Potrebna pomoc oko printera

Imam printer HP Photosmart D5400 i imam jedan problem sada oko njega. Instalirao sam Windows 7 i sada nemogu da instalishem drajwere za printer. Ima li neko sawet? Unapred hwalahttp://forum.krstarica.com/images/smilies/dash2.gif
A sto si INSTALIRAO Windows 7?Ja ljudi vas uopste ne razumem!Instalirati nesto sto jos NIJE GOTOVO i ne prodaje se kao FINALNI proizvod na trzistu je isto kao i voziti auto bez tockova...al" ajde svetu se ne moze ugoditi!:D
Inace za SVE OSTALE Operativne sisteme imas na HP sajtu drajvere!
Toliko:cool:
 
Pa imao sam,nije da nisam...recomo sa TV kartom(imam Vistu 64 bit)...a Windows 7 nemam pa zato ne mogu da tvrdim,ali sam siguran da "pravi probleme" dok ne izadje "finalna verzija"....
Ajde razmisli-da je W7 "gotov" on bih se vec odavno prodavao ili mozda gresim?;)
Već se pojavio windows 7 RC (release candidate) - znači potpuno ista verzija kakva će se naći i u prodaji. S tim da su sada oprezni pa puštaju narod da proba, ali u osnovi sedmica je samo dobro prepeglana i popravljena Vista, dakle nema razloga da nešto ne radi što je radilo na Visti.

Što se tiče instalacije 64-bitne verzije, to neću ni da komentarišem - ljudi se često zaleću i instaliraju 64-bitnu verziju operativnih sistema, onda se polome da nađu sve drajvere i da nateraju sve da radi da bi instalirali 90% 32-bitnih programa i samo sebi prave probleme bez potrebe.

64 bitna verzija ima prednosti samo u vrlo specifičnim aplikacijama (DB serveri, neophodnost više od 4GB RAM, i sl.), u normalnom radu samo smeta.
 
Dobra ti je ova izjava "pustu narod da proba". Sad ce mi se javiti nekoliko osoba da me pitaju zasto ne mogu da instaliraju fontove i sa ostalim glupostima vezanim za nov operativni sistem nebitno kako se zove.
Ima ljudi koji zive od problema a ne od rada
 

Back
Top