A sta nama, u stvari, fali?

Blue_Boy

Početnik
Poruka
11
:?: Objasnite mi svi, molim vas, zasto se muskarac koji je osecajan, veran, vredan, nezan i uredan odmah proglasava homoseksualcem? :?:

:!:Hocu da zaplacem kada sam tuzan, hocu da volim do smrti, hocu da podjednako ucestvujem u kucnim poslovima, hocu da se devojka pored mene oseca kao boginja............. :!:


Ko ti majke ti,rece da su takvi muskarci homoseksualci? Sve sto si napisao,sam upravo ja jos mnogo vise,a DALEKO OD TOGA da sam homoseksualac.

To su vrline.Ne place covek,ne placu oci,vec DUSA...a dusu treba imati.

PoZ
 
Blue_Boy:
:?: Objasnite mi svi, molim vas, zasto se muskarac koji je osecajan, veran, vredan, nezan i uredan odmah proglasava homoseksualcem? :?: i da jesi,meni to ne smeta,bolji su od ovih-kvazi normalnih :wink:

:!:Hocu da zaplacem kada sam tuzan, hocu da volim do smrti, hocu da podjednako ucestvujem u kucnim poslovima, hocu da se devojka pored mene oseca kao boginja............. :!:
ponasaj se onako kako tebi prija,a za ostala misljanja okoline-boli te uvo...nece ti pomoci kada ti treba niti su tada tu,a kada ne treba-eto ti prica i prijatelja koliko volis :roll: uzivkaj i opusteno...
 
Iceman:
Blue_Boy:
:?: Objasnite mi svi, molim vas, zasto se muskarac koji je osecajan, veran, vredan, nezan i uredan odmah proglasava homoseksualcem? :?:

:!:Hocu da zaplacem kada sam tuzan, hocu da volim do smrti, hocu da podjednako ucestvujem u kucnim poslovima, hocu da se devojka pored mene oseca kao boginja............. :!:

Mora da si ruzan... ili *****... ili imas mali *... ili si impotentan... ili...

Iceman daj ne lupaj, koji si ti kreten. To sto ti imas problema sa svojim osecanjima ne znaci da trebas druge da kinjis.
 
Blue_Boy:
:?: Objasnite mi svi, molim vas, zasto se muskarac koji je osecajan, veran, vredan, nezan i uredan odmah proglasava homoseksualcem? :?:

:!:Hocu da zaplacem kada sam tuzan, hocu da volim do smrti, hocu da podjednako ucestvujem u kucnim poslovima, hocu da se devojka pored mene oseca kao boginja............. :!:
Evo samoda znas da te ja podrzavam u svemu i da delimo misljenja po tom pitanju ali u ovakvom svetu i drustvu koje je iz svakog dana u dan sve gore tesko cemo opstati!Samo budi to sto jesi i neko ce znati to da ceni 8)
 
Pokusacu da ti objasnim ali ne znam da li ces me to shvatiti. Ljudi su navikli da tipovi budu grubi, da se prave da mu maco tipovi, navikli su samo da bude po njihovom, a onda kada su se pojavili tipovi kojima je stvarno stalo do njihovih riba onda su njih prozvali homoseksualcima jer nisu navikli da zene budu "iznad" njih. Oduvek su zeleli da muskarci budu nesto vise od zena mada u poslednje vreme to se menja... :D
 
tamo sam gde....:
Blue_Boy:
:?: Objasnite mi svi, molim vas, zasto se muskarac koji je osecajan, veran, vredan, nezan i uredan odmah proglasava homoseksualcem? :?: i da jesi,meni to ne smeta,bolji su od ovih-kvazi normalnih :wink:

:!:Hocu da zaplacem kada sam tuzan, hocu da volim do smrti, hocu da podjednako ucestvujem u kucnim poslovima, hocu da se devojka pored mene oseca kao boginja............. :!:
ponasaj se onako kako tebi prija,a za ostala misljanja okoline-boli te uvo...nece ti pomoci kada ti treba niti su tada tu,a kada ne treba-eto ti prica i prijatelja koliko volis :roll: uzivkaj i opusteno...

Slazem se podpuno :)
 
Majche:
Pokusacu da ti objasnim ali ne znam da li ces me to shvatiti. Ljudi su navikli da tipovi budu grubi, da se prave da mu maco tipovi, navikli su samo da bude po njihovom, a onda kada su se pojavili tipovi kojima je stvarno stalo do njihovih riba onda su njih prozvali homoseksualcima jer nisu navikli da zene budu "iznad" njih. Oduvek su zeleli da muskarci budu nesto vise od zena mada u poslednje vreme to se menja... :D

A kad su se to pojavili?

Uvek je takvih bilo samo sto nisu smeli to da priznaju. Takve niko ne proziva homo...
Mnogo je bitno kako se neko nosi sa tim... Hocu reci da ima tipova koji idu u solarijum, kod kometicara itd. a niko ih ne naziva nikakvih imenima zato sto oni to prihvataju kao nesto sasvim normalno. Ne hvale se time, niti to kriju...
 
alex_cool:
Takvi tipovi imaju ime.......
zovu se Metrosexualci.......
primeri su: Brad Pit ,David Becham, Era ojdanic (haha).......
nisi sam.......
ali si u manjini momce...... :P

Izgleda da si me pogresno razumeo. To sto sam napisao ne odnosi se na mene.
Te primere sam naveo kao prvo cega sam se setio.

U sustini me nerviraju femkavi likovi koji se stalno lickaju, uvek misle na svoj izgled itd. Takodje me nervira kad mi neki ortak u maco fazonu sere kako je * neku klinku. Svako ima pravo da misli i radi sta hoce, dok ne ugrozava druge. Ako neki tipovi vole da se lickaju k'o devojcice meni to ne smeta, njihova stvar.

Najvishe me nervira sto ljudi stalno generalizuju.
Pa moze i macho tip da bude nezan, a i ti *edercici mogu da budu grubi.
Neznost, iskrenost, grubost i druge osobine ne idu uz tip muskarca vec cine neku osobu...
 
Molim te, nemoj da me uporedjujes sa Bekamom, ne volim ga, nikako!
Fora je bas u tome sto je ovo Balkan!!! Ako se ne napijas, ne pljujes i ne psujes, nisi "frajer"!
What the f**k, svidjam se sebi ovakav, a i pravim prijateljima ne smetam!!!
Ipak sam pobedio!
 
Blue_Boy:
:?: Objasnite mi svi, molim vas, zasto se muskarac koji je osecajan, veran, vredan, nezan i uredan odmah proglasava homoseksualcem? :?:

:!:Hocu da zaplacem kada sam tuzan, hocu da volim do smrti, hocu da podjednako ucestvujem u kucnim poslovima, hocu da se devojka pored mene oseca kao boginja............. :!:


Ako jesi sve to sto kazes da jesi ODMAH te zenim.
Dobro si video,ZENIM te,necu da cekam na udaju preuzimam situaciju u svoje ruke.
Pa i da jesi derpe nema veze.
Sve to u jednom muskarcu-prosto NEVEROVATNO.
 

Back
Top