Miris muskarca

Ne mirise isto svaki muskarac. Miris muskarca mi je veoma vazan da bih ushla u ma kakvu vezu sa njim...Ali neki umeju da prevare tako sto stave parfem koji je veoma dobar npr. neki od BOSS -ovih koji su za mene pojam muzevnosti...Ali kada miris "ode" ostane neko ko se ne uklapa u taj miris...I osetim se prevarenom...Mislim ovo u bukvalnom smislu....
 
Ne mirise isto svaki muskarac. Miris muskarca mi je veoma vazan da bih ushla u ma kakvu vezu sa njim...Ali neki umeju da prevare tako sto stave parfem koji je veoma dobar npr. neki od BOSS -ovih koji su za mene pojam muzevnosti...Ali kada miris "ode" ostane neko ko se ne uklapa u taj miris...I osetim se prevarenom...Mislim ovo u bukvalnom smislu....

tja muska posla

varaju varaju

pa i parfemima
 
Sta ga znam...nije da ne volim, ali nije ni presudno...cak i da ne koristi parfem, meni je ok...ako se oznoji zato sto je nesto radio ili je napolju 40 u hladu, i to mi je ok...zar se ne znojimo svi...?...okupace se...
Recimo, poznajem jednog starijeg coveka koji ima problem sa zlezdama...covek je uvek doteran, cist, ali zaudara i to opasno...i on je toga svestan, ali ne moze nista da uradi...neki poremecaj...e, to je strasno...:(...
 
Muški vjerovatno prate seriju pametnjaković na Diskaveriju ,žešća zajebancija ali interesantno .E tamo su doveli 3 muškarca jednog oznojenog taj je bio ono baš faca ,jednog pošpricanog feromonima taj je bio kao normalan momak i trećeg taj je bio kepec mislim ono zaostao u rastu našpricanog dezodoransom .Uveli su mrak ribu ,poredali onu trojicu zavezali joj oči i rekli joj da onjuši svakog i izabere s kim će na večeru.
Nagradno pitanje glasi - šta mislite koga je odabrala
 
Muški vjerovatno prate seriju pametnjaković na Diskaveriju ,žešća zajebancija ali interesantno .E tamo su doveli 3 muškarca jednog oznojenog taj je bio ono baš faca ,jednog pošpricanog feromonima taj je bio kao normalan momak i trećeg taj je bio kepec mislim ono zaostao u rastu našpricanog dezodoransom .Uveli su mrak ribu ,poredali onu trojicu zavezali joj oči i rekli joj da onjuši svakog i izabere s kim će na večeru.
Nagradno pitanje glasi - šta mislite koga je odabrala

:think::think::think: Ja mislim, mislim, mislim.... onog oznojenog :hahaha:
 
Muški vjerovatno prate seriju pametnjaković na Diskaveriju ,žešća zajebancija ali interesantno .E tamo su doveli 3 muškarca jednog oznojenog taj je bio ono baš faca ,jednog pošpricanog feromonima taj je bio kao normalan momak i trećeg taj je bio kepec mislim ono zaostao u rastu našpricanog dezodoransom .Uveli su mrak ribu ,poredali onu trojicu zavezali joj oči i rekli joj da onjuši svakog i izabere s kim će na večeru.
Nagradno pitanje glasi - šta mislite koga je odabrala
midzita? :eek:
 
Muški vjerovatno prate seriju pametnjaković na Diskaveriju ,žešća zajebancija ali interesantno .E tamo su doveli 3 muškarca jednog oznojenog taj je bio ono baš faca ,jednog pošpricanog feromonima taj je bio kao normalan momak i trećeg taj je bio kepec mislim ono zaostao u rastu našpricanog dezodoransom .Uveli su mrak ribu ,poredali onu trojicu zavezali joj oči i rekli joj da onjuši svakog i izabere s kim će na večeru.
Nagradno pitanje glasi - šta mislite koga je odabrala

..zavisi koji joj je dan ciklusa bio.. :per:
..ozbiljno.. :)
 
pre svega mora da mi se dopadne miris njegovog daha..i njegove koze..bez parfema..

ne privlace me muskarci koji su pokretna parfimerija..

a miris parfema..samo u tragu..tek da istakne njegov miris..
 

Back
Top