Prva ljubav

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Kada ste doziveli prvu ljubav i sa kim?
Da li se te osobe jos uvek rado secate i da li ste u kontaktu?
Ja sam se prvi put slepo zaljubila kada mi je bilo 13 godina u jednog Dusana! I dan danas ga se rado secam i kada se sretnemo uvek mi bude nekako drago (neki cudan osecaj). Uvek se setim svega i bude mi nekako toplo oko srca! :)
 
Imao sam nepunih sedam godina, tek sto sam krenuo u prvi razred. Jednom na casu uciteljica nije htela da me pusti u wc pa sam se upiskio. Da bih prikrio to iscepao sam uvijac od knjige i bacio ga na baricu. Onda je ta devojcica htela da bude dobra i na sred casa pokupila taj papir koji je bio skroz natopjen mojom mokracom. Kada je skontala da sam se ja upiskio nije nikome htela da kaze. Ja sam se zaljubio u nju jer je bila tako dobra prema meni.
Kasnije u 7 razredu smo se malko i dirkali.
 
Iceman:
Imao sam nepunih sedam godina, tek sto sam krenuo u prvi razred. Jednom na casu uciteljica nije htela da me pusti u wc pa sam se upiskio. Da bih prikrio to iscepao sam uvijac od knjige i bacio ga na baricu. Onda je ta devojcica htela da bude dobra i na sred casa pokupila taj papir koji je bio skroz natopjen mojom mokracom. Kada je skontala da sam se ja upiskio nije nikome htela da kaze. Ja sam se zaljubio u nju jer je bila tako dobra prema meni.
Kasnije u 7 razredu smo se malko i dirkali.
:lol: Bas ste slatki :lol:
 
Moja prva ljubav.... Ja 14 god, on 16. Kisa je lila kao iz kabla po nama te veceri kad me je prvi put poljubio. Poludela sam za njim (a i on zamnom :D )
Setim ga se i dan danas, i bas kao sto ti rece chokolada, to je jedan cudan osecaj koji je ostao u meni koji samo on budi. On kaze da i on isto tako oseca.
Ta prva ljubav nosi neku posebnu emociju :)
 
Ja sam rano pocela da se smrtno zaljubljujem!
Sa 8 godina sam se zaljubila u jednog slatkog decka, zvao se Milan i super je igrao kosarku, isao je u osmi razred, a ja sam bila drugi! Mozete misliti!!!!
I sada ga se odlicno secam i kako je vrteo basket na jednom prstu!
Ali, ja imam mnogo 'prvih' ljubavi! :P
 
divlja-u-srcu:
Ja sam rano pocela da se smrtno zaljubljujem!
Sa 8 godina sam se zaljubila u jednog slatkog decka, zvao se Milan i super je igrao kosarku, isao je u osmi razred, a ja sam bila drugi! Mozete misliti!!!!
I sada ga se odlicno secam i kako je vrteo basket na jednom prstu!
Ali, ja imam mnogo 'prvih' ljubavi! :P
Samo ti njih nabroji :P
 
OK! Sledeca prva prava ljubav-ja cetvrti razred, on sedmi!Al' posto sam se razvila vec tada, sike mi porasle i sve ostalo, bila sam zapazena i kod starijih! Cela skola je znala da se ja lozim na njega, a on me je kulirao dok smo u skoli, ali posle odredjenog vremena je poceo da me zove telefonom (tada sam vec bila peti razred) i da pricamo satima! I nije bilo nista, sve dok ja nisam krenula u prvi gimnazije, TADA ME JE POZVAO DA IZADJEMO, A JA SAM ODBILA!Zato sto sam do tad dozivela jos dve PRVE LJUBAVI!Prvog svog decka ne racunam u ljubav, kao ni drugog, treceg i cetvrtog (osnovna skola)! U prave prve ljubavi racunam samo one neostvarene!
Eto, ima jos , pisem drugi put!
 
moja prva ljubav je iz kraljeva, i to se desilo 99- znaci leto posle 8og razreda!!! i dalje smo zajedno...spajamo se za nekih 10-ak dana samo da ja preletim preko ove baretine....

jjjjjjojjj SUMMMMMMMMMMER *2004*
 
chokolada:
Kada ste doziveli prvu ljubav i sa kim?
Da li se te osobe jos uvek rado secate i da li ste u kontaktu?
Ja sam se prvi put slepo zaljubila kada mi je bilo 13 godina u jednog Dusana! I dan danas ga se rado secam i kada se sretnemo uvek mi bude nekako drago (neki cudan osecaj). Uvek se setim svega i bude mi nekako toplo oko srca! :)
Sta podrazumevas pod prvom ljubavlju(simpatije ili sta?)pa recimo da sam se prvi put zaljubila u prvom srednjem,ali pravu ljubav jos nisam spoznala,ali sam sa sadasnjim deckom na dobrom putu,ne znam........znam samo da se mnogi danas gadjaju sa tom ljubavlju,a pola njih ni ne zna sta to stvarno znaci(nadam se da ti znas!!) :?
 
Kathrin:
chokolada:
Kada ste doziveli prvu ljubav i sa kim?
Da li se te osobe jos uvek rado secate i da li ste u kontaktu?
Ja sam se prvi put slepo zaljubila kada mi je bilo 13 godina u jednog Dusana! I dan danas ga se rado secam i kada se sretnemo uvek mi bude nekako drago (neki cudan osecaj). Uvek se setim svega i bude mi nekako toplo oko srca! :)
Sta podrazumevas pod prvom ljubavlju(simpatije ili sta?)pa recimo da sam se prvi put zaljubila u prvom srednjem,ali pravu ljubav jos nisam spoznala,ali sam sa sadasnjim deckom na dobrom putu,ne znam........znam samo da se mnogi danas gadjaju sa tom ljubavlju,a pola njih ni ne zna sta to stvarno znaci(nadam se da ti znas!!) :?
Ne moras sve da analiziras, pa da sve to ispadne smorno i tesko. Mislila sam na prvu simpatiju ili decka, na onaj prvi put kada si mislila da je on jedini...
 
Bilo je to u 2 ili 3 razredu osnovne. Jedna Zeljka. :lol: Inace sam bio veoma zaljubljive prirode. Kasnije je bila jedna Andrijana (IV razred), pa onda jedna Vana (V razred)... Itd... Inace, ova Andrijana je bila fatalna za mene... :lol: :lol: :lol:
 
chokolada:
Kathrin:
chokolada:
Kada ste doziveli prvu ljubav i sa kim?
Da li se te osobe jos uvek rado secate i da li ste u kontaktu?
Ja sam se prvi put slepo zaljubila kada mi je bilo 13 godina u jednog Dusana! I dan danas ga se rado secam i kada se sretnemo uvek mi bude nekako drago (neki cudan osecaj). Uvek se setim svega i bude mi nekako toplo oko srca! :)
Sta podrazumevas pod prvom ljubavlju(simpatije ili sta?)pa recimo da sam se prvi put zaljubila u prvom srednjem,ali pravu ljubav jos nisam spoznala,ali sam sa sadasnjim deckom na dobrom putu,ne znam........znam samo da se mnogi danas gadjaju sa tom ljubavlju,a pola njih ni ne zna sta to stvarno znaci(nadam se da ti znas!!) :?
Ne moras sve da analiziras, pa da sve to ispadne smorno i tesko. Mislila sam na prvu simpatiju ili decka, na onaj prvi put kada si mislila da je on jedini...
A TO JE ONDA OK SORRY!Pa rekla sam ti I srednje,on II,tako savrsen,neodoljiv,sladak,pozeljan,stariji,iskusniji,zreliji,ciniti se sve sto si ikada zelela od decka,ali nije tvoj,ni njen ni niciji....bezveze.....zelis ga tako 2 godine,shvatis da od toga nema nista,odustanes,on ostane i dalje tako, lep,sladak u mislima tvoj........zeljubis se u nekog novog,zevolis,predas se srcem i telom,a stara ljubav se vrati,zeli te isto onoliko kao i ti njega ranije,sa istom iskrom u oku,pogledu,recima.........pozeli te,ali ne,ne okreces se ne zanima te,sva ona tvoja ljubav,zanos su nestali,otisli i ti se pitas zasto kada si mislila da je zauvek i jedinu,a onda shvatis da i nije onako savrsen,da niko nije......ali i dalje ga se secas sa nekom nostalgijom u srcu kad on prodje pogleda te,iako je pored nje,ti pored njuega,ali duboko u srcu znas bice opet jednom i nekad isti onaj zanost,zelja,pozuda,strast i to bas sa njim tako slatkim i nesavrsenim,tebi tako potrebnim......njim jedninim,s tvojom prvom ljubavi!!! :cry: :lol:
 
Nekad davno...bese popularna serija "Vruc vetar"...
Ja 6 godina...
Dosla iz obdanista i mrtva ozbiljna kazem: Mama pao mi pritisak na nulu !
:shock:
Seo Boris pored mene za vreme rucka :lol: :wink:
 
Prvi razred osnovne skole, zvala se Brankica :lol:
a toje bila ljubav jos iz vrtica.
Za*ebavali su me kad sam joj poneo torbu do kuce i...tako se zavrsilo :lol:
Izuzimajuci cmakanjai klinacke ispade tokom osnovne skole, prva prava ljubav na letovanju posle treceg razreda srednje skole.
ahhh, davno beshe :lol:
 
uh, ja sam bas bila zaljubljiva kao mala . i ne secam ih se.
ali prva ljubav, eeeeee, imala sam 14 god. i zaljubila sam se u decka koji je imao 19, ganjala sam ga mesecima, smrc, govorio je da sam klinka.
ali trud se isplatio, jedna zurka je bila i on je mene poljubio, e zaboravila sam kako se zovem. Totalan shok, zamisli , mislila sam da sam beznadezno zaljubljena. Bilo nam je super, bili smo zajedno nekih deset meseci, i da jos ga se secam.

A kontakt? Hm, pa pre nekoliko godina kada sam se doselila u kraj u kome on zivi,pozvala sam ga, eto da ga cujem i malo popricamo, eto sad smo komsije . :lol: I tad me je obavestio da ima dvoje dece i da ceka trece. :shock:
Vise nisam zvala, a to mi je bilo za nauk, da vise nikada ne pozelim da pozovem bivsu ljubav. :lol:
 
Vidim da ljudi govore o prvim "pravim" ljubavima... Pa, dobro. Zvala se Tamara, I razred srednje. Ona je smuvala mene. :lol:

Da li se jos cujemo? Pa... Ko prati forum romantika zna da sam je skoro video. Posle toliko godina... I to samo u prolazu... Bilo mi je nekako... ...cudno... Nesto sam osetio. Ali nisam stigao da se ispricam s njom, zurila je. :(
 
chokolada:
Mislila sam na prvu simpatiju ili decka, na onaj prvi put kada si mislila da je on jedini...

Ja kad se god zaljubim mislim da je to ta PRVA prava ljubav i jedina za ceo zivot! Zasto iza sebe imam niz prvih pravih ljubavi, iako svaku nadolazecu opet vidim kao PRVU, JEDINU I PRAVU? Ja uopste nemam drugu, trecu ljubav? Ja sad nista vise ne razumem! :? I zasto u te prave i prve ubrajam samo one neostvarene? Jel' zna neko da mi pojasni ovu zbrku nastalu kad sam se prikljucila ovoj temi i pocela da razmisljam o tome!? AAAAAAAAAAAAAAAAA!
POLUDECU! :x
 
Cim sam posla u 1 osnovne,zaljubila sam se u jednog Dusana. :D Bio je mnogo sladak...Kad su moji saznali zafrkavali su se na moj racun.Meni naravno nije bilo stalo da on sazna da se meni svidja. :wink: ,pa sam se svim silama trudila da to ostane tajna.Jednog dana dosla sam u skolu,i drugarica je pred svima rekla : Hej Svidjas se Dusanu!!!! Moja reakcija je bila: BAS ME BRIGA!!!!A on je jadan sve vreme gledao u mom pravcu!!!! :shock: :D Treba li da kazem da sam ga izbegavala bar jedno godinu dana i da sam se iako mi se jos uvek svidjao automatski odljubila !!!!
Nazalost tako je bilo.
ps: Skoro je pitao za mene i iako mi vise nije simpatija,bas bi je bilo drago zbog toga :D :D :D
 
divlja-u-srcu:
chokolada:
Mislila sam na prvu simpatiju ili decka, na onaj prvi put kada si mislila da je on jedini...

Ja kad se god zaljubim mislim da je to ta PRVA prava ljubav i jedina za ceo zivot! Zasto iza sebe imam niz prvih pravih ljubavi, iako svaku nadolazecu opet vidim kao PRVU, JEDINU I PRAVU? Ja uopste nemam drugu, trecu ljubav?
sve isto.....pa ako ti je lakshe shto imash jednog bolida na svojoj strani... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top