Uzima vazduh!!!!

Kitonja

Početnik
Poruka
35
Ovo sto sada hocu da Vas pitam ili ako je neko imao iskustva neka kaze kao i ja,mozda nije bas fino,ali moram..Pre neki dan,neverovatno zgodna cura,sve ide kako treba...dodje do sexa,stavima ga lepo i fino,sve tece super,i kada GA izvadim da promenimo pozu, iz p.icki.ce krece da izlazi vazduh i to onako bas..meni neprijatno,njoj vise..kaze to je tako..valjda vazduh nesto izlazi,pojma nemam..ali bas se cuje onako...Ljudi moji mozda Vam je smesno,ali meni odmah pao,i nekako nisam dalje mogao...Cura je jako fina,neverovatno lepa,ali sta da radim?
 
Velikim početnim slovom pišu se zamenice Vi i Vaš u obraćanju jednoj osobi kojoj se piše iz poštovanja prema njoj.

Malim slovom se pišu zamenice vi i vaš kada se ne obraća samo jednoj osobi već grupi.
 
Dobro, ajde da napisem nesto i ozbiljno...
Dakel, takve stvari su uobicajene tokom seksa i ne bi trebalo da predstavljaju bilo kakvu neprijatnost
ni za jednu stranu...
Drugi put kad se to desi, a ti joj utjeraj jos jace i jos guraj, guraj sve dok sasvim ne izduva... :lol:
 
Dobro, ajde da napisem nesto i ozbiljno...
Dakel, takve stvari su uobicajene tokom seksa i ne bi trebalo da predstavljaju bilo kakvu neprijatnost
ni za jednu stranu...
Drugi put kad se to desi, a ti joj utjeraj jos jace i jos guraj, guraj sve dok sasvim ne izduva... :lol:

Jako ozbiljno..Hvala..ma ja budala VELIKA...Ali sta da se radi kada pitam svasta...Cuti i trpi sada...
 

Back
Top