YAHOO ima 100Mb-tno sanduce

NICS

Iskusan
Poruka
5.705
Ovih dana ne znam tacno kad dobio sa ovo na ravno na yahoo-u:
Dear Yahoo! Mail User,

Thanks for using Yahoo! Mail. It's our goal to offer you an email experience that makes it easy and enjoyable to stay in touch. Periodically, we make service changes to enhance that experience for our users. As of June 15, 2004, you'll enjoy the following benefits:
Increased storage capacity – from your current level to 100MB
Increase in total message size to 10MB
A streamlined interface that's even easier to use
You will continue to access your Yahoo! Mail account as usual. No further action is required, and there will be no interruption of your service.

We hope you enjoy the new features and benefits. If you have any questions, please visit our Help page. Thanks again for using Yahoo! Mail.


Zaista prijatno izmenadjenje za mene i za ostale korisnike
 
Da mislim da je hotmail jos uvek na bednih 4MB tako da ipak se ceni vise ono sto je bolje...trenutno yahoo rules. Ubijaju konkurenciju. Samo sto se hotmail spario sa Geytsom i ide sa windowsom pa su jos uvek rasprostranjeni. Inace u opcijama su manje vise isti. Za ovaj Gmail ne znam.
Mare ako mailovi idu sa nekim propratnim slikama i ne daj boze i zvukom...a sve je vise programa tipa incready mail koji daju razne sarolike opcije onda ti se inbox prilicno brzo puni. Jednom mi je u 4 MB stalo svega 10-ak mailova. Pa sam ih na zalost morao sve pobrisati...
 

Back
Top