yahoo

Da, bre...

Josh uvek se pitam shta ce mi 100MB mailboxa, al' nek se nadje....

A, pop/smtp pristupa nema na free nalozima, ako si platio za svoj web mail, pogledaj help i ima sve vishe nego detaljno...

btw: ima neki programchici po netu koji omogucavaju pop pristup iz mail klijenta. Proguglaj...
 
Ko kaze da nema pop/smtp na Yahoo-u naravno da radi i na free nalozima, sta vi imate yahoo mail a koristite ga samo kao web mail? :roll:
 
Celavko:
Pa sta je tu tesko dolazni ti je pop.mail.yahoo.(zemlja gde si ga registrovao com ,de,gre,ita...) a odlazni ti je smtp.(tvoj provajder) i mora da radi :?

Mora, al ne radi, ja probao i dobio poruku od yahoo-a da ne može :cry:
 
Sad sam se setio, kad napravis nov nalog na Yahoo-u to je samo za web-mail. Ako hoces pop3 pristup imas u onim opcijama za mail da izaberes to , dok to ne odradis mozes da ga koristis samo kao web-mail. Znaci ulogujes se lepo, odes na opcije i tamo ces da nadjes sve je prosto 8)
 
FREE mail nema mogucnost za pop i smtp (odnosno citanje preko nekog od e-mail klijenata).
To je postojalo nekada pa su ga ukinuli.

Jedan od nacina za koriscenje yahoo naloga preko nekog od programa za e-mail je programče yahoopops koje simulira pop i smtp servere.
 
Ja neznam sta je vama spominjete neke programcice po netu , kakve bre simulacije napravite nalog i u opcijama izaberete pop3 i to je sve. Zasto bi trazili kojekakve programcice kada ti ljudi daju sve besplatno.Trenutno koristim 2 naloga na yahoo-u oba su free i nikada ih nisam koristio kao web mail. :roll:
 
ama bre, google otvorio svoj free mail i daje cak 1 GB prostora, pa ga yahoo prati, a izgleda ce i hotmail da poveca kvotu.

otvorio sam novu diskusiju koja se odnosi na google mail, pa citajte...

pocky
 
pocky:
ama bre, google otvorio svoj free mail i daje cak 1 GB prostora, pa ga yahoo prati, a izgleda ce i hotmail da poveca kvotu.

otvorio sam novu diskusiju koja se odnosi na google mail, pa citajte...

pocky

Ama sta ces, svi oni hoce da se ugledaju na tako reci,, popularnije"..., kao sto je Google...urednici Google sajta, su verovatno bogatiji i ne moraju ljudima uzimati pare na taj nacin sto ce smanjiti mailbox!!! A kad ovi urednici yahoo sajta vide tako nesto, prpa... 8)
Ali yahoo sajt oce pare, ako hoces veci mailbox, plati im ne znam ni ja kolko dolara pa ce da ti ga prosire...pametno...ajmo sad svi na google...u inat!! 8)
 
XeNiA_nS:
pocky:
ama bre, google otvorio svoj free mail i daje cak 1 GB prostora, pa ga yahoo prati, a izgleda ce i hotmail da poveca kvotu.

otvorio sam novu diskusiju koja se odnosi na google mail, pa citajte...

pocky

Ama sta ces, svi oni hoce da se ugledaju na tako reci,, popularnije"..., kao sto je Google...urednici Google sajta, su verovatno bogatiji i ne moraju ljudima uzimati pare na taj nacin sto ce smanjiti mailbox!!! A kad ovi urednici yahoo sajta vide tako nesto, prpa... 8)
Ali yahoo sajt oce pare, ako hoces veci mailbox, plati im ne znam ni ja kolko dolara pa ce da ti ga prosire...pametno...ajmo sad svi na google...u inat!! 8)

Hitno mi treba da udjem u svoju adresu na Yahoo-u ali od kako su dali veci prostor - nema sanse. A ko za inat treba mi bas ta adresa! Kad pokusam da udjem, izbacuje mi nesto za Internet Explorer 6.0 itd. Nemam pojma sta da radim. :( HEEEEELP!!!
 
Login Killer:
GogleMail(GMAIL) . . . . . . . .1 000 MB = 1GB
Katastrofalna greška!!! :lol:
Nije 1 GB = 1000 MB već 1024 MB :lol: :lol: :lol:
____________________
www.karlo.co.sr


karlocar.jpg
 

Back
Top