Sta slusate kada legnete? :)

Ranije nisam mogla da spavam ni uz kakve zvuke, kao i dachazr, al sada... spakujem se u krevet, gurnem slusalice u usi i milina...:lol::super:

Radiohead - Climbing Up the Walls (spooky:sad2:, ali fantasticno:D) i nikako bez Paranoid Android - apsolutno genijalna stvar:worth:
I u poslednje vreme Disturbed. Cak kada njih pustim, najbrze zaspim (a nije da su mi dosadni...volim ih):think:
 
Poslednja izmena:
Ranije nisam mogla da spavam ni uz kakve zvuke, kao i dachazr, al sada... spakujem se u krevet, gurnem slusalice u usi i milina...:lol::super:

Radiohead - Climbing Up the Walls (spooky:sad2:, ali fantasticno:D) i nikako bez Paranoid Android - apsolutno genijalna stvar:worth:
I u poslednje vreme Disturbed. Cak kada njih pustim, najbrze zaspim (a nije da su mi dosadni...volim ih):think:

Genijalna, ali pre bih se predozirao pilulama za spavanje, nego sto bih zaspao uz to :lol:

Inace, pustim tako ponekad muziku pa u krevet, ali nisam skoro...
Kad sam bio klinac, secam se, pustao sam mozda par meseci svaku noc kasetu Dire Straitsa :)
 
Пресам редовно пусто СлипКнот... Ние имало леба да заспим без тога... Пасе сећам после тога је био неки период лаганије музике... Па ондак само телевизор са пригушеним тоном и зујањем... И данас потпуна тишина и пендрек поред кревета... Никадсе незна...
 
Harold Budd/Brian Eno - The Plateaux of Mirror, cijeli album pustim, milina..

, dugooo vremena mi je bila naj stvar za uspavljivanje... nikad mi nije postala dosadna.

Soma FM(Drone Zone), Arvo Part(Fratres), WNYS(NY Public Radio), Klassik Radio.de, Erik Satie, Faure(Requiem), Stabat Mater(od Vivaldija, doduse), Carissimi(Mass for Three Voices), Jan Garbarek & The Hilliard Ensemble - Officium, itd.
 

Back
Top