Kavlobag Ogulin Kavlovac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
problem je u tome shto nismo imali kontinuitet genocidne politike kroz vekove
da jesmo danas ne bi postojala drzava u "povjesnim granicama"oblika banane

nije banama nego potkova. nema onako zakrivljenih banana ni "bonita" ni "chicita", a one su najkvalitetnije. i na zakrivljeno slovo "u" više slići nego na bananu. to što jesmo u banani to je drugi par opanaka.
 
Da li je ta granica glupost ili dugoročni cilj Srbije, šta mislite forumaši?
Ja mislim da je to glupost, koja nas je na kraju koštala Kosova.

Srbija da se tad okrenula sebi, bila bi najuticajnija drzava jugoistocne Evrope, ekonomski razvijena sa visokim zivotnim standardom, jakom vojskom i vjerovatno bi vec bila clanica EU-a.Ostale ex-yu republike bi bile nista u odnosu na nju, no zbog nacionalizma i imperijalistickih ambijica smo svi zajedno ispastali.
 
Da li je ta granica glupost ili dugoročni cilj Srbije, šta mislite forumaši?
Ja mislim da je to glupost, koja nas je na kraju koštala Kosova.

Pogresan vodja sa zamerio sa pogresnim ljudima i pogresno vodio rat i politiku! To su nase granice gde su pre ziveli Srbi,sada je dobar deo proteran,ali nece nikom do zore goreti onda treba svu gamad proterati sa nase zemlje i zavesti cistu zemlju gde bi ziveli samo SRBI,bez manjina da nam se ponovo nebi desilo isto sranje!Kad radis posao radi ga da valja!
 
Pogresan vodja sa zamerio sa pogresnim ljudima i pogresno vodio rat i politiku! To su nase granice gde su pre ziveli Srbi,sada je dobar deo proteran,ali nece nikom do zore goreti onda treba svu gamad proterati sa nase zemlje i zavesti cistu zemlju gde bi ziveli samo SRBI,bez manjina da nam se ponovo nebi desilo isto sranje!Kad radis posao radi ga da valja!

To je to, ovo je za ban,. Zalaže se za etničko čišćenje. Ovo je najgrublje kršenje Pravilnika Foruma Krstarice.
 
To su teritorije gde su srbi bili vecina ali su nazalost pogresnom politikom proterani .

Погрешном политиком???
Мислим да се ради о геноциду мухамеданаца и крвата над Србима!
 

Prilozi

  • 3022061496_636d5d9725.jpg
    3022061496_636d5d9725.jpg
    26,9 KB · Pregleda: 8
Pogresan vodja sa zamerio sa pogresnim ljudima i pogresno vodio rat i politiku! To su nase granice gde su pre ziveli Srbi,sada je dobar deo proteran,ali nece nikom do zore goreti onda treba svu gamad proterati sa nase zemlje i zavesti cistu zemlju gde bi ziveli samo SRBI,bez manjina da nam se ponovo nebi desilo isto sranje!Kad radis posao radi ga da valja!

a hrvati tu nikad nisu živili:per:.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top