rumenka 2

Tiranosurus-Žex

Ističe se
Poruka
2.766
Djevojcice forumske
el vam se zarumene obrazi za vreme SEXA, m?
Ali ne ovako :rumenko:
nego ovako
embarrassed.gif

?
 
Zar nisi malopre to isto pitanje postavio za rumenke i fizicko vaspitanje ili tako nesto :D ?

Kakva je razlika izmedju smajlija rumenko 1 i rumenko 2 u prvom postu ? Ovaj drugi kanda rezi, a ne kapiram zasto, molicu lepo :think:...
 
Zar nisi malopre to isto pitanje postavio za rumenke i fizicko vaspitanje ili tako nesto :D ?

Kakva je razlika izmedju smajlija rumenko 1 i rumenko 2 u prvom postu ? Ovaj drugi kanda rezi, a ne kapiram zasto, molicu lepo :think:...

za vreme "fizichkog" ;) znash ono e ;) ne kao fizichko u skolici nego ono kao ;)

a razlika izmedju rumenka 1 i 2 je sledeca
na rumenku 1 se vidi da se stidi onako, zbog neceg recenog ili necega njemu upucenog ili zbog neugodne ili iznenadne situacije
a rumenko 2 crveni zbog necega sto je uradio a to nesto nje za javnost ali je mnogo dobro - kao dobar sex.

Bun?
Binje?
;)
 
kada sam poslednji put imao koitus u kuhinji , ringla bese ukljucena i nisu joj se crveneli obrazi vec :guza:
ali to je bilo davno dok sam bio kuvar :D
sada sam ozbiljan krompir :plez:

nego sta nego da joj se rumne obrazi sramota je da ovakvom krompiru kaze "boli me glava" :D ili nesto slicno, pa se zarumeni ki jabuka a ja vragolan ne propustam priliku :lol:
ala sam se nalupetao o o o o
 

Back
Top