Izmedju dve vatre..

lady aries

Primećen član
Poruka
502
Uvek ga je volela dusom i telom..bezgranicno!Nikada nije pomisljala na drugog muskarca niti joj je iko mogao privuci paznju ni na tren..on je bio centar njenog univerzuma!Cesto su razdvojeni zbog prirode njegovog posla,ali cak sta vise to ih je uvek jos vise zblizavalo i raspirivalo strasti!I onda,najedanput,u njen zivot "usunja"se neko..na prstima,mucki..prija joj,njegova do srzi iskrena paznja i neznost..zeli ga svaki tren pored sebe..on suptilno,ne nametljivo,zeli da ona ostavi svog muskarca..ona ne zna da pruzi otpor,i tu nastaje lom..na koju stranu da krene..zna da jedino sta treba je da prati svoje srce..ali kako..tu su dva muskarca..neraskidiva..kao magneti..svaki vuce na svoju stranu..!Kako ubiti "dvostruki"osecaj,kako spustiti jedan tas?Da li ste imali slicno iskustvo..!?
 
ne,mi prvo raskinemo s prvim pa posle budemo s drugim :mrgreen:
treba biti pazljiv,jer taj prvi je mozda malo dosadio a ovaj novi je izazovan i zanimljiv,ali na kraju ce i sa njim doci na isto,ili mozda jos gore
tako da ja uvek dajem prednost popravljanju stare veze,nova uvek moze da se pocne
je l su se kresnuli,ona i taj drugi?
 
ajde nek ona iskulira bez njega (tog drugog) jedno 10ak dana
pa kad podvuče crtu, nek vidi na čemu je ..
al ja sam uvek da ostane ono što i Srce i Razum objasne i pravdaju, žele naravno
a ne samo ono što Srce želi ..
 
Da upravo i ja tako razmisljam..i znam..ali ne radi se vise samo o strasti..prvi je mnogo bolji ljubavnik,master u krevetu..ali ovaj drugi,je toliko njezan pazljiv..dobar bre,onako istinski..ma konfuzija je to..
 
Uvek ga je volela dusom i telom..bezgranicno!Nikada nije pomisljala na drugog muskarca niti joj je iko mogao privuci paznju ni na tren..on je bio centar njenog univerzuma!Cesto su razdvojeni zbog prirode njegovog posla,ali cak sta vise to ih je uvek jos vise zblizavalo i raspirivalo strasti!I onda,najedanput,u njen zivot "usunja"se neko..na prstima,mucki..prija joj,njegova do srzi iskrena paznja i neznost..zeli ga svaki tren pored sebe..on suptilno,ne nametljivo,zeli da ona ostavi svog muskarca..ona ne zna da pruzi otpor,i tu nastaje lom..na koju stranu da krene..zna da jedino sta treba je da prati svoje srce..ali kako..tu su dva muskarca..neraskidiva..kao magneti..svaki vuce na svoju stranu..!Kako ubiti "dvostruki"osecaj,kako spustiti jedan tas?Da li ste imali slicno iskustvo..!?

ako bih se nasao u toj dilemi ( u mom slucaju izmedju dve zene ), verovatno bih izbirao onu koja bi mi vise godila
 
ako bih se nasao u toj dilemi ( u mom slucaju izmedju dve zene ), verovatno bih izbirao onu koja bi mi vise godila

Znam..sad cu zvucati kao naj veca kucka na svetu,ali iskreno gode obadvojica..nikad nisam podrzavala takve stvari..zestoki sam protivnik toga..i mislila sam da mi se to ne moze desiti..i samo jedan klik,i sve pada u vodu..ono "nikad"postane deo stvarnosti..
 
Zaobidji lepo tog novog,cuvaj u shteku...stari je sigurica,bice ti zao kad otkrije da ga zavlacis,i neces ga vise vratiti.Ovako,kad ti stari dosadi,novi ce uvek impresionirano da dotrci na poziv.;)hvala,nem na cem.:D:cool:
 
Znam..sad cu zvucati kao naj veca kucka na svetu,ali iskreno gode obadvojica..nikad nisam podrzavala takve stvari..zestoki sam protivnik toga..i mislila sam da mi se to ne moze desiti..i samo jedan klik,i sve pada u vodu..ono "nikad"postane deo stvarnosti..

i to moze ako bi one to prihvatile, da obe budu sa mnom....a sto se tebe tice, uzivaj u obojici, jer neke ne umeju da uzivaju i u jednom
 
believe in me..;)
a posto si ares,sve ce to na kraju i da ti bude potaman,bice ko da si popila neki mega-energize..skakutaces unaokolo luda i vesela,tvoj lik ce se pitati koji ti je,a samo ti ces znati sta je,i bice kao da si zaebala nekog najzaebanijeg-sebe samog...sto je,naravno,u zenskom slucaju, i najbitnije.;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top