Idealan sex

Kathrin

Zainteresovan član
Poruka
420
hajde neka mi neko opise njegovo/njeno idealno vece,onako kako ga zaista dozivljava,zamislja i zeli.......ali onako iskreno i nevino!!Da li ste se razocarali kada ste prvi put spavali sa deckom/devojkom?Znam da je mnogima bilo jako bezveze,zanima me i kad ste to uradili i zasto!!Da li vam je bilo stalo do te osobe ili samo iz fazona???Koliko je bino da te decko/devojka seksualno privlaci???Zanimljivo,a....?? :P
 
Kathrin:
hajde neka mi neko opise njegovo/njeno idealno vece,onako kako ga zaista dozivljava,zamislja i zeli.......ali onako iskreno i nevino!! :arrow: ovo nije za javnost :P Da li ste se razocarali kada ste prvi put spavali sa deckom/devojkom? :arrow: NE Znam da je mnogima bilo jako bezveze,zanima me i kad ste to uradili i zasto!! :arrow:stvarno..zasto :roll: 18. Da li vam je bilo stalo do te osobe ili samo iz fazona??? :arrow: ne y. se iz fazona :) Koliko je bino da te decko/devojka seksualno privlaci??? :arrow: sta koliko? m, mm, cm, km, gr...:? Zanimljivo,a....?? :P
 
Kathrin:
hajde neka mi neko opise njegovo/njeno idealno vece,onako kako ga zaista dozivljava,zamislja i zeli.......ali onako iskreno i nevino!!Da li ste se razocarali kada ste prvi put spavali sa deckom/devojkom?Znam da je mnogima bilo jako bezveze,zanima me i kad ste to uradili i zasto!!Da li vam je bilo stalo do te osobe ili samo iz fazona???Koliko je bino da te decko/devojka seksualno privlaci???Zanimljivo,a....?? :P

Ne...
 
Kathrin:
hajde neka mi neko opise njegovo/njeno :lol: idealno vece,onako kako ga zaista dozivljava,zamislja i zeli.. :arrow: .....ali onako iskreno i nevino!!(neki ga ne zamishljaju nevino...) :twisted: Da li ste se razocarali kada ste prvi put spavali sa deckom/devojkom?Znam da je mnogima bilo jako bezveze, :roll: :shock: Mnogima bilo bezveze? Losha statistika...zanima me i kad ste to uradili i zastoPa,kako da ti objasnim... :roll: !!Da li vam je bilo stalo do te osobe ili samo iz fazonaGubljenje nevinosti iz Fazona??? Super!!! :shock: :roll: :roll: :roll: ???Koliko je bino da te decko/devojka seksualno privlaci???Zashto bi iko stupio u odnose ako ne postoji sexualna privlachnost???Zanimljivo,a....?? :P Pa,i nije bash... Ne kapiram te uopshte...
 
:? e pa meni je bilo bez veze, i da me neko pita zasto je to bio on stvarno ne bih znala sta da mu kazem :roll: zao mi je jedino sto taj prvi put nije bio tri godine ranije, kad sam stvarno prema choveku osecala neverovatnu kolichinu strasti...(ako nista drugo 8) )
 
e pa meni je prvi put bilo super,desilo se nedavno,sa momkom sam u vezi 2 god a zbog cega je bilo...zbog prevelike ljubavi,bez foliranja.i mislim da sex bez osjecanja ne vrijedi nista.cmokic!!! :D
 
Hm, idealan seks i prvi put... Evo odgovoricu na ovo drugo, jer se relativno skoro desilo i to ne iz velike ljubavi, nego jednostavno iz zelje da to uradim. Da se razumemo - u vezi sam sa doticnim deckom, on je veoma zaljubljen, juce mi je rekao da me voli itd. Meni je do njega stalo, ali ne mogu da kazem da sam sad nesto preterano zaljubljena, odnosno da ga volim.
Uglavnom, nisam imala nikakve romanticne iluzije kada je taj prvi put u pitanju, tako da se nisam ni razocarala ili nesto slicno...
 
Idealan sex?!
Kad joj ne znas ime, posle nekog vremena zaboraviš i kako izgleda...A, ostaje samo onaj osećaj u donjem stomaku kad pomisliš na nju, i naravno miris koji nikad ne bledi
 
Odakle da krenem?Da li sa onim da je ovo glupa tema(ehej,koliko je samo ovde nebulozi otvoreno/cuj severina ili pamekla?Napaljen decko,sta ces...pa idi mi dodji neke perverzije tima lovacka kuca,da ne spominjem veliku mastu doticnog lika/Halo realnost,molim!!!)Koliko je samo ova tema cesta,koliko sam slucajeva u poslednje vreme slusala.......iskreno,nisam htela da otvaram vise poruka,da ne bude shitok slazem se da je to nesto o cemu se raspravljalo nebrojeno puta,ali zar su svi sve rekli,nema nista novo?da,zaboravila sam,dosadno je,mnogo je bolje praviti se vazan,neka riba napucana i strastveni ljubavnik....da,sve sami foliranti i folirantkinje.....smesno,ali valjda je to zbog godina ili cega vec...no,da ne duzim....ok. je imati stav i razloge,ali one prave...p.s.za sve one koji su se pravili pametni statistike ukazuju na to da je u vise od 45% prvi put bio shit i sl.Da strast ima veze s ljubavlju,kao i to da je seksualna privlacnost veoma bitna......verovali ili ne :roll: :)
 
Kathrin:
Odakle da krenem?Da li sa onim da je ovo glupa tema(ehej,koliko je samo ovde nebulozi otvoreno/cuj severina ili pamekla?Napaljen decko,sta ces...pa idi mi dodji neke perverzije tima lovacka kuca,da ne spominjem veliku mastu doticnog lika/Halo realnost,molim!!!)Koliko je samo ova tema cesta,koliko sam slucajeva u poslednje vreme slusala.......iskreno,nisam htela da otvaram vise poruka,da ne bude * slazem se da je to nesto o cemu se raspravljalo nebrojeno puta,ali zar su svi sve rekli,nema nista novo?da,zaboravila sam,dosadno je,mnogo je bolje praviti se vazan,neka riba napucana i strastveni ljubavnik....da,sve sami foliranti i folirantkinje.....smesno,ali valjda je to zbog godina ili cega vec...no,da ne duzim....-offtopic apsolutno!!!ok. je imati stav i razloge,ali one prave...p.s.za sve one koji su se pravili pametni statistike ukazuju na to da je u vise od 45% prvi put bio * i sl - to nije vecina...da bi se tako generalizovalo.Da strast ima veze s ljubavlju,kao i to da je seksualna privlacnost veoma bitna......verovali ili ne -to je dosta nas i reklo,zar ne? Shto je i normalno... :roll: :)

Ovaj post ne zasluzuje nikakav komentar,ali nije lepo to shto si se napravila pametna da pljujesh po Liscu i Lovachkim prichama uopshte,to nema veze sa ovom temom...Uostalom,da li te neko tera da ih chitash i komentarishesh,SHTA UOPSHTE TRAZISH NA TOJ TEMI ako ti se ne dopada????? :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :roll:
 
Kathrin:
Odakle da krenem?Da li sa onim da je ovo glupa tema(ehej,koliko je samo ovde nebulozi otvoreno/cuj severina ili pamekla?Napaljen decko,sta ces...pa idi mi dodji neke perverzije tima lovacka kuca,da ne spominjem veliku mastu doticnog lika/Halo realnost,molim!!!)Koliko je samo ova tema cesta,koliko sam slucajeva u poslednje vreme slusala.......iskreno,nisam htela da otvaram vise poruka,da ne bude * slazem se da je to nesto o cemu se raspravljalo nebrojeno puta,ali zar su svi sve rekli,nema nista novo?da,zaboravila sam,dosadno je,mnogo je bolje praviti se vazan,neka riba napucana i strastveni ljubavnik....da,sve sami foliranti i folirantkinje.....smesno,ali valjda je to zbog godina ili cega vec...no,da ne duzim....ok. je imati stav i razloge,ali one prave...p.s.za sve one koji su se pravili pametni statistike ukazuju na to da je u vise od 45% prvi put bio * i sl.Da strast ima veze s ljubavlju,kao i to da je seksualna privlacnost veoma bitna......verovali ili ne :roll: :)



....A ja mislio da sam se nagledao kretena na ovom forumu....
 
Hvala...
Elem, ako pljunesh, ochekuj da ti se vrati...
First of all, svako ko temu "Lovachke priche" shvati ozbiljno, tome ochigledno fali neka daska u glavi...

Second, vredjanje chlana koji je tu temu postavio je ravno katastrofi, obzirom na to da je isti doprineo ovom forumu u najlepshem mogucem smislu i da ga ovaj forum (chitaj JA) izuzetno cenim i poshtujem zbog toga...

E pa sad verovatno slede one priche tipa:"A tvoje mishljenje je najbitnije, jel?" ili "ovde nema demokratije", stoga cu i na to da ti odgovorim...

Obrni, okreni, ishchupati se ne moze...Neki chlanovi ovog foruma su svojom statistikom zasluzili barem to da se ne pljuju i ne razvlache u loshem smislu po temama...S.L. je jedan od njih...
 
rastamann:
Hvala...
Elem, ako pljunesh, ochekuj da ti se vrati...
First of all, svako ko temu "Lovachke priche" shvati ozbiljno, tome ochigledno fali neka daska u glavi...

Second, vredjanje chlana koji je tu temu postavio je ravno katastrofi, obzirom na to da je isti doprineo ovom forumu u najlepshem mogucem smislu i da ga ovaj forum (chitaj JA) izuzetno cenim i poshtujem zbog toga...

E pa sad verovatno slede one priche tipa:"A tvoje mishljenje je najbitnije, jel?" ili "ovde nema demokratije", stoga cu i na to da ti odgovorim...

Obrni, okreni, ishchupati se ne moze...Neki chlanovi ovog foruma su svojom statistikom zasluzili barem to da se ne pljuju i ne razvlache u loshem smislu po temama...S.L. je jedan od njih...
Nisam mislila nista lose,samo sam htela da istaknem da mi se to ensto preterano ne dopada(daleko od toga da je to bilo plljuvanje ili vredjanje,spustanje ili bilo sta slicno....veruj mi da sam htela da pljujem to bi bilo mnogo,mnogo gore...A,da nisam ni ja od onih glupaca koje su shvatile pricu ozbiljno,jednostavno mi se ne svidja(citaj:ne mora svakom sve da se svidi!!!!),mada je onaj decko posle njega sa lisicom i kokoskama bio krajnje dovitljiv i zanimljiv(you should read it if you had not!) i stvarno me je nasmejao....A jos mi nije jasno sta treba covek da uradi da bi zasluzio malo respecta,postozanja i divljenja(kao taj decko sto je napisao lovacke)...mislim nisam dugo na ovom forumu,pa i ne znam sve,ali postoji i malo lepsi nacin da mi to pojasnos,a ne tako sarkasticno i s visine,zar ne? :?
 
[quote="KathrinA jos mi nije jasno sta treba covek da uradi da bi zasluzio malo respecta,postozanja i divljenja[/quote]

:roll: ... mozda eventualno da ne pridajesh toliko znacaja sopstvenoj malenkosti...
 

Back
Top