A borba je neravnopravna ?

kalis

Buduća legenda
Poruka
30.382
Izgleda da se u svakom domu vodi borba ko će pre sesti za kompjuter...
Deca, žena, muž, roditelji ...
Ko u vašem domu odnosi pobedu , i ko ima neprikosnoveno pravo da sedi za računarom ?
...mrtva trka, a ?


E, da još nešto...
Kad neko od vas uspe da se izbori i priđe računaru, šta radi na njemu ?
deca - igrice / žene - forumi? / muževi - ?

Znači, kad dođe vaših pet minuta vi ...a oni ...
 
I
.
Kad neko od vas uspe da se izbori i priđe računaru, šta radi na njemu ?
deca - igrice / žene - forumi? / muževi - ?

Znači, kad dođe vaših pet minuta vi ...a oni ...

dobro si procenila situaciju....
deca igrice, ja forum
s tim da deca gledaju još i crtaće sa neta
a ja im skidam crtane, pa im narezujem cd da im stavim na dvd plejer, nekad čitam nešo o nezi dece, o vaspitanju (upravo to me je i dovelo na forum...)
skidam muziku, serije, teme za mobilni, ringtonove.....
muž skida programe, gleda SF.....
imamo adsl i maximalno je iskoriščen, ceo dan smo na netu, dal, ja, dal mm, dal deca....
 
deca imaju svoj računar zvani babaroga nabudžen do bola grafičkim karticama i ostalim glupostima koje omogućavaju da se igraju najrazličitije igrice, no na svu sreću (nije mi žao što smo džabe pukli pare) oni ne provode mnogo vremena na istom, ima dana kad ne sednu, sin igra neke sportske igre, ćera neke sitne igre on line, on gleda na yutoube neke sportske stvari i tako nem asvađe oko tog računara. Na svu sreću deca i dalje više vole igranje na ulici i stvarno druženje.
Ja sam uglavnom na stacionarnom računaru pošto puno posla radim i kući tako da sam dosta za komp i dok radim gledam i forum, igrice me ne zanimaju, a ALfa koristi laptop uglavnom za neke stvari sitne oje mu trrbaju za posao a uglavnom za skidanje muzike i filmova koje na istom i gleda.

Svađe kod nas nema bar kad su kompijuteri u pitanju.
U svakom slučaju i ja forumašim onda kad sam sve završila (ili dok završavam poslove) a ostaali ukućani nešto drugo rade.
Ne dozvoljavam ili trudim se da mi forum ne krade vreme sa mojima
 
Ми имамо, у кући, три компјутера и нико ником не смета.

Од активности на компу имам само овај форум, евентуално неке ситнице (да направим неко предавање, да скинем неки рад, да изгуглам литературу...).

Он, врло слично. :)
 
Ми имамо четири компа, свако је за својим, умрежени смо, а свако бира своје активности.
Моје су: форум, скајп, мејл, и много тога што ме занима везано за посао.
 
Mm je nabavio sebi laptop kada sam ja otkrila Forum. :hahaha:
Od Foruma skoro ništa drugo ni ne otvaram i to su uglavnom chat programi, čujem se sa društvom koje živi kojekuda po svetu, otvaram neke sajtove uglavnom o putovanjima. Igrice ne igram.
Mm koristi računar isključivo za posao. Poneki Forum prati, ali o kolima, mobilnim telefonima. Ne igra igrice. To je ono što ja znam. :per:
 
Matori se nešto ne trpaju da ga koriste :lol: tako da smo brat i ja..... E sad je on nabavio sebi drugi na akciji, samo što tamo nema internet :lol: pa onda tako visi kod mene često, mada ono kao... kontroliše se :lol:
A ja oću da ih povežem pa da lepo to braCki podelimo :D al' opet mislim da on nije oduševljen idejom, da ne pričam zašto, pa, hm... odlaže to što je moguće više :confused:
 
Imam računar i lap-top. Samo ih ja koristim : dete ja malo (5 meseci) a kad bude porasla dobiće svoj računar. Muž ih ne koristi uopšte ...
Ja bih pre umrla nego da ih nekom ustupim ! To su retke stvari koje ne delim a drugima pristup je dozvoljen samo uz moj nadzor .
 

Back
Top