knjiga i kljuc
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: knjiga i kljuc

Početnik
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano knjiga i kljuc

pre svega sve vas pozdravljam,

moja iskustva nisu velika na ovu temu ali mislim da sam doziveo klinicku smrt, u snu sam sebe video da lebdim iznad sebe i gledam sebe kako lezim i spavam, u zadnjem trenu ispustam krik i vracam se u zivot i verovatno sebi tako spasih zivot tj. neka sila me je ipak pustila....strasno......
    ono sto me posebno zanima jeste mogucnost citanja sudbine pomocu kljuca i knjige samo sam pouzdano cuo da je to izvodljivo i realno ali ne znam kako se to izvodi, ako neko zna dobro bi mi doslo hteo bih i to da probam jer ja se tih stvari ne plasim kao ni dozivanja duhova u sta naravno verujem ali iskreno........

Zainteresovan član donna's_brother (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: knjiga i kljuc

to je nesto nalik astralnoj projekciji izlazis iz svoga tela i ides gde ti dusa oce ilii si samo sanjao

Aktivan član Ulice (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio martinez Pogledaj poruku

moja iskustva nisu velika na ovu temu ali mislim da sam doziveo klinicku smrt, u snu sam sebe video da lebdim iznad sebe i gledam sebe kako lezim i spavam, u zadnjem trenu ispustam krik i vracam se u zivot i verovatno sebi tako spasih zivot tj. neka sila me je ipak pustila....strasno......
    ono sto me posebno zanima jeste mogucnost citanja sudbine pomocu kljuca i knjige samo sam pouzdano cuo da je to izvodljivo i realno ali ne znam kako se to izvodi, ako neko zna dobro bi mi doslo hteo bih i to da probam jer ja se tih stvari ne plasim kao ni dozivanja duhova u sta naravno verujem ali iskreno........
    Naravno da nisi doziveo klinicku smrt osim ako ti to lekari nisu ustanovili...To ne moze samo tako da ti se desi... Nego...to ti je, ko sto donna's_brother rece samo san ili neki trip slican ast. projekciji...
    To si povezao sa kl. smrti zato sto je to cest primer kod kl. smrti, da ljudi kao da izadju iz svog tella i posmatraju sebe...

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

svaki put kad odem da spavam i ja dozivim klinichku smrt.
    I got it 'cause I always took the long way home...

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio martinez Pogledaj poruku

ukrades dnevnik drugarici iz klupe, i procitas sto misli o tebi
    to ti je buducnost
    jednom budala, uvijek budala

Slične teme

1. ključ za ftv
    Autor cviko u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.03.2012., 20:23
  2. Web kljuc
    Autor zeksiv u forumu Internet
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.12.2008., 13:56