Prokleta je Holandija......................

Poruka
5.643
Male šanse za odmrzavanje SSP

BEOGRAD - Holandija će teško promeniti svoj tvrdi stav i gotovo sigurno neće dozvoliti Srbiji odmrzavanje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju (SSP), prvoj stepenici na putu za Evropsku uniju.
Ovakav zaključak nameće se posle očekivanog izveštaja glavnog tužioca Haškog tribunala Serža Bramerca SB UN, koji pored „hvalospeva“ na račun naše zemlje nije izgovorio famozne, tako željene reči „puna saradnja sa Haškim tribunalom“.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-06-06-2009/male-sanse-za-odmrzavanje-ssp

Sta bi sa Bajdenovim obecanjima?
 
svaki put umrem od smeha na ovom forumu
alo bre ljudi
zna se tacno sta srbija sve treba da uradi da bi usla u eu,kao i sve druge drzave koje zele da udju u eu,e sad je drugo sto nam ovi nasi ne govore sta sve tacno treba da se uradi...pa nas onda eto mrzi ceo svet,holandija,usa...
e kad srbija uradi tacno sta treba uci ce u eu
 
Pa Bajden se prvo dogovrio sa Holandjanima .

Ma hebes EU . Tamo nas nece ,.. Nece da nas prime ni po koju cenu , ni na koji nacin, sta god mi radili . A kad 9 i ako ) rese da nas prime , to ce da urade , kako god se mi ponasali , sta god mi radili .
Srecom , postoje indicije da ce se raspasti , pre negosto nas primi .

A licno mislim da iz sve snage rade na rastakanju Srbje , kako bi primili neke njene delove , a nikako celyu Srbiju .
 
Pa Bajden se prvo dogovrio sa Holandjanima .

Ma hebes EU . Tamo nas nece ,.. Nece da nas prime ni po koju cenu , ni na koji nacin, sta god mi radili . A kad 9 i ako ) rese da nas prime , to ce da urade , kako god se mi ponasali , sta god mi radili .
Srecom , postoje indicije da ce se raspasti , pre negosto nas primi .

A licno mislim da iz sve snage rade na rastakanju Srbje , kako bi primili neke njene delove , a nikako celyu Srbiju .

Mislim, možda grešim, da ni najmanje nisi u pravu.
Ma koliko Tribunal bio nepravedan i ruglo od suda, ipak smo se, kao država, obavezali na saradnju s njim. I nikako da tu saradnju privedemo kraju.
Zatim, osvrni se samo na rad srpskog parlamenta i vidi koliko su efikasni, nekorumpirani i korisni...

Neke stvari su i samo do nas.
 
Pa Bajden se prvo dogovrio sa Holandjanima .

Ma hebes EU . Tamo nas nece ,.. Nece da nas prime ni po koju cenu , ni na koji nacin, sta god mi radili . A kad 9 i ako ) rese da nas prime , to ce da urade , kako god se mi ponasali , sta god mi radili .
Srecom , postoje indicije da ce se raspasti , pre negosto nas primi .

A licno mislim da iz sve snage rade na rastakanju Srbje , kako bi primili neke njene delove , a nikako celyu Srbiju .

pa naravno
prime lepo vojvodinu
koji ce im delovi srbije gde su radikali,kostunica,ns
 
Podržavam Holandiju. Ne može država koja krije ratne zločince, uz građane koji aplaudiraju haškom zatvoreniku na lečenju u Srbiju, da bude dobrodošla u dom evropskih zemalja. Holandija je samo principijelnija od drugih.

Британија и Француска су починиле стравичне злочине у својим колонијама за време владавине над њима. Наравно, нико никад није одговарао

Само је питање моћи зликовца а не тежине злочина , да ли ће исти бити процесуиран

Но, ти си тешко ретардиран, па не можеш то да схватиш
 
Poslednja izmena:
Mislim, možda grešim, da ni najmanje nisi u pravu.
Ma koliko Tribunal bio nepravedan i ruglo od suda, ipak smo se, kao država, obavezali na saradnju s njim. I nikako da tu saradnju privedemo kraju.
Zatim, osvrni se samo na rad srpskog parlamenta i vidi koliko su efikasni, nekorumpirani i korisni...

Neke stvari su i samo do nas.

I .... kakve to veze ima sa prijemom u EU ... nikakve . Bas nikakve . Znnas li kakve je bila Bugarska skupstine u trenutku ulaska u EU ... E to je trebalo videti .
 
Британија и Француска су починиле стравичне злочине у својим колонијама за време владавине над њима. Наравно, нико никад није одговарао

Само је питање моћи зликовца а не тежине злочина , да ли ће исти бити процесуиран

Но, ти си тешко ретардиран, па не моћеш то да схватиш

Pa nema naroda koji nije nekada u svojoj istoriji cinio zlocine.

Neki kazu da je svaka zastava krvava...

Sta je to procesuiran? Interesantna rec, nikada je nisam cuo---:roll:
 

Back
Top