Moja eskadrila

Jacqueline

Veoma poznat
Poruka
10.264
Dobar dan ...
Konacno je doslo vreme da vidite i nas...
Mi smo mala letece bombardersko lovacka prozdrljivo glasna eskadrila :mrgreen:
Djole (mene svi znate sa novogodisnje cestitke) ja mu dodjem komadant

img3564.jpg


Moj zamenik Pako od miloste zvani Paki

img3565j.jpg


i 4 vojnika(za koje jos nismo utvrdili dal su decaci ili devojcice pa ce za sada imena izostati)

img3557k.jpg


Hrana mora lepo da se izgazi jer se onda lakse vari(ako niste znali)

img3554n.jpg


"mama" nas greje posle kupanjca

img3556.jpg


Ja ,Djole lepo objasnjavam zameniku da nije poenta u trakici vec u telefonu ali bezuspesno

img3561f.jpg


pala je i vaspitna mera...

img3559o.jpg
 
Ljiljo bretonac jos ne stize tako da su pacici jos uvek suvereni vladari dvorista.:D
Pocela su da nam izlaze prava perca i sad smo u pubertetu pa i mutiramo.
E sad ostaje taj veliki problem da li smo decaci ili devojcice jer sam saznala da dva patka ne mogu zajedno jer bi perje letelo i bez bretonca i polako se prilagodjavam na cinjenicu da ce neko mozda morati da ode.
E sad mene svi zovu mama-patka jer sam kazu pocela i da hodam kao oni:hahaha:osim sto kvacem i zovem ih kad izadjem iz kuce vani.
Mozete misliti sta misle o meni u komsiluku??:per:
 
Ma naravno da me briga za komsiluk.Imamo prijatelje koji imaju pravo malo zivotinjsko carstvo tu blizu nas i ja obavezno posle javljanja ukucanima odem malo i do svinjaca i kokosinjaca i do obora sa ovcama i kozama i svima se lepo javim...
Postavit cu ovde na mojoj temi par slikica od tamo...
 
Danas je lep i topao dan pa smo mi malo pozeleli da operemo krila.
Prvo sam ja kao glavnokomandujuci ispitao da li postoje neke opasnosti
img3676bdj.jpg

Zamenik strpljivo ceka
img3677.jpg

Zna se ko je glavni...
img3678v.jpg

Ulazak odobren :D
img3679e.jpg


img3680v.jpg


img3681.jpg


img3682e.jpg

Moji mokri momci :zaljubljena:
img3684d.jpg
 
Divni su, svi. A Pako je :heart:
Pačići su savršeni. Lepo se ti zabavljaš.........još kad doje bretonac u svo to perje :hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Ljiljo bretonac jos ne stize tako da su pacici jos uvek suvereni vladari dvorista.:D
Pocela su da nam izlaze prava perca i sad smo u pubertetu pa i mutiramo.
E sad ostaje taj veliki problem da li smo decaci ili devojcice jer sam saznala da dva patka ne mogu zajedno jer bi perje letelo i bez bretonca i polako se prilagodjavam na cinjenicu da ce neko mozda morati da ode.
E sad mene svi zovu mama-patka jer sam kazu pocela i da hodam kao oni:hahaha:osim sto kvacem i zovem ih kad izadjem iz kuce vani.
Mozete misliti sta misle o meni u komsiluku??:per:

mogu
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Mama je jednom kupila 5 pačića na pijaci.
Kako su rasli, mi smo posmatrali ko će biti veći od ostalih, jer je taj navodno muško ;). Pačići su porasli, ali svi nekako isti. Počeli su i da se gaze ali niko da snese jaje :roll:. Nisu se svađali ni tukli. Onda su moji rešli da ih pokolju pošto su napravili pravu kaljugu po dvorištu :sad2:. I tek tada se ispostavilo - svi su bili muški, i bili su gej momci :eek::mrgreen:.
 

Back
Top