Plaćati RTS pretplatu ili ne ???

U redu je da se neka sredstva zahvate iz dzepova konzumenata .U tom smislu mislim da treba placati.
Ima ,medjutim, okolnost da svoje programe ustupaju SBB u (pod uslovima kojim vec bilo)i u tom slucaju ih ja placam kao deo osnovnog paketa .Kad budu sadrzajem kao HBO verovatno cu tada placati posebnu doplatu za paket programa RTS.
Ovako ,porucujem im da se u vezi para koje im dugujem obrate SBBu.
Molicu fino .
U mom ugovoru pise da se u osnovnom paketu nalaze i programi RTS ,posto ih kao deo tog paketa placam ,ne vidim razlog zasto bi placao jos jednom.
 
Пајко, то бре нико не плаћа ...:rotf::hahaha:
Чему тема ???


:think::think::think:

da da malo njih placa,al tuzbe pristizu,i sad ce drzava da pokaze svoju moc!!!!!
navalice na sirotinju jer je to drzavi u interesu,a kad sirotinja tuzi drzavu zbog drzavnog nepostovanja zakona eeeeeeeeeeeeeeeeeee onda to sve ide traljavo tj.nikako.
i kako to radi zavisno od grada do grada po nekoliko ljudi za primer drugima a i da se narod ne organizuje .....
 
pretplatacz4.jpg


hbga, vec sam kacio, ovo je od pre par meseci

kazi ti meni sta je ovo?
 
pretplatacz4.jpg


hbga, vec sam kacio, ovo je od pre par meseci

kazi ti meni sta je ovo?

Па што уплаћујеш више него што треба!?
Јел видиш да ти је од оних 4090 дин. уплате.....................ПРЕНЕТО...........на РТВ!!! :sad2::sad2::sad2:
Платиш и то у динар................колико треба само за струју...............и здраво ђаци!!!:ok::ok::ok:
 

Back
Top