Јовановићу одакле ти паре (дан 76)

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Па зашто Чеда не одговори када га тако лепо питају

1. Jovanoviću, da li si prijavio porez na prihod građana u PU Palilula u vreme dok si od 2003. do 2008. živeo na teritoriji ove opštine?

2. Čedomire Jovanoviću, ako nisi prijavio porez u PU Palilula, gde si ga prijavio i kada si ga i koliko platio?

3. Čedomire Jovanoviću, da li je tačno da 2.500 evra za stan na Dedinju uopšte ne plaćaš ti, već to čini jedna privatna firma?

4. Čedomire Jovanoviću, da li je tačno da lizing rate za džip „audi Q7", kao i troškove održavanja, plaća jedna strana kompanija?

5. Čedomire Jovanoviću, u kojoj tačno švajcarskoj kompaniji radiš, koliko si u njoj zaradio prošle godine, gde si prijavio i platio porez?

X Čedomire Jovanoviću, kako se zove simpatizer koji ti je ustupio novi džip vredan više od 60.000 evra?

7. Čedomire Jovanoviću, zašto ne pokažeš ugovor o zakupu stana na Dedinju?

8. Čedomire Jovanoviću, od čega živiš ako svu mesečnu zaradu, za koju kažeš da je 250.000 dinara, daješ na zakup stana?

X - Jovanović odgovorio da mu je džip dao Beba Popović.





http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=67111&sectionId=37
 
Poslednja izmena:
Gosp. nojkic_problem,
a sta da odgovori i da li bi i sta bi ti odgovorio na njegovom mestu?
Nije kriv gosp. Jovanovic, ima tu vise krivaca.
Prvi i najveci je babica sto mu mesto pupka na porodu nije osekla glavu.
A onda su krivi svi oni koje neko takav moze da zaludi da za njega glasaju.
Mentalni sklop gosp. Jovanovica mi je jasan, nije mi jasan mentalni sklop onih koji za njega glasaju.
 
Neverovatno koliko mene D.J. Vučićević nerira, ali strašno....jednako koliko obožavam (ga mame mi) Medenicu toliko ne trpim istog. Vidim Nojkić se ni najmanje ne slaže....

Razumem da novinar jednom kaže šta ima, ali ovaj čovek ne ume da se zaustavi. Postoje oragan kojima je posao da se bave imovinom i proverom načina na koji je stečena... nije to posao novinara, a ni forumaša.
 
Neverovatno koliko mene D.J. Vučićević nerira, ali strašno....jednako koliko obožavam (ga mame mi) Medenicu toliko ne trpim istog. Vidim Nojkić se ni najmanje ne slaže....

Razumem da novinar jednom kaže šta ima, ali ovaj čovek ne ume da se zaustavi. Postoje oragan kojima je posao da se bave imovinom i proverom načina na koji je stečena... nije to posao novinara, a ni forumaša.

Шта да ти кажем, не разумеш ти то :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Neverovatno koliko mene D.J. Vučićević nerira, ali strašno....jednako koliko obožavam (ga mame mi) Medenicu toliko ne trpim istog. Vidim Nojkić se ni najmanje ne slaže....

Razumem da novinar jednom kaže šta ima, ali ovaj čovek ne ume da se zaustavi. Postoje oragan kojima je posao da se bave imovinom i proverom načina na koji je stečena... nije to posao novinara, a ni forumaša.

Наше друштво и држава је један тешко оболели ( надам се само да није неко РАКЧЕ тј .канцер ) организам, тако да му ти "органи" и "доктори" баш нешто најбоље и не раде!!!
Зато с времена на време, треба прибећи и алтернативној медицини!!! Па макар то била видовита Зорка или цар царева Миланче тарот!!!
 
Neverovatno koliko mene D.J. Vučićević nerira, ali strašno....jednako koliko obožavam (ga mame mi) Medenicu toliko ne trpim istog. Vidim Nojkić se ni najmanje ne slaže....

Razumem da novinar jednom kaže šta ima, ali ovaj čovek ne ume da se zaustavi. Postoje oragan kojima je posao da se bave imovinom i proverom načina na koji je stečena... nije to posao novinara, a ni forumaša.

A ako te organe "neko" sprecava da obavljaju svoj posao?
Vidis valjda da su politicari u Srbiji zasticeni kao beli medvedi. Nikeome ne odgovaraju, nedodirljivi su i na neki volseban nacin svakim danom su sve bogatiji!
Novinari treba da se bave tim problemima i anomalijama. To sto rade Dragan Vucicevic i Brankica Stankovic je veoma pozitivno. A Cedu Jovanovica je cak optuzio zasticeni sedok kome je drzava uvek verovala i na osnovu cijih izjava su mnogi ljudi osudjeni. Ali Cedicu nike ne sme da dira i da makar proveri navode tog svedoka.

P.S. Da li iko moze da odakle Cedi novac i sta je Ceda trazio u Silerovoj ulici kod ubica premijera Zorana Djindjica?
 
Наше друштво и држава је један тешко оболели ( надам се само да није неко РАКЧЕ тј .канцер ) организам, тако да му ти "органи" и "доктори" баш нешто најбоље и не раде!!!
Зато с времена на време, треба прибећи и алтернативној медицини!!! Па макар то била видовита Зорка или цар царева Миланче тарот!!!

Milan Tarot je danas bio gost kod Marka Jankovica na Kosavi.
Uprevo je zavrsena emisija.
 
Neverovatno koliko mene D.J. Vučićević nerira, ali strašno....jednako koliko obožavam (ga mame mi) Medenicu toliko ne trpim istog. Vidim Nojkić se ni najmanje ne slaže....

Razumem da novinar jednom kaže šta ima, ali ovaj čovek ne ume da se zaustavi. Postoje oragan kojima je posao da se bave imovinom i proverom načina na koji je stečena... nije to posao novinara, a ni forumaša.

...a kako ti i mnogi ne razumete, ili to ne zelite, onda je to posao novinara jer organi koji bi time trebali da se bave imaju zavezane ruke- em poslanik, em predsednik kakve-takve partije, em podrzava vlast- pa ko da ga pita, ispituje, drzi "tamo" 48 ili vise sati- a nije svadba na RTS-u. Veruj, ne samo ON i mnogi drugi, ima(li)o bi sta da kazu i ogovore ne samo Jovicevicu vec i "organima".
Stvarno odakle mu pare? Ja:dontunderstand:
 
Шта да ти кажем, не разумеш ти то :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

De mi objasni, leba ti...

Stvarno mi nije jasno, ako je recimo tačno to za šta Press nedeljama optužuje Jovanovića, zašto niko ne reaguje?

Takođe, danas čitam Tabloid (da mi posle ne kažu da sam neobaveštena i ne pratim štampu) i naiđem na jedan (u nizu) neverovatan članak-pismo nekog anonimnog službenika DB u kojem teško, a u detalje, optužuje nekog novog biznismena za sijaset kriminalnih dela koja, po njegovim-njenim rečima služba prati godinama...

Alo, glupa sam, što ga, umesto da se bave dopisnim novinarstvom, ne tuže ???
 
De mi objasni, leba ti...

Stvarno mi nije jasno, ako je recimo tačno to za šta Press nedeljama optužuje Jovanovića, zašto niko ne reaguje?

Takođe, danas čitam Tabloid (da mi posle ne kažu da sam neobaveštena i ne pratim štampu) i naiđem na jedan (u nizu) neverovatan članak-pismo nekog anonimnog službenika DB u kojem teško, a u detalje, optužuje nekog novog biznismena za sijaset kriminalnih dela koja, po njegovim-njenim rečima služba prati godinama...

Alo, glupa sam, što ga, umesto da se bave dopisnim novinarstvom, ne tuže ???

Кажем ја да ти то не разумеш :hahaha::hahaha:
 
...a kako ti i mnogi ne razumete, ili to ne zelite, onda je to posao novinara jer organi koji bi time trebali da se bave imaju zavezane ruke- em poslanik, em predsednik kakve-takve partije, em podrzava vlast- pa ko da ga pita, ispituje, drzi "tamo" 48 ili vise sati- a nije svadba na RTS-u. Veruj, ne samo ON i mnogi drugi, ima(li)o bi sta da kazu i ogovore ne samo Jovicevicu vec i "organima".
Stvarno odakle mu pare? Ja:dontunderstand:

Ako je poslanik utajio porez, ako je ukrao komšiji kravu - Skupština može bez po muke da mu ukine imunitet.

Ili možda grešim?
 
Ako je poslanik utajio porez, ako je ukrao komšiji kravu - Skupština može bez po muke da mu ukine imunitet.

Ili možda grešim?

Pa naravno da moze al" kako da mu (Skupstina, Odbor )ukine imunitet kada im on i njegovih nekoliko poslanika daju kvorum a uz sve tu su njegovi finansijeri. Pa valjda ne verujes da se od poslanicke, mada je poprilicna, plate moze ziveti i baskariti kako to on i njegova porodica cine. Ako si dete poverovacu ti, jer bajke su za decu.
 
Кажем ја да ти то не разумеш :hahaha::hahaha:

Stvarno ne razumem.
Zbog jednog posebnog slučaja kojim se 'Tabloid' svojevremeno bavio, budno pratim šta pišu. I svaki put zinem od čuda. Te novine liče na neki interno DB-policijskog- prljavog- veša bilten.

Press čitam zbog Medenice kojeg volim i Vučićevića kojeg ne podnosim... i ponovo se pitam za čiji račun novine tipa 'Press-a' i Tablida - postoje.

De, prosvetli me, pa onda pređi na Jovanovića...
 
De mi objasni, leba ti...

Stvarno mi nije jasno, ako je recimo tačno to za šta Press nedeljama optužuje Jovanovića, zašto niko ne reaguje?

Takođe, danas čitam Tabloid (da mi posle ne kažu da sam neobaveštena i ne pratim štampu) i naiđem na jedan (u nizu) neverovatan članak-pismo nekog anonimnog službenika DB u kojem teško, a u detalje, optužuje nekog novog biznismena za sijaset kriminalnih dela koja, po njegovim-njenim rečima služba prati godinama...

Alo, glupa sam, što ga, umesto da se bave dopisnim novinarstvom, ne tuže ???

Извини што ти овако кажем........али некако ми је ова изрека у овом тренутку..........................................најадекватнија!!!
"Ти бре као са Марса да си пала"!? :dontunderstand:
Јеси ли се икада запитала .....ко да га тужи:thumbdown:...........и коме да га тужи!? :thumbdown:

А и да се нађе неки "мудоња" ( а у нашим условима је то равно лудаштву и мазохизму ), који је довољно чист и исправан да га тужи...................како ће тај опужени да прође,............. а како тај "наш" хипотетички "мудоња"!?:think::think::think:
 
Pa naravno da moze al" kako da mu (Skupstina, Odbor )ukine imunitet kada im on i njegovih nekoliko poslanika daju kvorum a uz sve tu su njegovi finansijeri. Pa valjda ne verujes da se od poslanicke, mada je poprilicna, plate moze ziveti i baskariti kako to on i njegova porodica cine. Ako si dete poverovacu ti, jer bajke su za decu.

Naravno da ne verujem. Prosto smatram da je posao novinara,a ako se već svi prave slepi, da kulturno, s argumentom, ukažu na neki posebno 'čudan' slučaj. Ako niko posle toga ne reaguje - sve je jasno. Grrešku treba da plati na izborima........bar ja tako mislim.

Drugo, u italiji se Berluskoni koji takođe uživa imunitet, raspomami zbog postupaka i istraga koje vode neke sudije. On priča svoje, a sudije svoje...

Meni se čini da bi tako trebalo da bude i u Srbiji. U srpskoj policiji, DB-u, poreskim organima, a uostalom ni tužilaštvima - sasvim sigurno ne sede budale.
 
Poslednja izmena:
Извини што ти овако кажем........али некако ми је ова изрека у овом тренутку..........................................најадекватнија!!!
"Ти бре као са Марса да си пала"!? :dontunderstand:
Јеси ли се икада запитала .....ко да га тужи:thumbdown:...........и коме да га тужи!? :thumbdown:

А и да се нађе неки "мудоња" ( а у нашим условима је то равно лудаштву и мазохизму ), који је довољно чист и исправан да га тужи...................како ће тај опужени да прође,............. а како тај "наш" хипотетички "мудоња"!?:think::think::think:

Da ga tuži, po srpskom ustavu, nezavisno - sudstvo.
Imamo zakone, treba samo da ih primenimo.
 

Back
Top