Gledajte HRT1....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Čuješ ovoga što kaže da nije dobro što u Crnoj Gori nije još prikazana nijedna emisija o Dubrovniku i o ratištu, kako su Crnogorci ovakvi i onakvi.

A je li u "pravnoj državi" Hrvatskoj prikazana koja emisija o Jasenovcu i Gradiški??? Ako jeste, vjerujem da je to bilo u pozitivnom smislu. On se naša' da nešto priča :thumbdown:
 
Čuješ ovoga što kaže da nije dobro što u Crnoj Gori nije još prikazana nijedna emisija o Dubrovniku i o ratištu, kako su Crnogorci ovakvi i onakvi.

A je li u "pravnoj državi" Hrvatskoj prikazana koja emisija o Jasenovcu i Gradiški??? Ako jeste, vjerujem da je to bilo u pozitivnom smislu. On se naša' da nešto priča :thumbdown:

a sto je ovo,nije valjda da napadaju milogorce?:think:
 
Čuješ ovoga što kaže da nije dobro što u Crnoj Gori nije još prikazana nijedna emisija o Dubrovniku i o ratištu, kako su Crnogorci ovakvi i onakvi.

A je li u "pravnoj državi" Hrvatskoj prikazana koja emisija o Jasenovcu i Gradiški??? Ako jeste, vjerujem da je to bilo u pozitivnom smislu. On se naša' da nešto priča :thumbdown:

A sad si se setiJa Jasenovca......jel' :whistling::thumbdown:

Ne mijenjam se ali me ovo licemjerje nervira

I mene.......:mrgreen:
 
Kaže kako treba da se snimi emisija o Dubrovniku i da se emituje u Crnoj Gori, da se Crnogorci prikažu kao zločinci i ludaci. Pa ja pitam da li je emitovana u Hrvatskoj koja emisija o Jasenovcu i Gradiški?
Haha...pa čitaš forum svaki da.Oni su pošteni,nisu ni mrava zgazili,svi ubijeni u ''Bljesku'' i ''Oluji'' su samoubice,oni nisu krivi za Gospić,Vukovar,Osijek,pokolje u Posavini,ma nizašta nisu krivi.:per:Ubice,pljačkaši,koljači i lopovi par exellance...ali oni misle ako ne priznaju ništa da nisu ništa ni uradili.:per::hahaha::per::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top