"Sezona 2009"

za MAMICA2 evo nekih ponuda - za detalje i kontakt podatke vlasnika samo klikni na slike:

3-krevetni apartman u Lepetanama 15 metara od mora, ima svoje kupatilo, kuhinju, i sve ostalo klimu, tv


Jos jedan apartman u Lepetanama - ovaj ima 2 odvojene sobe, kuhinju i kupatilo:


Soba sa kupatilom u Donjoj Lastvi:


Apartman u Kotoru:
 
POVOLJNO EXTRA APARTMANI SA KABLOVSKOM TELEVIZIJOM (TOTAL TV) UVJEK IMA VODE I PARKING SE NE NAPLACUJE POSEBNO I DVOKREVETNE I TROKREVETNE SOBE IMAMO U PONUDI http://www.freewebs.com/budva2008 EXTRA SREDJENI APARTMANI

attachment.php




attachment.php



attachment.php
 
Ja sam to opremio pre 2 godine, i kad sam trebao da izdajem, ja nisam.

I ajd reko ove godine, da uzmem koji dinar.

Rekoh, obična dvokrevetna soba sa kupatilom bez klime i kuhinje - 10€ krevet.

A npr, dvosobni apartman ( 5 kreveta ) sa kupatilom, kuhinjom, klimom i kablovskom televizijom je 75 € :)
 
Ja sam to opremio pre 2 godine, i kad sam trebao da izdajem, ja nisam.

I ajd reko ove godine, da uzmem koji dinar.

Rekoh, obična dvokrevetna soba sa kupatilom bez klime i kuhinje - 10€ krevet.

A npr, dvosobni apartman ( 5 kreveta ) sa kupatilom, kuhinjom, klimom i kablovskom televizijom je 75 € :)

Avetinjo slusas li sebe sta pricas, jesi li se zaboravio ili to ti stvarno primas dinare? :D
 
Canj:

Hotel 92:
Tik uz Bisernu obalu Čanja sagradili smo Hotel samo za Vaše uživanje. Restoran sa Devedeset mjesta za Vaš dobar apetit i potpuni užitak. Nalazi se na četvrtom spratu u Hotelu. Hotel 92 je klimatizovao sve svoje sobe za Vaš ugodan boravak i leti i zimi.

Slike mozete pogledati ovde: HOTEL 92

Vila Scekic:
U okviru Hotela 92 posluje i Vila Šćekić koja vam nudi dvokrevetne i trokrevetne sobe. Kao i Hotel tako i Vila je klimatizovala sve svoje sobe. Naša ponuda ne bi bila ekskluzivna da nismo mislili na sve. Pored toga što je jedina teretana u Čanju, Teretana BOSS opremljena je najsavremenijim mašinama, a smeštena je u Vili Šćekić.

Slike mozete pogledati ovde: Vila Scekic

Sve Informacije Mob: +382 (0)69 696 161
 

Back
Top