavice zimi....
 
Što isti oglasi za posao mesecima pa i godinama stoje iako ima toliko mladih, kvalifikovanih ljudi...To jasno govori koliko je naš sistem prevara i jednostavno tržište je postalo deo porodica koje vladaju zemljom, znači polako postajemo južno američki tip kvazi kapitalističke diktature...
 
Što isti oglasi za posao mesecima pa i godinama stoje iako ima toliko mladih, kvalifikovanih ljudi...To jasno govori koliko je naš sistem prevara i jednostavno tržište je postalo deo porodica koje vladaju zemljom, znači polako postajemo južno američki tip kvazi kapitalističke diktature...

158 zahteva... da ispune formu. A primice Ziku i Miku.

Video sam skoro na fb... neki cova je napisao dobar tekst o pisanju oglasa u IT delu. Odlican i jasan tekst cije poruke bi nam mnogo pomogle.
 
videh zenu naseg poznatog glumca (beogradjani) u jednosmernoj ulici ceka taxi sa detetom od 3-4g.....dugo mu duvala nos u maramicu i onda samo otvori saku i maramicu `ispusti`...
a ja mislila oni neki fin i kulturan svet...msm, nisu seljaci ko vecina nas dosljaka
:roll:
 
Što isti oglasi za posao mesecima pa i godinama stoje iako ima toliko mladih, kvalifikovanih ljudi...To jasno govori koliko je naš sistem prevara i jednostavno tržište je postalo deo porodica koje vladaju zemljom, znači polako postajemo južno američki tip kvazi kapitalističke diktature...



158 zahteva... da ispune formu. A primice Ziku i Miku.

Video sam skoro na fb... neki cova je napisao dobar tekst o pisanju oglasa u IT delu. Odlican i jasan tekst cije poruke bi nam mnogo pomogle.
Moze biti a i ne mora... Prolazim svakodnevno pored "Aman" prodavnice kojoj vec godinu dana na vratima pise "potreban radnik"..
Za godinu dana cak ni neki ocajni student nije tu pokucao da potrazi posao, razlog je ocajan glas koji bije poslodavce u prodajnom sektoru...
Tako i za ostale.. Doba informacije je donelo tu beneficiju da se glas o losem poslodavcu brzo prenese..
 
Ali glede ovih oglasa, ne znam da li ti ljudi ne ažuriraju redovno svoju bazu ili šta...Inače su sajtovi domaćih firmi pa i infostuda totalno zapušteni, ponekad me podsećaju na one mrtve gradove u zombi apokalipsi, oseća se dah smrti i truleži, čak i na netu.
 
Ali glede ovih oglasa, ne znam da li ti ljudi ne ažuriraju redovno svoju bazu ili šta...Inače su sajtovi domaćih firmi pa i infostuda totalno zapušteni, ponekad me podsećaju na one mrtve gradove u zombi apokalipsi, oseća se dah smrti i truleži, čak i na netu.

pa ako vidis da je oglas postavljen pre par dana, azuriraju ocigledno :roll:
 

Back
Top