Obevestenje na AVAST-u...

MyWorld

Zainteresovan član
Poruka
295
Nekih mesec dana koristim AVAST Home Edition...Tako da sam neupucena bas kako on radi i fukcionise... Jedino sto znam oko njega je da ga ocistim i to je delimicno sve... Dve godine sam koristila KASPERSKY i totalno sam se navikla na njega, a obzirom da u zadnje vreme je jako tesko naci kljuceve za njega... onda sam presla na ovaj AVAST... za koji imam licencu od godinu dana...

E sad, buni me to sto mi stoji ovo obavestenje unutar njega: "Attention! Get faster updates with AVAST Professional Edition. Upgrade now!!!"
Ne znam sta znaci ovo obavestenje, jel to stoji tek onako ili je nesto drugo u pitanju na sta bih trebalo da obratim paznju???
 
To znaci da ce ti brze raditi update avast,ako kupis licencu za profesionalnu verziju avasta.Cista navlakusa-nemoj da se obazires na to,tvoj avast radi bez problema.

E da,jel ima neko avasta na srpskom?Bas me zanima sta im je to "Kukavičje jaje" ?
 
To znaci da ce ti brze raditi update avast,ako kupis licencu za profesionalnu verziju avasta.Cista navlakusa-nemoj da se obazires na to,tvoj avast radi bez problema.

E da,jel ima neko avasta na srpskom?Bas me zanima sta im je to "Kukavičje jaje" ?

Hvala na odgovoru, bas me je zanimalo sta je to u stvari... :P:P Znaci, sad vise da ne mislim o tome?? Hhhehehehe...
A za ovaj AVAST na srpskom... ( ne znam ti ja nista o tome)...
Pozz...
 

Back
Top