Ako niste znali, pedofilija je legalna u Srbiji

Da li granica od 14 godina treba da ostane?

  • Da, sasvim je u redu

  • Ne, treba da bude bar 16

  • Ne zanima me


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sta tek reci za punu Srbiju sponzorusa koje su sa 20 i vise godina starijim muskarcima zbog love i onda cekaju da on odapne. Pa zar nije podjedank greh da klinka od 20 godina bude sa tipom od 50. Jos kaze volim ga pa to je farsa. Trebamo poraditi na vaspitavanju mladih, ovo je presipanje iz supljeg u prazno.

Пикасо је био старији од своје невенчане супруге ( Françoise Gilot) 40 година.

Значи и она је спонзоруша, а он педофил?
:eek:

2pq3k46.jpg
 
Доњу!
:)

Превише је абортуса у популацији клинаца...између осталих...наравно прве по броју абортуса су бабе од 30 година..које не желе "обавезе" :dash:

То око аборстуса је друга тема. Потребна је едукација тинејџера и приступачност контрацептивних средстава.

А ово за, како кажеш, "бабе" од 30 година...које не желе "обавезе", па где ће бабе рађати? :eek:
 
То око аборстуса је друга тема. Потребна је едукација тинејџера и приступачност контрацептивних средстава.

А ово за, како кажеш, "бабе" од 30 година...које не желе "обавезе", па где ће бабе рађати? :eek:

Треба забрана а не едукација...још их треба учити како да се....
:sad2:
Треба их научити шта је то поштење, част итд...што су заборавили очигледно!
 
Треба забрана а не едукација...још их треба учити како да се....
:sad2:
Треба их научити шта је то поштење, част итд...што су заборавили очигледно!

Добро, а ко ће спроводити евентуалну забрану?

Овде су неки поменули да су им мајке остале у другом стању са 17 година, а нечије бабе да су до 21-ве године
имале већ сво троје деце. Па јел мислиш да је то било нечасно и непоштено?
 
Добро, а ко ће спроводити евентуалну забрану?

Овде су неки поменули да су им мајке остале у другом стању са 17 година, а нечије бабе да су до 21-ве године
имале већ сво троје деце. Па јел мислиш да је то било нечасно и непоштено?

Друго је у браку...ако породица дозволи нека се венчавају са 16 што се мене тиче..

Ја причам о овом успутном сексу који код нас млада популација упражњава до изнемоглости...то да се забрани..

А ко него родитељи и држава!
 
Друго је у браку...ако породица дозволи нека се венчавају са 16 што се мене тиче..

Ја причам о овом успутном сексу који код нас млада популација упражњава до изнемоглости...то да се забрани..

А ко него родитељи и држава!

Значи говориш о промискуитету међу тинјеџерима. Па тога је увек било и биће и највише зависи од кућног
васпитања, али смешно је законски ограничавати, јер права љубав може да се догоди и са 14 - 15 година.
Ту нема правила.

Ја бих ставила евентуално неку горњу границу, јер стварно је мало безвезе, случај једне пријатељице моје
баке, која је невиност изгубила у 61-ој години, кад се први пут удала! :eek:
 
Значи говориш о промискуитету међу тинјеџерима. Па тога је увек било и биће и највише зависи од кућног
васпитања, али смешно је законски ограничавати, јер права љубав може да се догоди и са 14 - 15 година.
Ту нема правила.

Ја бих ставила евентуално неку горњу границу, јер стварно је мало безвезе, случај једне пријатељице моје
баке, која је невиност изгубила у 61-ој години, кад се први пут удала! :eek:

Прво...љубав није временска непогода да се деси!
Друго.....људи обично у тим годинама немају појма шта је љубав..па тако нити може да се "деси" са 14-15 година...
Треће....има правила у свему...тако да можеш и да бираш у кога да се заљубиш или не..и на крају да волиш или не...
 
U Srbiji je zakonska granica za stupanje u seksualni odnos 14 godina. Država ćuti, a Savet Evrope i stručnjaci apeluju da se zbog iskorišćavanja maloletnika granica pomeri na 16 godina

Ne bi bilo ok da se granica pomeri na 16 posto tih pichica od 14-15 godina po splavovima najvise ima .:D A znate kako se kaze...Najsladje je piche kad mu dlaka niche
 

Back
Top