Kako prepoznati manijaka?

ima crvenilo u ochima :lol:

:per:
1z68k2f.jpg
 
Odlicna tema. Htela sam da je pokrenem, ali sam se plasila da ne izazovem buru na ovom forumu. Jedna moja drugarica imala u parku. Ovo njeno je bilo kriticno, pa cu zato ispricati. Setala se parkom po lepom suncanom danu, kad je ispred nje iskocio musakrac od oko 40 godina i pokazao polni organ. Posto joj se svideo taj muskarac, pocela je da ga juri, a on se zbunio i poceo da bezi. kada ga je stigla, pocela je da ga ljubi, a on se otimao. Ona je bila jaca i cvrsto ga je drzala, pa se primirio. Ona mu je onda objasnila da joj se on svidja i smuvali su se, medjutim, problem je nastao, kada su dobili dete, jer je on poceo da svrlja sa drugim zenama, a ona je sedela i cuvala decu. Nije znala kako da resi taj problem, pa su se razveli. :(
 
Odlicna tema. Htela sam da je pokrenem, ali sam se plasila da ne izazovem buru na ovom forumu. Jedna moja drugarica imala u parku. Ovo njeno je bilo kriticno, pa cu zato ispricati. Setala se parkom po lepom suncanom danu, kad je ispred nje iskocio musakrac od oko 40 godina i pokazao polni organ. Posto joj se svideo taj muskarac, pocela je da ga juri, a on se zbunio i poceo da bezi. kada ga je stigla, pocela je da ga ljubi, a on se otimao. Ona je bila jaca i cvrsto ga je drzala, pa se primirio. Ona mu je onda objasnila da joj se on svidja i smuvali su se, medjutim, problem je nastao, kada su dobili dete, jer je on poceo da svrlja sa drugim zenama, a ona je sedela i cuvala decu. Nije znala kako da resi taj problem, pa su se razveli. :(

kao nije znala za koga ce se udati :hahaha:
 
po staklastom zamucenom pogledu i ruci u pantalonama ili bilo koja varijacija na tu temu
e stvar kod manijaka je sto su oni emotivno nestabilne osobe i uglavnom se pale na tudji strah pa im to ne treba dati ni po koju cenu...sta vise znam da su se neki istraumirali na dikretkan napad "zrtve" ili napusavanje i to sve i pobegli glavom bez obzira.i ignorisanje pali,mislim vec ce mu se naci neko ko ce da se primi i da ishisterise.

a da poslednji koji me je spopao je bio ono bas klasicni manijak,pantalone,mantil dugi,zamotan od glave do brade da ne mozes da ga prepoznas...

a ako je bas psihopata,e onda nema leba od ove strategije...ti nemaju ni straha ni moralne dileme ni nista...e da bas sam citala za psihopata,kakav psiholoski profil imaju i zasto zapravo ne reaguju ni na kakve pretnje,kazne i slicno...da se sledis od muke :neutral: a i pedofili su posebna prica,al za njih je vec mini giljotina :neutral:
 

Back
Top