Suknjice, suknjice

Poruka
15.196
U mojoj ulici se otvorio araspki kafic. Zaglavim ja jutros tamo na kafi a ono tamo sve muskarci u haljinama :rumenko::rumenko::rumenko:
I provalim da mi je to nevidjeno segzi:lol:
Mislim ono - ne naslucuje se nista, ali opet raspaljuje mastu , sta li je ispod.. :per:
Lozite li se na tipove u suknjicama f:per:orumashice? A vi forumashi jel bi ste obukli jednu za ljubav vase drage? :lol::mrgreen:
 
Mislim ono - ne naslucuje se nista, ali opet raspaljuje mastu , sta li je ispod.. :per:

kilt.jpg


:mrgreen:
 
U mojoj ulici se otvorio araspki kafic. Zaglavim ja jutros tamo na kafi a ono tamo sve muskarci u haljinama :rumenko::rumenko::rumenko:
I provalim da mi je to nevidjeno segzi:lol:
Mislim ono - ne naslucuje se nista, ali opet raspaljuje mastu , sta li je ispod.. :per:
Lozite li se na tipove u suknjicama f:per:orumashice? A vi forumashi jel bi ste obukli jednu za ljubav vase drage? :lol::mrgreen:

sad ce gay parada, pa ce se loziti na tipove u suknjicama
 
onaj koji bi pristao da čupa obrve,
licka bradicu k'o željko joksimović,
brije noge,
nosi roze majce
a kamo li obuče suknju,
ne bi dobio ni prezriv pogled od mene,
pa sve da je i džoni dep. :)))
mislim, muškarac treba da bude muškarac. :cool:

ja volim onako, opasno mangupski izgled. :cool:
 
U mojoj ulici se otvorio araspki kafic. Zaglavim ja jutros tamo na kafi a ono tamo sve muskarci u haljinama :rumenko::rumenko::rumenko:
I provalim da mi je to nevidjeno segzi:lol:
Mislim ono - ne naslucuje se nista, ali opet raspaljuje mastu , sta li je ispod.. :per:
Lozite li se na tipove u suknjicama f:per:orumashice? A vi forumashi jel bi ste obukli jednu za ljubav vase drage? :lol::mrgreen:
e u granadi ima citav kvart arapski i tu se svi muskarci setaju u haljinama onim letnji prugastim arapskim,sto meni malo lice na bapske haljine al dobro..i da neki nose fezove,jel se tako zove?mada simpaticni su ti marokanski/tunizanski restorani i kafici ako sluze autenticnu hranu i pice :)

e al kiltovi su gotivni :) muskarci imaju mnogo bolje noge za suknje nego zene :)
 
onaj koji bi pristao da čupa obrve,
licka bradicu k'o željko joksimović,
brije noge,
nosi roze majce
a kamo li obuče suknju,
ne bi dobio ni prezriv pogled od mene,
pa sve da je i džoni dep. :)))
mislim, muškarac treba da bude muškarac. :cool:

ja volim onako, opasno mangupski izgled. :cool:

pravom muskarcu nista ne moze oduzeti muskost.... mislim, ako ga samo odjeca cini muskarcem... :confused:
 

Back
Top