Ko o cemu, soroseva ***** o postenju
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Ko o cemu, soroseva ***** o postenju

Zainteresovan član SASHA_MTL (avatar)
    Učlanjen
    31.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ko o cemu, soroseva ***** o postenju

Fašizam neće proći
    Osim desničarskih organizacija, poput Obraza, „1389“ ili Nacionalnog stroja, pod udar novog Zakona o zabrani fašističkih organizacija mogu doći i pojedine stranke

BEOGRAD - Skupština Srbije upravo je usvojila Zakon o zabrani manifestacija neonacističkih ili fašističkih organizacija i zabrani upotrebe neonacističkih ili fašističkih simbola. Za zakon koji je predložila Liga socijaldemokrata Vojvodine predstavnici opozicije tvrde da legalizuje politički progon i da će se njime manipulisati kako bi se ugasile čak i pojedine partije!
    Aleksandra Jerkov, potpredsednik LSV, kaže u izjavi za Kurir da se ovim zakonom nikome ništa ne zabranjuje, već da se štite osnovna ljudska prava. Ona ipak dodaje da će delovanje svih političkih organizacija morati da bude preispitano.
    - Ovim zakonom bliže su određene ustavne odredbe kojima se sankcionišu fašizam i diskriminacija bilo kog građanina Srbije. Nismo mi ti koji određujemo ko je fašista, već će državni organi utvrditi da li u programima raznih organizacija ili na nekim skupovima ima fašističkih elemenata. Uostalom, pre četiri godine, u vreme ministra Dragana Jočića, MUP Srbije je poslanicima Skupštine Vojvodine dostavio izveštaj u kojem su pobrojane fašističke organizacije - kaže Jerkov. Ona smatra da ima elemenata i za zabranu pojedinih političkih stranaka.
    - Više nećete moći usred Beograda da vičete „nož, žica, Srebrenica“ i da prođete nekažnjeno. Prema ovom zakonu, krivično i parnično može da odgovora i pojedinac i organizacija kojoj pripada. Takođe, sve partije će biti predmet ovog zakona. Mi već devet godina tražimo da se SRS ukine upravo zbog fašističke ideologije - kaže Jerkov i dodaje da su organizacije poput „1389“ i Nacionalnog stroja stupanjem zakona na snagu postale protivzakonite.
    S druge strane, zamenik predsednika SRS Dragan Todorović kaže da je za njega svaka kritika od strane Čankovog LSV kompliment.
    - Kad me Nenad Čanak kritikujem onda sam siguran da radim u interesu srpskog naroda. On, koji po nalogu svojih mentora iz Brisela i Vašingtona već godinama radi na otcepljenju Vojvodine, sada treba da zabranjuje rad nekoga?! Ma, ajte, molim vas, nemojte me zasmejavati - poručuje Todorović.
    Igor Marinković, aktivista organizacije „1389“, smatra da se lider LSV zapravo zalaže za jačanje fašizma u Srbiji.
    - Ovaj Čankov zakon je glup! Ako je stvarno hteo da se bori protiv fašizma, trebalo je da zabrani svoju stranku i LDP, kao i nevladine organizacije poput one Nataše Kandić i njoj sličnih. Trebalo bi da se zabrani i znak NATO, tek onda bih mogao da mu poverujem da se bori protiv fašizma. Ovo je zakon za obračun s političkim neistomišljenicima. Toliko smo uplašili da ćemo napraviti skup obučeni u majice s likovima haških optuženika kako bismo dočekali zakon, jer su oni pravi borci protiv fašizma - ističe Marinković.
    Predsednik Otačestvenog pokreta Obraz Mladen Obradović podseća one koji su izglasali ovaj zakon na činjenicu da su njihove dede komunisti toliko kukali na čuvenu Obznanu iz vremena Kraljevine Jugoslavije, dok je ovo što sad rade daleko represivnije od toga.
    - Ovaj zakon je donet samo kako bi se obračunali sa srpskim nacionalistima. Međutim, mi se ne plašimo njihovog zakona. Poručujemo im da neće moći da spreče naše delovanje bilo kakvim drugim merama. Svaki vid represije ili pokušaj zabrane činiće nas još jačim - zaključuje Obradović.

SPS se predomislio

Iako su socijalisti ranije najavljivali da neće podržati Zakon o zabrani fašističkih organizacija, predsednik IO i šef poslaničke grupe SPS Branko Ružić u izjavi za Kurir objašnjava zašto su se predomislili.
    - Mi smo, kao levičarska stranka, od počeka bazirani na ideji antifašizma, a podržali smo krovnu ideju zakona. Za nas je bio sporan deo sadržaja koji je bio van pravne norme i protivan političkoj suštini. S obzirom na to da je usvojeno šest naših amandmana i da ih je predlagač prihvatio, podržali smo ovaj zakon, jer je antifašizam imanentan našoj političkoj biti - kaže Ružić.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Re: Ko o cemu, soroseva ***** o postenju

Pa taj Canak je najveci fashista
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

ПАПРИКАРИУС nije na forumu
    ЧУВАМ ОВЦЕ, НЕМА ВЕЗЕ - ДОЂИ МАЛА, НИЈЕ ВАЖНО
    Elita
    Učlanjen
    06.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    УНД ................СЕПАРАТИСТА!!!

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

I ko je ta Soroševa ***** nisi nam rekao?
    Čedina Zebra

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Citat Original postavio čedina_zebra Pogledaj poruku
    I ko je ta Soroševa ***** nisi nam rekao?
    Ima ih vise NVO komada + jedna stranka kojoj predsedava drugar ubica Zorana Djindjica. Secas se kako su se lepo druzili na bazenu u Silerovoj? A i torte su raznosili po zatvorima. Vole ljudi slatko, sta ce!
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Poznat la dolcevita (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio vracaracc Pogledaj poruku
    Ima ih vise NVO komada + jedna stranka kojoj predsedava drugar ubica Zorana Djindjica. Secas se kako su se lepo druzili na bazenu u Silerovoj? A i torte su raznosili po zatvorima. Vole ljudi slatko, sta ce!
    Mislis na Kostunicu i njegovu dvorsku svitu?
    Aut amat aut odit mulier, nihil est tertium

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    То и ја кажем - највећи фашиста у историји српског парламентаризма је тај војвођански крмак...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Citat Original postavio la dolcevita Pogledaj poruku
    Mislis na Kostunicu i njegovu dvorsku svitu?
    Moze i na njega (mada mi nije bas najjasnije kakve on veze ima sa Djindjicevim ubistvom posto ja cak i Legija stavljen iza resetaka za vreme Kostunicine vlasti) ali sam prevashodno mislio na stranku onog "malog" koji je drugovao sa Djindjicevim ubicama iz Silerove, Kumom i Siptarom.

Znas onog malog sa Dedinja? Vozi Q7?
    Ima i neku stranku na ivici cenzusa? Kako se bese zove stranka?
    LSD?...ne, ne ne...LDP!

Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    То и ја кажем - највећи фашиста у историји српског парламентаризма је тај војвођански крмак...
    Krmak Licki kolonista!

Aktivan član dudavuda2006 (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Ako je najveća kritika koju možete da uputite Čanku nešto što ide na račun njegovog fizičkog izgleda i porekla, a tako ispada, onda ste mu upravo udelili kompliment.

Ni meni on nije jedan od omiljenih političkih likova, ali mu priznajem i poštujem inteligenciju, obrazovanje i sposobnost da dugo pliva.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

a Nana Jerkov je Soroseva **** ,hahaha , kontam da nije ni znala za tu cinjenicu do sada
    al taj predlozeni zakon je stvarno jako glup .mada me ni ne cudi da kod Copavog nije ostalo ni dva iole pismena pravnika, da mu bar to sranje napisu kako valja
    The Show Must Go On...

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Citat Original postavio SASHA_MTL Pogledaj poruku
    Fašizam neće proći
    Osim desničarskih organizacija, poput Obraza, „1389“ ili Nacionalnog stroja, pod udar novog Zakona o zabrani fašističkih organizacija mogu doći i pojedine stranke

BEOGRAD - Skupština Srbije upravo je usvojila Zakon o zabrani manifestacija neonacističkih ili fašističkih organizacija i zabrani upotrebe neonacističkih ili fašističkih simbola. Za zakon koji je predložila Liga socijaldemokrata Vojvodine predstavnici opozicije tvrde da legalizuje politički progon i da će se njime manipulisati kako bi se ugasile čak i pojedine partije!
    Aleksandra Jerkov, potpredsednik LSV, kaže u izjavi za Kurir da se ovim zakonom nikome ništa ne zabranjuje, već da se štite osnovna ljudska prava. Ona ipak dodaje da će delovanje svih političkih organizacija morati da bude preispitano.
    - Ovim zakonom bliže su određene ustavne odredbe kojima se sankcionišu fašizam i diskriminacija bilo kog građanina Srbije. Nismo mi ti koji određujemo ko je fašista, već će državni organi utvrditi da li u programima raznih organizacija ili na nekim skupovima ima fašističkih elemenata. Uostalom, pre četiri godine, u vreme ministra Dragana Jočića, MUP Srbije je poslanicima Skupštine Vojvodine dostavio izveštaj u kojem su pobrojane fašističke organizacije - kaže Jerkov. Ona smatra da ima elemenata i za zabranu pojedinih političkih stranaka.
    - Više nećete moći usred Beograda da vičete „nož, žica, Srebrenica“ i da prođete nekažnjeno. Prema ovom zakonu, krivično i parnično može da odgovora i pojedinac i organizacija kojoj pripada. Takođe, sve partije će biti predmet ovog zakona. Mi već devet godina tražimo da se SRS ukine upravo zbog fašističke ideologije - kaže Jerkov i dodaje da su organizacije poput „1389“ i Nacionalnog stroja stupanjem zakona na snagu postale protivzakonite.
    S druge strane, zamenik predsednika SRS Dragan Todorović kaže da je za njega svaka kritika od strane Čankovog LSV kompliment.
    - Kad me Nenad Čanak kritikujem onda sam siguran da radim u interesu srpskog naroda. On, koji po nalogu svojih mentora iz Brisela i Vašingtona već godinama radi na otcepljenju Vojvodine, sada treba da zabranjuje rad nekoga?! Ma, ajte, molim vas, nemojte me zasmejavati - poručuje Todorović.
    Igor Marinković, aktivista organizacije „1389“, smatra da se lider LSV zapravo zalaže za jačanje fašizma u Srbiji.
    - Ovaj Čankov zakon je glup! Ako je stvarno hteo da se bori protiv fašizma, trebalo je da zabrani svoju stranku i LDP, kao i nevladine organizacije poput one Nataše Kandić i njoj sličnih. Trebalo bi da se zabrani i znak NATO, tek onda bih mogao da mu poverujem da se bori protiv fašizma. Ovo je zakon za obračun s političkim neistomišljenicima. Toliko smo uplašili da ćemo napraviti skup obučeni u majice s likovima haških optuženika kako bismo dočekali zakon, jer su oni pravi borci protiv fašizma - ističe Marinković.
    Predsednik Otačestvenog pokreta Obraz Mladen Obradović podseća one koji su izglasali ovaj zakon na činjenicu da su njihove dede komunisti toliko kukali na čuvenu Obznanu iz vremena Kraljevine Jugoslavije, dok je ovo što sad rade daleko represivnije od toga.
    - Ovaj zakon je donet samo kako bi se obračunali sa srpskim nacionalistima. Međutim, mi se ne plašimo njihovog zakona. Poručujemo im da neće moći da spreče naše delovanje bilo kakvim drugim merama. Svaki vid represije ili pokušaj zabrane činiće nas još jačim - zaključuje Obradović.

SPS se predomislio

Iako su socijalisti ranije najavljivali da neće podržati Zakon o zabrani fašističkih organizacija, predsednik IO i šef poslaničke grupe SPS Branko Ružić u izjavi za Kurir objašnjava zašto su se predomislili.
    - Mi smo, kao levičarska stranka, od počeka bazirani na ideji antifašizma, a podržali smo krovnu ideju zakona. Za nas je bio sporan deo sadržaja koji je bio van pravne norme i protivan političkoj suštini. S obzirom na to da je usvojeno šest naših amandmana i da ih je predlagač prihvatio, podržali smo ovaj zakon, jer je antifašizam imanentan našoj političkoj biti - kaže Ružić.
    Ово је занимљиво за све оне који су се радовали Дачићевој изјави да неће подржати закон ... Лепо ам рекао ... Кад прими коферче, све се мења ... И променило се ... Да сад не помињем ко је тада величао Дачићеву изјаву, препознаће се они сами...

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Nismo mi ti koji određujemo ko je fašista, već će državni organi utvrditi da li u programima raznih organizacija ili na nekim skupovima ima fašističkih elemenata.
    Sto ce reci da onaj ko je u datom trenutku na vlasti ima pravo da odredjuje ko jeste, a ko nije fasista.

Ovo je veliki dan za Srbiju kao pravnu drzavu.

dodaje da su organizacije poput „1389“ i Nacionalnog stroja stupanjem zakona na snagu postale protivzakonite.
    Jes', posto su te organizacije potpuno iste u programima, ciljevima i metodama dolazenja do njih.

Poručujemo im da neće moći da spreče naše delovanje bilo kakvim drugim merama. Svaki vid represije ili pokušaj zabrane činiće nas još jačim - zaključuje Obradović.
    A i ovo je istina. Da mi je neko pre godinu dana rekao da cu biti na strani ovih iz 1389, nasmejao bih mu se u facu, a sada ih potpuno podrzavam. Yebes ga, kad te partijska drzava zabranjuje, mora da radis nesto kako valja.

Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Citat Original postavio Yopa_2.0 Pogledaj poruku
    Sto ce reci da onaj ko je u datom trenutku na vlasti ima pravo da odredjuje ko jeste, a ko nije fasista.

Jes', posto su te organizacije potpuno iste u programima, ciljevima i metodama dolazenja do njih.

A i ovo je istina. Da mi je neko pre godinu dana rekao da cu biti na strani ovih iz 1389, nasmejao bih mu se u facu, a sada ih potpuno podrzavam. Yebes ga, kad te partijska drzava zabranjuje, mora da radis nesto kako valja.
    Па Младен Обрадовић је из ОБРАЗА

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio nojkic_problem Pogledaj poruku
    Па Младен Обрадовић је из ОБРАЗА
    Izvin'te, nisam toliki poznavalac te scene.

Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Izvin'te, nisam toliki poznavalac te scene.
    Па ето да те подучим, ако их већ подржаваш

Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Citat Original postavio dudavuda2006 Pogledaj poruku
    Ako je najveća kritika koju možete da uputite Čanku nešto što ide na račun njegovog fizičkog izgleda i porekla, a tako ispada, onda ste mu upravo udelili kompliment.

Ni meni on nije jedan od omiljenih političkih likova, ali mu priznajem i poštujem inteligenciju, obrazovanje i sposobnost da dugo pliva.
    A ako ga kritikujemo zbog majmunisanja u "Velikom bratu"?
    Ili dueta sa Karleusom?

Canak nije politicar, on jedan najobicniji cirkuzant!

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Па ето да те подучим, ако их већ подржаваш
    Sta se ti kidas, koji moj? Da, podrzavam ih jer su seronje sa vlasti odlucile na njima da treniraju strogocu.

Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Sta se ti kidas, koji moj? Da, podrzavam ih jer su seronje sa vlasti odlucile na njima da treniraju strogocu.
    Па и треба да их подржаваш ... Сваки нормалан човек ће их подржати, јер сада се види ко ради у интересу Србије ... Оа власт сигурно не ради у интересу Србије, па самим тим забрањивањем ће окренути људе на страну патриотских организација попут Образа и СНП 1389 ... Него ... ако ти треба обука о национализму, прихватам се таквог изазова

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

kontam i ja da nisu bas sasvim iste , zato da se ne bi smarali sa njihovim diferencijacijama sve to staviti u folder-cobani,budale
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    kontam i ja da nisu bas sasvim iste , zato da se ne bi smarali sa njihovim diferencijacijama sve to staviti u folder-cobani,budale
    Nek' su i cobani, ali da ga yebes ako su oni najveci problem ove drzave. I da ga yebes ako su oni gori od raznih Kandicka, Biserka, Zena u crnom...

Da ne pricam sto su majmuni na vlasti sami rekli da ce oni sami da odlucuju ko je fasista, a ko nije.

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Ne znam kako mogu da zabrane 1389 i Dveri... Oni nemaju nikakve veze sa fasizmom,ali nikakve! Sve ove navedene organizacije okupljaju omladinu i potpuno ih podrzavam,jedino mogu da zabrane Blood and Honor za to imaju osnova jer su paravi Nazi,a mozda mogu i Nacionalni Stroj,a sve ostale mogu da uhvate za donju pipu! SRS je jedno vreme finansirala Obraz,podrzavaju i 1389 i to je njihova organizacija,ovo je uveden zakon da bi zabranili SRS! SPS se pokazao sad da su obicne jajare,lazljivci i podmitljive svinje na celu sa Ivicom! debela gmazina zna da cuva pandure i da ih salje na omladinu,a ne sme da hapsi tajkune i prave kriminalce,posle onakvih skandala sto su bili trebao je odavno dati ostavku! Banda crvena sprovodi diktaturu i dize preveliku halabuku oko ovakvih stvari samo da bi potencijalnu pretnju njihovom rezimu skresali u korenu;do sada su mogli da prate brojnost i clanove organizacija,a sada ce moci morgen kad cela desnica ode u underground! Nista ovo nece spreciti,postojace jos i cak ce biti brojniji!
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Citat Original postavio †0verkill† Pogledaj poruku
    Ne znam kako mogu da zabrane 1389 i Dveri... Oni nemaju nikakve veze sa fasizmom,ali nikakve! Sve ove navedene organizacije okupljaju omladinu i potpuno ih podrzavam,jedino mogu da zabrane Blood and Honor za to imaju osnova jer su paravi Nazi,a mozda mogu i Nacionalni Stroj,a sve ostale mogu da uhvate za donju pipu! SRS je jedno vreme finansirala Obraz,podrzavaju i 1389 i to je njihova organizacija,ovo je uveden zakon da bi zabranili SRS! SPS se pokazao sad da su obicne jajare,lazljivci i podmitljive svinje na celu sa Ivicom! debela gmazina zna da cuva pandure i da ih salje na omladinu,a ne sme da hapsi tajkune i prave kriminalce,posle onakvih skandala sto su bili trebao je odavno dati ostavku! Banda crvena sprovodi diktaturu i dize preveliku halabuku oko ovakvih stvari samo da bi potencijalnu pretnju njihovom rezimu skresali u korenu;do sada su mogli da prate brojnost i clanove organizacija,a sada ce moci morgen kad cela desnica ode u underground! Nista ovo nece spreciti,postojace jos i cak ce biti brojniji!
    Ово није истина да је СРС финансирала ОБРАЗ...

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Uh ala su zajebani... Znas koliko ih tiste muda? Bilo bi mi jako drago da podrze gej paradu i da dodju predstavnici LDP,LSV i Kandicka,potrudio bi se ljudski pa makar slobode vise ne video makar da im razbijem domacinski glavu!

Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Ово није истина да је СРС финансирала ОБРАЗ...
    Pomagala im je,nije ih direktno finansirala,kad su uvek izbori aktivisti Obraza uvek glasaju za SRS a cesto i lepe njihove plakate!

Slične teme

1. Ko o cemu - radikali o postenju
    Autor Headhunter u forumu Politika
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 20.07.2011., 16:36
  2. tko o čemu...
    Autor vindex u forumu Politika
    Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 24.05.2009., 21:23
  3. čemu robuju žene, a čemu muškarci??
    Autor gost 10000 u forumu Muškarci