Američki Ultimatum Republici Srpskoj

Aлармантна америчка иницијатива за БиХ

Aмерички план за Балкан ослања се на "капитулацију Београда и Бање Луке" , али је, кад се говори о смјени премијера Републике Српске Милорада Додика, то у пракси тешко изводљиво.

Ово је закључак аналитичара који су учествовали на конференцији Фондације лорда Бајрон и Aмеричког савјета за Косово одржане у сриједу на Капитол хилу у Вашингтону.

http://in4s.net/x/index.php?option=com_content&view=article&id=9374:a----&catid=86:srpska&Itemid=275
 
Закључци Скупштине РС нису антидејтонски


БAЊA ЛУКA - У закључцима Народне скупштине Републике Српске о преносу надлежности са РС на БиХ нема ниједног антидејтонског става и не може се очекивати да парламент промијени своје закључке.

Ово је у петак изјавио премијер Српске Милорад Додик, поводом захтјева високог представника у БиХ Валентина Инцка да НСРС до 11. јуна прогласи ништавним своје закључке о ефектима преноса надлежности са РС на БиХ и тиме спријечи њихово ступање на снагу.


http://www.glassrpske.com/vijest/2/novosti/22759/cir/Zakljucci-Skupstine-RS-nisu-antidejtonski.html
 
Ђубрад над ђубрадима, сер* "О ДЕМОКРАТИЈИ" - А УВОДЕ ДЕМОНСКУ ДИКТАТУРУ... па ово је страшно... Јенкијима једино ОНАЈ ГОРЕ може да пресуди... нема краја њиховом иживљавању...
 
Проклета америка, запад и демонократе који им помажу у иживљавању над србима у РС и Србији. Нема другог избора него борба без правила за опстанак срба у РС и Србији.
 
Проклета америка, запад и демонократе који им помажу у иживљавању над србима у РС и Србији. Нема другог избора него борба без правила за опстанак срба у РС и Србији.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Sram ih bilo,postali su opsednuti kako da uniste Srbiju i sRbski narod,toliko je Srbija i RS jaka da im je trn u oku i gledaju na sve moguce nacine da je uniste :hahaha::hahaha::hahaha:

Borba bez pravila:think: Ti bi jos neki rat :think:
 
Проклета америка, запад и демонократе који им помажу у иживљавању над србима у РС и Србији. Нема другог избора него борба без правила за опстанак срба у РС и Србији.

Поштујте Дејтонски споразум и УСТАВ БиХ у коме се одлуке могу донети ЈЕДИНО КОНСЕНЗУСОМ ТРИ ЕНТИТЕТА... ако наставе да прете ОБРАТИТЕ СЕ СУДУ, ЕВРОПСКОМ ПАРЛАМЕНТУ(тамо има безброј Комисија), УЈЕДИЊЕНИМ НАЦИЈАМА ...

Ако будете ЋУТАЛИ - УНИШТИЋЕ ВАС !
 
Poslednja izmena:
Поштујте Дејтонски споразум и УСТАВ БиХ у коме се одлуке могу донети ЈЕДИНО КОНСЕНЗУСОМ ТРИ ЕНТИТЕТА... ако наставе да прете ОБРАТИТЕ СЕ СУДУ, ЕВРОПСКОМ ПАРЛАМЕНТУ(тамо има безброј Комисија), УЈЕДИЊЕНИМ НАЦИЈАМА ...

Ако будете ЋУТАЛИ - УНИШТИЋЕ ВАС !

Не помаже, тога си и ти свестан. Само борба без правила. То је једини језик који запад и остали антисрпски варвари разумеју. Имамо пуно (посебно на јужнем делу Србије) за живи штит:).
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Sram ih bilo,postali su opsednuti kako da uniste Srbiju i sRbski narod,toliko je Srbija i RS jaka da im je trn u oku i gledaju na sve moguce nacine da je uniste :hahaha::hahaha::hahaha:

Borba bez pravila:think: Ti bi jos neki rat :think:

Нажалост, гледао сам по неким муслимански форумима из федерације БиХ, они сви вичу "биће рата" ако се РС отцијепи... Ми више нећемо ратовати, сем можда на Космету, а РС ће постати Западна Србија у будућем Уставу :D
 
Нажалост, гледао сам по неким муслимански форумима из федерације БиХ, они сви вичу "биће рата" ако се РС отцијепи... Ми више нећемо ратовати, сем можда на Космету, а РС ће постати Западна Србија у будућем Уставу :D

interesanto je sve to ,muslimani po federaciji otvoreno zveckaju oruzijem,na njihovim medijima se vodi propagandi rat ko da je jos 1993,kad pogledas muslimanske tv naprimjer hajat reko bi covjek da je jos rat kakv prljava propaganda se plasira narodu,isto je i sa stanpanim medijima
 
Проклета америка, запад и демонократе који им помажу у иживљавању над србима у РС и Србији. Нема другог избора него борба без правила за опстанак срба у РС и Србији.

a sta mislis zasto su se muslimanske zemlje okrenule terorizmu i ko ih prisiljava nato ?????
 
kriminalac jest ali sta je tu je on je vlast i na njemu je teret odbrane RS ,nisam ni ja neki njegov obozavalac ali trenutno nema niko u RS ko bi ga mogao zamjeniti i raditi na odbrani RS

koji teret?
pa on je o referendumu pricao samo septembra 2006.godine, i malo septembra 2008.g.
dakle iskljucivo pred oktobarske izbore.
p.s.ako grijesm, moilim te navedi mi njegov intervju mimo tog intervala u kome je spomenuo referendum.
takvi lideri mi ne trebaju.
 

Back
Top