Neka sitnice koje mnogo znace...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Neka sitnice koje mnogo znace...

Primećen član Ne_umisljaj_da_te_muvam (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Neka sitnice koje mnogo znace...

Ne znam je li bila tema ali evo da vas vidim koliko ste bas predani voznji i da li gledate samo na sebe ili na druge...

1. Nocu na otvorenom putu kada vam ide auto u susret da li odma gasite duga svijetla ili nastavljate.
    Pitanje zbog degenrilka kojih ima kojima ne pomaze ni blicanje ni sviranje, jednostavno zaslijepe na sekund-dva-tri,sto moze biti pogubne po vas(ako odete van puta) ali i po njega (ako dobro ne odmjerite rastojanje do druge trake)
    Moj primjer: Vozio sam put Danilovgrada jos zimi,starim putem,nigdje nikoga, svaki 3-4 i ne gasi duga, a jedan idiote ide sa oborenim kad na 10-ak metara mi upali duga (misli dobro je to,prosao je) , zaslijepljelo me nenormalno,da sam malo skrenuo sa puta,sreca bio je makadam neki...

2. Da li blicate vozilima u suprotnom smjeru kada ste upravo prosli pored policije na putu ili kada je neka opasnost na putu...
    Ja licno blicam u narednih 2-3 km, zao mi ljudi... A sto se tice opasnosti na putu, vozio sam onom pravinom put Vranjine u petak, preko 120, kad vozilo blica nenormalno,mislim policija,kad iza krivine na ulazu u Vranjinu,sleper na sred puta upalio 4 zmigavca,obilaze ga sve.Fino bi se zakucao u nekoga tad

3.Da li na otvorenom putu stajete kada vidite da je neko ostao u kvaru ili samo produzite dalje....
    Davno bijase kad stadoh na semafore u okolini Podgorice,nece da upali , sam u autu... Guram sam,opucam se ali dzaba,svi me obilaze ,sviraju... Posle dobrih 5-6 minuta stao je jedan Pasat,istrcao momak i gurali zajedno...
    -mnogi mi zavide,ali ja mrzim samog sebe-

Iskusan
    Učlanjen
    12.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    232

Podrazumevano Re: Neka sitnice koje mnogo znace...

1.Uvek gasim.
    2.Da.
    3.Da.

Superbird nije na forumu
    There's no school like the oldschool, and I'm the f-ing headmaster
    Iskusan Superbird (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2005.
    Pol
    muški
    Sabac - Cavic (Bronx) ---> Novi Sad - Liman
    Reputaciona moć
    102

1. Odmah gasim, a za ove sto ne gase cu da instaliram stroboskop
    2. Da
    3. Ne, ko mu je kriv sto je kupio francuski auto
    My soul is painted like the wings of butterflies

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da
    da
    ne, osim ako ne poznajem nesretnika...

Elita djurinica (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    188

a. da, na vreme
    b. da, al kazem migavac a ne zmigavac
    c. nikad ne stajem

we don't inherit the Earth from our Ancestors,
    we borrow it from our Children

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

1.Uvek,pa makar me konj sa suprotne strane zaslepeo ja necu da budem kao on.
    2.U Srbiji da,u Norveskoj ne jer ni oni meni ne blicaju a i cisto sumnjam da bi znali sta znaci to blicanje tako da ne.
    3.U Norveskoj nema potrebe,jer cim ti stane auto zoves servis da dodju kamionom po tebe tako da nista ne znaci onome sto si stao,samo pravis guzvu na putu.U Srbiji bih stao,mada jos nijednom mi se nije desilo da neko u blizini ima probleme sa kolima.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

911s [SK] nije na forumu
    "pauza služi da se završavaju poslovi van zgrade, a razno vreme služi za razne stvari"
    Poznat 911s [SK] (avatar)
    Učlanjen
    18.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    133

1. Gasim odma', a sad pripremam i malo iznenadjenje u vidu velikih okruglih žutih maglenki za one koje mrze da gase
    2. Ne, jednostavno ne obraćam pažnju na to
    3. Nisam do sad nikad stajao.
    Ford weist den Weg.
    Everything we do, it's driven by you!

Domaćin
    Učlanjen
    28.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

1. Gasim ali to nije bitno jer su mi kratka i dugacka svetla potpuno ista, fenjeri. Ovako samo stvaram naviku, ako mozda nekad vozim normalna kola
    2. Ne bas, kad se setim blicam.
    3. Ovde na lokalnim putevima sam par puta stajao, ali ipak zivim u malom gradu tako da znam kome sam stao, na otvorenom putu ne bih.

Primećen član Harambasa (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

da
    da
    nisam imao prilike....

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

1. Meni blicaju kad imam upaljena kratka ... misle da su duga .... i upale duga ...

Pa ih onda ja iznenadim dugim

2. Blicam uglavnom ... isto mi je žao ljudi da plaćaju .... jer je to blicanje mene spasilo mnogo puta

3. Nisam nešto nailazio na takve slučajeve, ali stajem po gradu na pešački prelaz

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

1. Сачекам да дођемо у фронтални правац да сконта да сам искључио дуга па да и он искључи, а ако их не искључи онда иде оно препуцавање, блица на кратко два пута, и онда опалим дуга па их још и дигнем на макс...

2. да, увек, и псујем оне који то мени не ураде... панчевоци

3. па стао сам пар пута, кад сам оно сигурица да не може да ме нападне и пребије и отме ауто... има свакаквог света данас нажаост...
    Будале се не рађају! Праве их лепе девојке у слободно време.

Ističe se Milan_ns (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

1. Gasim, a ako ne reaguje na blicanje, uđem s dugim u njegovu traku... Tad svi gase...
    2. Blicam ako sam u delu zemlje gde znam da će mi odgovoriti... (RU, ZR, SM )
    3. Nisam imao prilike, ali ne bih stao na otvorenom putu iz dva razloga:
    -ovo što je Dovla napisao, ne znam ko je šta je i kakav je...
    -prijatelj je stao nekom čoveku 1999 pred bombardovanje. I dan danas ga cimaju na Sud, jer se ovaj nateruje sa državom, iznova i iznova i iznova... Prijatelj se razmišlja da ubije skota. (:

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Milan_ns Pogledaj poruku
    1. Gasim, a ako ne reaguje na blicanje, uđem s dugim u njegovu traku... Tad svi gase...
    -prijatelj je stao nekom čoveku 1999 pred bombardovanje. I dan danas ga cimaju na Sud, jer se ovaj nateruje sa državom, iznova i iznova i iznova... Prijatelj se razmišlja da ubije skota. (:

Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Cool Re: Neka sitnice koje mnogo znace...

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    Da mu skrenem pažnju... Ne igram se kukavice ako to misliš...

Ističe se VENIX (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio Ne_umisljaj_da_te_muvam Pogledaj poruku
    Ne znam je li bila tema ali evo da vas vidim koliko ste bas predani voznji i da li gledate samo na sebe ili na druge...

1. Nocu na otvorenom putu kada vam ide auto u susret da li odma gasite duga svijetla ili nastavljate.
    Pitanje zbog degenrilka kojih ima kojima ne pomaze ni blicanje ni sviranje, jednostavno zaslijepe na sekund-dva-tri,sto moze biti pogubne po vas(ako odete van puta) ali i po njega (ako dobro ne odmjerite rastojanje do druge trake)
    Moj primjer: Vozio sam put Danilovgrada jos zimi,starim putem,nigdje nikoga, svaki 3-4 i ne gasi duga, a jedan idiote ide sa oborenim kad na 10-ak metara mi upali duga (misli dobro je to,prosao je) , zaslijepljelo me nenormalno,da sam malo skrenuo sa puta,sreca bio je makadam neki...

Na auto putu duga svetla koristim samo kad se noću krećem ogromnim brzinama (što je sigurno,sigurno je).

2. Da li blicate vozilima u suprotnom smjeru kada ste upravo prosli pored policije na putu ili kada je neka opasnost na putu...
    Ja licno blicam u narednih 2-3 km, zao mi ljudi... A sto se tice opasnosti na putu, vozio sam onom pravinom put Vranjine u petak, preko 120, kad vozilo blica nenormalno,mislim policija,kad iza krivine na ulazu u Vranjinu,sleper na sred puta upalio 4 zmigavca,obilaze ga sve.Fino bi se zakucao u nekoga tad

Uvek obavestim ljude,tako što im blicnem.Osim one koji prolete pored mene,njih i ne primetim ... i njima definitivno nema spasa.

3.Da li na otvorenom putu stajete kada vidite da je neko ostao u kvaru ili samo produzite dalje....
    Davno bijase kad stadoh na semafore u okolini Podgorice,nece da upali , sam u autu... Guram sam,opucam se ali dzaba,svi me obilaze ,sviraju... Posle dobrih 5-6 minuta stao je jedan Pasat,istrcao momak i gurali zajedno...

Nikada nikom nisam stao,pogotovo na auto putu.Na autoputevima uvek se krećem velikim brzinama,pa sam retko u situaciji da uopšte primetim nekoga.A i kad bih primetio,ne bih stao,jer ne bih imao vremena a ni živaca da se maltretiram s nekim krševima po autoputu.

.....
    Jutro ne trazi krivce,samo kaze u lice - Ovo ne ide na bolje ...

Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

pet tačaka jer su tri previše kratke... (:

Aktivan član
    Učlanjen
    28.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

1.Gasim naravno
    2.Zavisi
    3.Ne.

Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

A šta mu je skot uradio ?

Aktivan član wrm (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

1. odmah ugasim ... ali avaj .. visok mi auto pa svi misle da su duga ... kad krenu mi blicaju ja im malo blicnem pa prestanu ..
    2. kako kad ...
    3. da... pitam dal treba struja, sto je redovno ili odbacim do pumpe u jednom pravcu pa nek nekog drugog za povratak nadje, ne jednom sam i preshlepao auto do pumpe prve.. pa odatle nek juri majstore..
    mne table, jedna sekcija u forumu, znate vi sta, 200-300.000 ... postujem pravilnik ...

Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Cool Re: Neka sitnice koje mnogo znace...

Citat Original postavio Avetinja Pogledaj poruku
    A šta mu je skot uradio ?
    Svaki put ga poziva kao svedoka, iako je ovaj samo stao da pomogne liku... Ne zna ništa o tome i evo, već 10 godina, ide da kaže kako ništa ne zna, samo je stao čoveku...

Primećen član Ne_umisljaj_da_te_muvam (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

@ Avetinja
    Tako i ja naletim na nekog,mislim da su mu duga pa mu blicam, a on stvarno upali duga pa nastane katastrofa
    -mnogi mi zavide,ali ja mrzim samog sebe-

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

Podrazumevano

Citat Original postavio Ne_umisljaj_da_te_muvam Pogledaj poruku

1. Gasim, jer ne bih volio niko meni to da uradi. E ako neko neće da ugasi, a ide put mene, upozna se sa xenonima i maglenkama odjednom i to na najjače, pa da vidiš kako gase
    2. Najčešće blicam, osim kad zaboravim. E sad, kako brzo prođem pored njih, ko vidi da blicam, ko ne vidi, ne znam.
    3. Kako kad. Ako sam u nekoj žurbi ili nešto, ne stajem. Ako imam vremena a poznajem ovoga što je stao, stanem

1. Meni blicaju kad imam upaljena kratka ... misle da su duga .... i upale duga ...

Pa ih onda ja iznenadim dugim

2. Blicam uglavnom ... isto mi je žao ljudi da plaćaju .... jer je to blicanje mene spasilo mnogo puta

3. Nisam nešto nailazio na takve slučajeve, ali stajem po gradu na pešački prelaz
    1. E da, i meni to često urade, pa im ja upalim duga pa odma gase

I ja sam znao kad se iznerviram da, što bi naši rekli "vrcnem" put njega sa dugima.

Citat Original postavio VNX man Pogledaj poruku
    .....
    Pa dobro, i ja se krećem velikim brzinama, ali kad primijetim nekog poznatog, obično stanem
    Poslednji put ažurirao/la 911s [SK] : 03.06.2009. u 20:50
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

zike brate, mnogo si napaljen na tu evropsku crnu goru .... smanji malo doživljaj

Ništa lično, bez uvrede

@tema..
    Imam jednog druga koji je vozio golfa2 iz `87, ali je napred imao duple farove ...e kad on upali duga .... k`o da ti je neko uperio u oci metalhalogeni reflektor od 400W

Elita zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    252

zike brate, mnogo si napaljen na tu evropsku crnu goru .... smanji malo doživljaj

Ništa lično, bez uvrede

@tema..
    Imam jednog druga koji je vozio golfa2 iz `87, ali je napred imao duple farove ...e kad on upali duga .... k`o da ti je neko uperio u oci metalhalogeni reflektor od 400W
    Ma kakva uvreda... Samo mi nije jasno, što odjednom to prokomentarisa kad nije bilo riječi o tome?
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Ističe se VENIX (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio zike Pogledaj poruku
    Pa dobro, i ja se krećem velikim brzinama, ali kad primijetim nekog poznatog, obično stanem
    Stao bih kad bi video nekog poznatog,ali su u mom slučaju šanse za to 0,1% ,jer bi pre video vanzemaljca,nego nekog meni poznatog da na auto-putu traži pomoć.

Većina novijih automobila može se popraviti isključivo u ovlašćenom servisu,a od guranja istih samo mogu ruke i ledja da zabole.

Inače,nepoznatima ne stajem iz bezbednosnih razloga. Niko mi ne garantuje da me neće napuniti olovom kad mu se približim.
    Zatim mi oduzeti sve pare što imam,a pošto vozim poprilično skupo auto za srpske uslove postoji mogućnost i da ga nakon što me izroka,oduzme.

Ipak treba sagledati situaciju sa svih aspekata.Ipak je ovo Balkan.
    Jutro ne trazi krivce,samo kaze u lice - Ovo ne ide na bolje ...

Slične teme

1. SITNICE KOJE ZIVOT ZNACE
    Autor divlja-u-srcu u forumu Svaštara
    Odgovora: 248
    Poslednja poruka: 10.04.2011., 08:41
  2. Sitnice koji život znače....
    Autor korali u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 15.01.2009., 08:43
  3. Sitnice koje zivot znace :)
    Autor Cheersy u forumu Žene
    Odgovora: 43