Dilema u fokusu ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Drage dame...kada vodite ljubav sa vašim muškarcima i kada oni uglave kitu medj' vaše sise tokom sexa, da li vam pridržavaju glavu da što bolje zahvatite rumeni glavić ili ste prethodno već podmetnuli jastuk ispod glave ?

I pitanje za muškarce, vezano za istu tematiku....da li smatrate da je žena perverznija od vas kada za istu pozu ( kita medj' sise ) traže da im okrenete ledja, da bi mogle jezikom slobodno da čavrljaju po vašem anusu ?( i da li vam se nekad desilo da je žena tražila da joj prduckate pod nos - o istoj pozi govorim )
 
ma pusti ivanu,
ona je nesrečno zaljubljena u svoj odraz u ogjedaluuuuu :zplez:

brajan,
mislim da je sve u redu
naroccito ako uzzivaju u izlivima ljubavnih sokova :mrgreen:

mislim upravo na onog embrouza birsa
i kako je sve coek lepo objasnio
ne mora da nam niko speluje
kako da se uzziva kad se opustimooooooo :)
 
Drage dame...kada vodite ljubav sa vašim muškarcima i kada oni uglave kitu medj' vaše sise tokom sexa, da li vam pridržavaju glavu da što bolje zahvatite rumeni glavić ili ste prethodno već podmetnuli jastuk ispod glave ?

I pitanje za muškarce, vezano za istu tematiku....da li smatrate da je žena perverznija od vas kada za istu pozu ( kita medj' sise ) traže da im okrenete ledja, da bi mogle jezikom slobodno da čavrljaju po vašem anusu ?( i da li vam se nekad desilo da je žena tražila da joj prduckate pod nos - o istoj pozi govorim )


Ovo je toliko odvratno da ne mogu ni da procitam jos jednom. Ja, kao moralna osoba sam zgrozena, a kao zenska osoba koja podrzava ljubav jos vise.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top