Milo!!! ODAKLE???

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
- Milo Đukanović poseduje nekretnine i kompanije u vrednosti od najmanje 14,7 miliona dolara, saopštio je međunarodni konzorcijum istraživačkih novinara.

Međunarodni konzorcijum istraživačkih novinara, u kome je učestvovao i NUNS-ov Centar za istraživačko novinarstvo, došao je do podataka i da brat premijera Crne Gore Mila Đukanovića, Aco, ima imovinu vrednu 167 miliona, a sestra Ana oko 3,5 miliona dolara.

U tom istraživanju otkrivaju se i do sada nepoznati podaci o veličini i obimu finansijske moći Đukanovića, stvorene tokom poslednjih 18 godina u Crnoj Gori.

Istovremeno, objavljen je i drugi deo istraživanja sa nepoznatim detaljima optužnice za šverc cigareta u Bariju, sa izveštajem DIA i drugim sudskim postupcima, koji se vode protiv italijanske mafije u Švajcarskoj.

Tokom jedne decenije, od početka devedesetih, sav prihod od crnogorskog krijumčarenja cigareta pod okriljem "Kamore" i "Sakra Korone Unite", išao je preko švajcarskog finansijskog tržišta.


Izgleda da je porodica Djukanovic nosila neke "mnogo teske" gajbice kada je za tako kratko vreme od obicne gologuzije avanzovala u milionere.
 
Ja i Milo imamo isto godina radnog staza. Dakle, poceli smo da radimo od prilike istovremeno. Za ovih 20 godina rada stekao nisam nista osim sto sam prezivljavao. A i to veoma tesko.
Znam da nije sve u kopanju septickih jama ili oranju, novac se zaradjuje i pamecu. Onomad kada je Milo imao platu 800 DM (Dojch Maraka), a to je bilo prije 10 godina zelio sam da organizujem humanitarnu akciju prikupljanja sredstava za Premijera jer je takva plata bila zaista nedopustivo niska. Kako njegova porodica da prezivi od tako male plate.
Moju ondasnju platu ne zelim komentarisati, obzirom da mi nije isplacivana nekoliko godina.
Ja sam nesposoban a on je sposoban. Tako je to...
 
Ja i Milo imamo isto godina radnog staza. Dakle, poceli smo da radimo od prilike istovremeno. Za ovih 20 godina rada stekao nisam nista osim sto sam prezivljavao. A i to veoma tesko.
Znam da nije sve u kopanju septickih jama ili oranju, novac se zaradjuje i pamecu. Onomad kada je Milo imao platu 800 DM (Dojch Maraka), a to je bilo prije 10 godina zelio sam da organizujem humanitarnu akciju prikupljanja sredstava za Premijera jer je takva plata bila zaista nedopustivo niska. Kako njegova porodica da prezivi od tako male plate.
Moju ondasnju platu ne zelim komentarisati, obzirom da mi nije isplacivana nekoliko godina.
Ja sam nesposoban a on je sposoban. Tako je to...

a podrzavas DPS a nista nisi stekao? pa ti si prijatelju onda klasicna korisna budala sto bi rekli.

podrzavas one koji rade u korist tvoje stete....
 
Ахахахаха.... уопште ме не чуди... једино што ме је било зачудило то је што је својевремено ЗАТАШКАН већ покренут поступак за криминал против њега.

Он је лик коме се једноставно и на лицу види да је лопужа... а како стално успева да избегне гоњење и заслужену казну - па вероватно подмићивањем...

 
Meni Milo nikada nije bio simpatican ali posljednjih godina mi se otvaraju oci i postajem svjesan sto je sve uspio da uradi. Vrlo je pametan i inteligentan. U posljednjih 10 godina mnoooogo je napredovao, naucio. Vidi se da je tim ljudi radio na njemu - edukovao ga.
Bez obzira kakvo je moje misljenje o njemu i njegovoj politici moram reci da on je ipak rijetko misleci covjek. Na zalost.
U stvari ja imam problem... Ko je meni kriv sto svih ovih godina nisam bio pripadnik njegove politicke stranke nego sam bio na nekoj drugoj strani ciji je proglam preuzela njegova stranka.
 
Jel to do imena, ili šta?
Simptomatično je da se dva najveća bizMisMena koje je naša gora rodila i podojila ( a i crnogorska isto, iako ja to sve svrstavam pod "naše") zovu, gotovo pa isto. Milorad Mile Dodik (Ronhil) i Milo Đukanović
Još ako dodamo da se i Mišković zove Miroslav,
priča postaje gotovo pa jeziva.
Zanima me mišljenje poštovanih forumaša ljubitelja teorija zavjere :heart:
Da li i iluminatska krvna loza i ovdje ima svoje prste?
Da zovem Dejvida Ajka ( David Icke)?
 
Milo Đukanović potiče iz bogate porodice, to bi ti Čizmice morao da znaš.
Lično - ne podnosim dotičnog.

haha kakvo lupanje

taj milo je iz tako "bogate" porodice da je tokom celog studiranja u podgorici nosio jedan te isti iznoseni sivi dzemper. zato su DPS-ovci prozvani kao dzemperasi....

milo djukanovic je n e iz bogate nego iz lopovske familije.
 
haha kakvo lupanje

taj milo je iz tako "bogate" porodice da je tokom celog studiranja u podgorici nosio jedan te isti iznoseni sivi dzemper. zato su DPS-ovci prozvani kao dzemperasi....

milo djukanovic je n e iz bogate nego iz lopovske familije.

ne verujem bas , mislim bili su neki sitni komunisticki funkcioneri iz Niksica al to sigurno nema veze sa sadasnjom Milovom imovinom ,mada mu je pradeda valjda bio neki general jos u kraljevini ili taklo nesto :think:

Ali on je SPOSOBAN a ja sam NESPOSOBAN :evil:

Nekad davno sam pročitala da kompletnu biografiju njegove porodice. Bogati su od pre rata, a posle su to bogatsvo, promućurno - ne gubili, već uvećavali.

Italijanski sud je zvanično povukao sve procese protiv njega - zato što je čovek imunitetan :mrgreen: Premijer, 'ebiga.

Naknadno bogatsvo je nastalo kao posledica sposobnosti, Čizmice, naravno. Neko se rodi kao car, a neko kao slepac. Tako ti je to u južnim demokratijama :mrgreen:
 
da li se ovo moze prevesti kao:
Milo je debelo zasticena lopuza a ti si naivna postenjacina?

Prevedi kako ti odgovara..
Znam samo to da je narod u Crnog Gori a i narod u Srbiji svih ovih godina imao i ima obicaj da kaze za nekoga: "ON JE SPOSOBAN". Uvijek mi je to smetalo. Uvijek sam sebe stavljao na probu i pokusavao da dokucim zasto sam ja NESPOSOBAN. Jos uvijek ne mogu da zakljucim zasto.
Tako sam i ja poceo da koristim tu podjelu na SPOSOBNE i NESPOSOBNE kao i sav obican narod.
 
Nekad davno sam pročitala da kompletnu biografiju njegove porodice. Bogati su od pre rata, a posle su to bogatsvo, promućurno - ne gubili, već uvećavali.

Italijanski sud je zvanično povukao sve procese protiv njega - zato što je čovek imunitetan :mrgreen: Premijer, 'ebiga.

Naknadno bogatsvo je nastalo kao posledica sposobnosti, Čizmice, naravno. Neko se rodi kao car, a neko kao slepac. Tako ti je to u južnim demokratijama :mrgreen:

uvecavali su , al ne porodicno bogatsvo zaostalo od "pre rata " nego ono sto su on i brat mu Aco krimos nakupili u poslednjih 20 godina .
 
Prevedi kako ti odgovara..
Znam samo to da je narod u Crnog Gori a i narod u Srbiji svih ovih godina imao i ima obicaj da kaze za nekoga: "ON JE SPOSOBAN". Uvijek mi je to smetalo. Uvijek sam sebe stavljao na probu i pokusavao da dokucim zasto sam ja NESPOSOBAN. Jos uvijek ne mogu da zakljucim zasto.
Tako sam i ja poceo da koristim tu podjelu na SPOSOBNE i NESPOSOBNE kao i sav obican narod.

Sposoban u srpsko-crnogorsko-maternjem novom rečniku znači - beskrupulozan.
Što ne reče to.

Lično, od imovine posedujem psa, a i to na muževljevom imenu - dakle, ko mi je kriv - što sam nesposobna. :sad2:
 
@cizmice
Tako sam i ja poceo da koristim tu podjelu na SPOSOBNE i NESPOSOBNE kao i sav obican narod.

Lepo od tebe sto tepas lopuzama
.

A ne... ja lopuzama ne tepam. NAROD IM TEPA a ja sam samo obican, prosjecno, cak i ispodprosjeka inteligentan covjek. Moj IQ ne prelazi 50. Kada NAROD pocne da upotrebljava pravi naziv za svaku stvar onda cu i ja da se priklonim masi. Nego i to cu da shvatim kad vec bude kasno.
 
Ja i Milo imamo isto godina radnog staza. Dakle, poceli smo da radimo od prilike istovremeno. Za ovih 20 godina rada stekao nisam nista osim sto sam prezivljavao. A i to veoma tesko.
Znam da nije sve u kopanju septickih jama ili oranju, novac se zaradjuje i pamecu. Onomad kada je Milo imao platu 800 DM (Dojch Maraka), a to je bilo prije 10 godina zelio sam da organizujem humanitarnu akciju prikupljanja sredstava za Premijera jer je takva plata bila zaista nedopustivo niska. Kako njegova porodica da prezivi od tako male plate.
Moju ondasnju platu ne zelim komentarisati, obzirom da mi nije isplacivana nekoliko godina.
Ja sam nesposoban a on je sposoban. Tako je to...

Tako je to
......

Nisi se snašao u prostoru i vremenu,kao i mi ostali :)

Vidiš....njemu i familija snalazljiva.

Milova humanitarna organizacija bila i ostala drugačijeg karaktera.

Gledaj to sa svetlije strane....
Ti si moderator na Krsti, on to nikada nece biti.
Za razliku do njega mirno spavas....:super:
 

Back
Top