Nemački parlament odobrio izdavanje heroina na recept!!!

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
29. 05. 2009. | 11:25
Njemački parlament odobrio izdavanje heroina na liječnički recept


Njemački parlamentarci u četvrtak su izglasovali zakon kojim će se dugogodišnjim ovisnicima o heroinu odobriti uzimanje te droge na liječnički recept. Zakon će se primjenjivati samo na osobe koje imaju najmanje 23 godine i već su pet godina ovisni o heroinu, a prethodno su prošli (neuspješno) dva rehabilitacijska programa.

Odluka je donesena nakon što je u sedam njemačkih gradova proveden pilot-program koji je pokazao da heroin na liječnički recept bolje pomaže ovisnicima kojima nisu pomogle terapije metadonom.

Švicarska već dugi niz godina provodi sličan program, koji je pokazao da se broj ovisnika smanjuje, a zdravlje im je poboljšano. (mp)
www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3300366/index.do


Šta kažete na ovu vest?
 
29. 05. 2009. | 11:25
Njemački parlament odobrio izdavanje heroina na liječnički recept


Njemački parlamentarci u četvrtak su izglasovali zakon kojim će se dugogodišnjim ovisnicima o heroinu odobriti uzimanje te droge na liječnički recept. Zakon će se primjenjivati samo na osobe koje imaju najmanje 23 godine i već su pet godina ovisni o heroinu, a prethodno su prošli (neuspješno) dva rehabilitacijska programa.

Odluka je donesena nakon što je u sedam njemačkih gradova proveden pilot-program koji je pokazao da heroin na liječnički recept bolje pomaže ovisnicima kojima nisu pomogle terapije metadonom.

Švicarska već dugi niz godina provodi sličan program, koji je pokazao da se broj ovisnika smanjuje, a zdravlje im je poboljšano. (mp)
www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3300366/index.do


Šta kažete na ovu vest?

Дивота... ... и Швабе се досетиле да се из економске кризе најбоље излази ако почну да празне лову социјалног осигурања преписивањем хероина на рецепт, тј. сада ће доктори у ствари постати дилери, ***....
 
29. 05. 2009. | 11:25
Njemački parlament odobrio izdavanje heroina na liječnički recept


Njemački parlamentarci u četvrtak su izglasovali zakon kojim će se dugogodišnjim ovisnicima o heroinu odobriti uzimanje te droge na liječnički recept. Zakon će se primjenjivati samo na osobe koje imaju najmanje 23 godine i već su pet godina ovisni o heroinu, a prethodno su prošli (neuspješno) dva rehabilitacijska programa.

Odluka je donesena nakon što je u sedam njemačkih gradova proveden pilot-program koji je pokazao da heroin na liječnički recept bolje pomaže ovisnicima kojima nisu pomogle terapije metadonom.

Švicarska već dugi niz godina provodi sličan program, koji je pokazao da se broj ovisnika smanjuje, a zdravlje im je poboljšano. (mp)
www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3300366/index.do


Šta kažete na ovu vest?

ЦИЉ је да се уведе ЛЕГАЛИЗАЦИЈА продавница за продају наркотика. То не може одмах, али ће временом то увести.

Прочитај књигу "КОМИТЕТ 300" од Џона Колмана.
 
pa bolje da drzava kontrolise narkomane nego razni sumnjivi kriminalci i dileri u pokusaju,to je moj stav.a i za njih je bolje valjda da dobiju nesto sto je kontrolisanog kvaliteta a ne ono pola heroin pola misomor :per: na taj nacin mozda moze da im se i obezbeti koliko toliko normalan zivot bez paranoje i nervoze kako doci do para,a pretpostavljam da moze da umanji i te narkomanske kradje i ostalo.

jedini problem sto je nemacka puna maloletnih narkomana,ja upoznala jednog koji je sa 13-14 godina bio zavisnik i lecio se par puta po celoj nemackoj i to sve sa dvadeset i kusur godina,i izlecio doduse samo od heroina,sad kontam da uzima nesto drugo,mislim sigurna sam videla sam mu dilera, al dobro zivot je crnjak :lol:
 
pa bolje da drzava kontrolise narkomane nego razni sumnjivi kriminalci i dileri u pokusaju,to je moj stav.ol:

То ће свако тако да каже и помисли, међутим, циљ свега тога није уопште хумане природе већ да се изврши легализација продавница наркотика у коме ће ти људи да зарађују.

Дрога је у почетку продавана на концетима, увели су тзв "деца цвећа"...и слично све са циљем да им се продаје дрога
 
29. 05. 2009. | 11:25
Njemački parlament odobrio izdavanje heroina na liječnički recept


Njemački parlamentarci u četvrtak su izglasovali zakon kojim će se dugogodišnjim ovisnicima o heroinu odobriti uzimanje te droge na liječnički recept. Zakon će se primjenjivati samo na osobe koje imaju najmanje 23 godine i već su pet godina ovisni o heroinu, a prethodno su prošli (neuspješno) dva rehabilitacijska programa.

Odluka je donesena nakon što je u sedam njemačkih gradova proveden pilot-program koji je pokazao da heroin na liječnički recept bolje pomaže ovisnicima kojima nisu pomogle terapije metadonom.

Švicarska već dugi niz godina provodi sličan program, koji je pokazao da se broj ovisnika smanjuje, a zdravlje im je poboljšano. (mp)
www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3300366/index.do


Šta kažete na ovu vest?


Hhahahah,,Crna reka,, rules:mrgreen::hahaha:
 
Sa kim se ova Banshee druzi...cccccc
ma ne druzim se zatekla sam se na zeleznickoj stanici u ponoc,nista nije radilo,nije bilo prevoza i onda sam se druzila sa klosarima koji tu bleje...bolje da se socijalizujem sa njima nego da me opljackaju ili sta god vec :lol: pa je tip iskoristio da isprica zivotnu pricu,da se divi kako eto putujem posto on nika nije izaso iz nemacke i kako je njega strah da ide van zemlje i tako...i onda mi je pokazo oziljke od uboda po rukama i vratu,pa o svojoj devojci i kako bi on hteo da ima decu ali ne moze jer mu je heroin sve sprzio pa je onda doso i diler,neki crnac na bajsu pa su sumnjivo razmenjivali nesto i tako,svacega sam se jos naslusala a boga mi i videla :D
 
Jedino sto je potvrdjeno jeste da ce proizvodjaci i distributeri heroina profitirati.

И не само они...хехехе... сада ће морати да одвајају и јЕвропске "квоте" за производњу хероина... иначе како ће га држава набављати... не може НЕЛЕГАЛНО...

Или ће лепо ДА ЛЕГАЛИЗУЈУ УВОЗ... бизМис, профит... нова радна места...

 
И не само они...хехехе... сада ће морати да одвајају и јЕвропске "квоте" за производњу хероина... иначе како ће га држава набављати... не може НЕЛЕГАЛНО...

Или ће лепо ДА ЛЕГАЛИЗУЈУ УВОЗ... бизМис, профит... нова радна места...



Косово у Европи - Европа у Косову ...

Ценим да ће пола ових ЕУРОзависника под хитно да набаве кечиће ... :hahaha::hahaha::hahaha:

Замисли, најуноснији бизмис који ће дефинитивно ЕУРОпску унију да извади из СЕКЕ и гурне у зависност ...
При томе су Тачи, Харадинај ... СПАСИОЦИ ЕУРОпске омладине ...

Косово - ЕУРОепицентар фармацеутске индустрије ...
Јадне мале швапске наркомане неће више да деру којекакви арапски и турски дилери него оду лепо у апотеку, на рецепт се рокну ...

СУПЕР - подржавам 100%

Нека то уведу и у УСрУ и Енглишку, али одмах !!!!

:ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:
 
... i onda sam se druzila sa klosarima koji tu bleje...bolje da se socijalizujem sa njima nego da me opljackaju ili sta god vec :lol: :D ...

Чекај, јер ти то пишеш о безбедности у једној од земаља оснивача ЕУ, где су сва права и слободе свих "грађана ЕУРОпе" законом загарантована ...

И у тој, таквој НемеЦкој си се плашила за личну сигурност ...

Ма да ли је могуће ???

А ја мислио да се тамо гађају цвећем, пардонима и "тисућама" ЕУРА,
толико нам ту ЕУРОпску заЈАДНИЦУ овде сви хвале ....

:think::think::think:
 
Чекај, јер ти то пишеш о безбедности у једној од земаља оснивача ЕУ, где су сва права и слободе свих "грађана ЕУРОпе" законом загарантована ...

И у тој, таквој НемеЦкој си се плашила за личну сигурност ...

Ма да ли је могуће ???

А ја мислио да се тамо гађају цвећем, пардонима и "тисућама" ЕУРА,
толико нам ту ЕУРОпску заЈАДНИЦУ овде сви хвале ....

:think::think::think:
a ko je ikada rekao da je u evropskoj uniji sve idealno,da tece med i mleko i da nema kriminala,narkomana i socijalnih problema? :neutral:

to izgleda jedino vi protivnici eu verujete da pristalice eu to misle sto je blago smesno,sa momentima otuznog a kao argument je nula,znaci dno dna :)
 
Косово у Европи - Европа у Косову ...

Ценим да ће пола ових ЕУРОзависника под хитно да набаве кечиће ... :hahaha::hahaha::hahaha:

Замисли, најуноснији бизмис који ће дефинитивно ЕУРОпску унију да извади из СЕКЕ и гурне у зависност ...
При томе су Тачи, Харадинај ... СПАСИОЦИ ЕУРОпске омладине ...

Косово - ЕУРОепицентар фармацеутске индустрије ...
Јадне мале швапске наркомане неће више да деру којекакви арапски и турски дилери него оду лепо у апотеку, на рецепт се рокну ...

СУПЕР - подржавам 100%

Нека то уведу и у УСрУ и Енглишку, али одмах !!!!

:ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:

Ахаха.... следи репутација...

Са' ће тете и чике да их хигијенски фиксају:



........................ а код нас има о'ма прекореда да уведу овај "закон"... и фискални рачун о дроЗи има да издају...
 

Back
Top