OBAVEZNO!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neka si ispuljuvao po govnim lovcima i treba...i vidis svi prochitali, niko da proguta.. e ako te sretnem na ulici kidnapovacju te - svaka chast za komentare o worholu, pikasovim i dalijevom omazima i ostalo. jedna zamerka: umetnost josh uvek nije propala, bar bi i ti trebao da verujes u to, sve dok ima onih od kojih cje se tresti gace gnjidama postmodernizma i slicnima, zato i dizhu toliku galamu..
 
moler:
umetnici obavezno procitajte moju temu u -hobi--lov i ribolov-; posaljite mi komentar....

neka si ispuljuvao po govnim lovcima i treba...i vidis svi prochitali, niko da proguta.. e ako te sretnem na ulici kidnapovacju te - svaka chast za komentare o worholu, pikasovim i dalijevom omazima i ostalo. jedna zamerka: umetnost josh uvek nije propala, bar bi i ti trebao da verujes u to, sve dok ima onih od kojih cje se tresti gace gnjidama postmodernizma i slicnima, zato i dizhu toliku galamu..
 
echoe, ako si zensko, udaj se za mene! onaj 'lovac u srcu' od celog teksta pise kako zazmiri na dlakave zene, a 'lovacki sljam' se registrovao samo zbog replike! umetnost smatram mrtvom, a sebe, krajnje narcisoidno-mesijom koji ce sa ove tacke gledista, kao strasni sud da napravi ubitacan koktel svega sto je vredelo. mogao bih da ti posaljem par crteza da ih prokomentarises....a ovi samo neka neka se drze zbijeni i nastave sa prozivkama; pa nisam ovde dosao da se slazem sa svima.
 
jesam i hocju. crtezhe mi svakako poshalji, a shto se lovaca tiche ona dvojica su sigurno neki shljam sa ovog "umetnichkog" foruma pa se za*ebava, inache od "istinitih" lovaca se niko necje javiti - nisu nista ni ukapirali
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top