Namera....

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Vec jedno vreme mladjano (oko 30 i koja) lepo i zgodno momce zeva zamnom svaki put kad se sretnemo...a vidja me u naj apa-drapa izdanju....zadnji put je bilo tako ocito da sam samo cekala kad ce zapeti i pasti na nos....u meni je samo probudio osecaj sumnje, sto me gleda???....missim, uopste nismo uskladjeni ni po godinama ni po izgledu (jer on je za 5+)....
Jel vam se desavalo da se neko, ko je mnogo bolje izgleda od vas, pokaze interesovanje????
 
Jeste... Vise puta...

1. primjer...

Doveo ga zajednicki drug kod mene... Kad su mi upali u sobu, ja zinula u njega kao sumanuta...
Jos onako rascupana sa otrpaljenim repom svezanim ujutro kad sam ustala, u staroj trenerci istegnutih
koljena i sirokoj, presirokoj, ispranoj majici...
Ne znam sta je njemu bilo u glavi, ali cijele te noci mi smo blejali jedno u drugo... Kasnije kad smo se zabavljali, prijatelj mi rekao da ga je namjerno doveo kod mene, jer je pomislio da bismo mogli biti
jedno za drugo... :roll:
 
Jeste... Vise puta...

1. primjer...

Doveo ga zajednicki drug kod mene... Kad su mi upali u sobu, ja zinula u njega kao sumanuta...
Jos onako rascupana sa otrpaljenim repom svezanim ujutro kad sam ustala, u staroj trenerci istegnutih
koljena i sirokoj, presirokoj, ispranoj majici...
Ne znam sta je njemu bilo u glavi, ali cijele te noci mi smo blejali jedno u drugo... Kasnije kad smo se zabavljali, prijatelj mi rekao da ga je namjerno doveo kod mene, jer je pomislio da bismo mogli biti
jedno za drugo... :roll:
Vidiš, kako to gazdinka o'ma... ošalcuje
 
zainteresovanih je bilo svakakvih.
a moji momci su, nekako, svi bili zgodniji od mene.
to opovrgava moje tvrdnje da mi izgled nije važan,
ali stvarno i nije, nego sam valjda imala tu sreću
da povremeno nađem sve u paketu, da se tako bzvz izrazim.

elem, ti se u principu pitaš šta on vidi na tebi, je l'?
e, nemoj.
ja nikad nisam.
mislim, kontam uvek - da je hteo neku koja ekstra izgleda, našao bi takvu, može mu se.
čim je sa mnom, znači da ga druge stvari za mene vežu, i da vidi dalje od nosa. :)
 
zainteresovanih je bilo svakakvih.
a moji momci su, nekako, svi bili zgodniji od mene.
to opovrgava moje tvrdnje da mi izgled nije važan,
ali stvarno i nije, nego sam valjda imala tu sreću
da povremeno nađem sve u paketu, da se tako bzvz izrazim.

elem, ti se u principu pitaš šta on vidi na tebi, je l'?
e, nemoj.
ja nikad nisam.
mislim, kontam uvek - da je hteo neku koja ekstra izgleda, našao bi takvu, može mu se.
čim je sa mnom, znači da ga druge stvari za mene vežu, i da vidi dalje od nosa. :)

:lol: ma otukud znam sta se pitam....nekako mi glupo....cu ga pitam koji mu je, sledeci put?????
 
zainteresovanih je bilo svakakvih.
a moji momci su, nekako, svi bili zgodniji od mene.
to opovrgava moje tvrdnje da mi izgled nije važan,
ali stvarno i nije, nego sam valjda imala tu sreću
da povremeno nađem sve u paketu, da se tako bzvz izrazim.

elem, ti se u principu pitaš šta on vidi na tebi, je l'?
e, nemoj.
ja nikad nisam.
mislim, kontam uvek - da je hteo neku koja ekstra izgleda, našao bi takvu, može mu se.
čim je sa mnom, znači da ga druge stvari za mene vežu, i da vidi dalje od nosa. :)

A kako to molitju ti pa ne izgledas extra?
Sta, treba da izgledas kao Grand-kobila, nabildovana i nakvarcovana da bi bila extra?
Pusti lazne skromnosti, ti si ipak prelepa devojka posle svega...
 
Hoce da iskusi nezaboravni mrs jer je ubedjen da mu ga samo ti mozes priustiti ... mislim nemoj da shvatis pogresno ali sigurno da kad te vidi posto rece da je mladjano pomisli bez mat... koke nema dobre supe :D
 
pa bas i nisu toliko....:manikir:.....ako jedan od partnera strci u fizickom izgledu, to moze biti problem.....

Kao nikad nisi videla extra dobru ribu sa extra ruznim likom il obrnuto... sta je sa tom pojavom... :per:
Nista rekao nisam o tvom ukusu vec o njegovom, ti kao znas sta se njemu svidja... tja... otkud znas da u njegovim ocima nisi najlepse stvorenje koje je ikad video, drugo je sto samu sebe time ne smatras. ;)
 

Back
Top