Negativa

Za 'samo' 6 godina... ako ne budemo menjali gradsku vlast. Ako budemo - mozda nekad a mozda i nikada.
Kod nas je ionako obicaj da se od preuzimanja vlasti krene sa izmisljanjem tople vode pa stigne do moderne civilizacije.
 
Јутрос кренем ја седмицом од `ајата. И потраје вожња преко Савског добрих 20 минута. Кад погледам шта је испред нас, а оно конвој камиончина. Ваљда су почели да их преусмеравају са Газеле или сами бирају да неће тамо.

Одвуче се трамвај кроз све семафоре до Ресавске, кад тамо стоп. И прође неких 8 минута, док нас је возач пустио напоље. Ја погледам шта је, кад оно паук купи возило са паркинга и брате цели саобраћај стоји због тога. :D Леп начин да почне радни дан.
 
Lepo Dilas pricao - nemojte da renovirate Gazelu i blokirate je, dok mi bar nesto od novog mosta pustimo - nece Gazela da se srusi... ali ne... E sad 'dobijamo po glavi'.
 
Šta je bilo sa Gazelom?

Nije jos nista - renoviraju je i malo malo pa neke ulaze tj. izlaze zatvaraju. Ovi silni kamioni o kojima Миша govori su samo posledica toga sto je neki od prilaza Gazeli zatvoren. Mislim, ali to moze da se proveri, da ce do 15. da budu radovi... ili do 1. novembra :think: Uglavnom, nece jos predugo. Ove godine cemo da imamo Gazelu preko koje se prolazi svim trakama normalno.
 
Nije jos nista - renoviraju je i malo malo pa neke ulaze tj. izlaze zatvaraju. Ovi silni kamioni o kojima Миша govori su samo posledica toga sto je neki od prilaza Gazeli zatvoren. Mislim, ali to moze da se proveri, da ce do 15. da budu radovi... ili do 1. novembra :think: Uglavnom, nece jos predugo. Ove godine cemo da imamo Gazelu preko koje se prolazi svim trakama normalno.
I opet će biti gužve...Previše je automobila za ovaj Grad.
 
Negativno je....što većina reg.korisnika ne čita tudje postove, nego samo čuka svoje.
Svi hoće da budu u pravu, svi imaju neku svoju istinu !
Prosto sam se oduševila jednim postom gde čovek napisa da je istina na sredini ! Uglavnom, ako neko kaže nešto tačno i iskreno, elegantno se preskoči, u većini slučajeva, a ako se primeti da je neko nešto ružno napisao, ili je neistomišljenik, ne propušta se prilika da se dotični pošteno napljuje, ni malo elegantno.
To sam primetila odavno, al sad sam se baš na jednoj temi uverila.
Ja sam drugačije shvatila forum.....kao razmenu mišljenja, saznanja, shvatanja....uz zezanje, druženje.

Dolazim do mišljenja da je forumašenje više nego uzaludan posao, protraćeno vreme, ali baš, baš, bez veze....
 
Negativno je....što većina reg.korisnika ne čita tudje postove, nego samo čuka svoje.
Svi hoće da budu u pravu, svi imaju neku svoju istinu !
Prosto sam se oduševila jednim postom gde čovek napisa da je istina na sredini ! Uglavnom, ako neko kaže nešto tačno i iskreno, elegantno se preskoči, u većini slučajeva, a ako se primeti da je neko nešto ružno napisao, ili je neistomišljenik, ne propušta se prilika da se dotični pošteno napljuje, ni malo elegantno.
To sam primetila odavno, al sad sam se baš na jednoj temi uverila.
Ja sam drugačije shvatila forum.....kao razmenu mišljenja, saznanja, shvatanja....uz zezanje, druženje.

Dolazim do mišljenja da je forumašenje više nego uzaludan posao, protraćeno vreme, ali baš, baš, bez veze....

potpisujem
:neutral:
 
Negativno je....što većina reg.korisnika ne čita tudje postove, nego samo čuka svoje.
Svi hoće da budu u pravu, svi imaju neku svoju istinu !
Prosto sam se oduševila jednim postom gde čovek napisa da je istina na sredini ! Uglavnom, ako neko kaže nešto tačno i iskreno, elegantno se preskoči, u većini slučajeva, a ako se primeti da je neko nešto ružno napisao, ili je neistomišljenik, ne propušta se prilika da se dotični pošteno napljuje, ni malo elegantno.
To sam primetila odavno, al sad sam se baš na jednoj temi uverila.
Ja sam drugačije shvatila forum.....kao razmenu mišljenja, saznanja, shvatanja....uz zezanje, druženje.

Dolazim do mišljenja da je forumašenje više nego uzaludan posao, protraćeno vreme, ali baš, baš, bez veze....

..na kojoj temi....ako je samo jedna (znam da nije)....onda bi to bilo savrseno....
 
Увредљиве речи по мени треба избегавати у литератури која је циљана за млађе нараштаје. Довољно их они сами знају.

Иначе, семантички је аутор у праву. :) Реч "глупача" се користи само за особу женског пола (ај да изоставимо трансродне), што не значи да је свака жена глупача (побогу).
 
Случајно почех ово у теми "да ли знате?". :)

Да ли знате да су затворили Газелу за смер здесна налево преко Саве? Данас сам се враћао превозом са Аде и закључих да бих брже кући стигао пешке него превозом, само да постојеу неке степеничице, да преко Газеле пређем Саву.
 
Случајно почех ово у теми "да ли знате?". :)

Да ли знате да су затворили Газелу за смер здесна налево преко Саве? Данас сам се враћао превозом са Аде и закључих да бих брже кући стигао пешке него превозом, само да постојеу неке степеничице, да преко Газеле пређем Саву.

Vala, jesu pricali i pokazivali dosta stvari - ali dosta i toga vise... Mislim da je do 15. novembra rok za zavrsetak radova koji ometaju saobracaj. Od tada ce moci da se vozi svuda, kao i pre, a sam most bi trebalo da bude bezbedniji nego pre.
 
Samo cu da pitam, posto mi je to veoma jak utisak - kakav bre pozar izbija u sred oktobra?!?

Pa nije 40 stepeni! Nije ni +5 kao u Beogradu, ali opet... Samo da se prati da li ce tu iduceg leta da iznikne neka gradjevina - i onda pohapsiti sve po spisku.

Tako je kod Atine - malo malo pa pozar. Imaju zakon o zastiti suma - ali kad izgori, onda je to slobodan gradjevinski prostor.
Zakon ima rupetinu koja se lepo koristi.
 
A ko se buni? LDP, ciji je sada clan Marko Karadžić, koji je bio drzavni sekretar - pa je iz vladajuce koalicije nekako doplivao u LDP... preletac.

Nego - primene sile nije bilo, nije bilo nereda, ne vidim u cemu je problem.
 
Gosn.Platin..to je moja negativa..pa da ne zapocinjemo politicke rasprave..
u smislu da su deca u nedelju morala u spalir..kao i neki radnici..da su se
prostirali beli carsavi po putu i posipali cvecem..pogledajte slike
mislim...pokojni patrijarh Pavle se vozio Gsp-om..i isao trotoarom..
 

Back
Top