redirekcija i cc.cc i web store

nikoneko

Ističe se
Poruka
2.479
E ovako tražio sam temu ali nema ,imam problem negdje sam ovde pročitao o redirekciji sajtova na cc.cc pa reko da prebacim onaj svoj jadni blog i dobijem kraći domen .odradim sve i upišem tamo u bloggeru taj novi naziv i je.biga onda mi otvori neki blanko webstore kao oni meni daju ako sam ja dobro skontao ali nema one moje sirotinje od bloga ili možda treba vremena da oni prebace e sad vratio sam ja na onaj blogspot.com i sad je sve u redu ali neznam kako da izvršim tu redirekciju i to sa tim webstore šta je sad to neki affiliate ili nešto drugo i isplati li se to raditi i kako se postavljaju ti artikli jeb.em li ga .Puno pitanja znam a šta da radim sad ,
Eto hvala unaprijed
 
affiliate biznis se isplati ako nabavis relevantan saobracaj ljudi koji kupuju online

ovo oko redirekcije je moguce ali nije profi i mrzi me da to rasclanjavam jer je to vrzino kolo, ako si ozbiljan zakupi host i kupi .com .net ili .org pa cepaj

proizvodi se na sajtove stavljaju iz csv data feedova kroz php mysql skripte. jedna od boljih skripti je price tapestry. postoje i drugi metodi za postavljanje, feedgen kroz dreamweaver template, ili rss2blog

i tako..
 
affiliate biznis se isplati ako nabavis relevantan saobracaj ljudi koji kupuju online

ovo oko redirekcije je moguce ali nije profi i mrzi me da to rasclanjavam jer je to vrzino kolo, ako si ozbiljan zakupi host i kupi .com .net ili .org pa cepaj

proizvodi se na sajtove stavljaju iz csv data feedova kroz php mysql skripte. jedna od boljih skripti je price tapestry. postoje i drugi metodi za postavljanje, feedgen kroz dreamweaver template, ili rss2blog

i tako..

Ok ,ima objašnjenje za redirekciju za blogger platformu kod njih nisam odmah vidio , ja sam amater i cjelo vrijeme učim kroz te blogove pa kasnije eventualno da pokušam napraviti sajt . govorio si o zakupu hostinga ,ajde ako možeš ti ili neko drugi kako to ide kupujem kreditnom karticom ili kako ,da li namjenski uzimam karticu samo za korištenje na internetu ili otvaram negdje račun ?
 
odes u banku trazis prepaid visa karticu tzv visa debit kartica
to se najlakse zavrsava a funkcionalno je u vecini web prodavnica za sve i svasta

kad to spremis odabres gde ces kupis hosting i adresu

jeftiniji su shared hostinzi nesto u klasi hostgator ili dreamhost i tome slicno
dok je visha zona sa virtual private serverima, hybridnim hostovima i posvecenim serverima

koliko para toliko muzike..
 
odes u banku trazis prepaid visa karticu tzv visa debit kartica
to se najlakse zavrsava a funkcionalno je u vecini web prodavnica za sve i svasta

kad to spremis odabres gde ces kupis hosting i adresu

jeftiniji su shared hostinzi nesto u klasi hostgator ili dreamhost i tome slicno
dok je visha zona sa virtual private serverima, hybridnim hostovima i posvecenim serverima

koliko para toliko muzike..

Uvjek bilo ,ok hvala na pomoći :hvala:
 

Back
Top