Srpsko ili...?

Kaca Blokovi ^^

Aktivan član
Poruka
1.001
ewo owako...
Owde kod mene,na NBG swi su u stilu delta city wii...
Znate ono kao jedwa chekaju da srbija postane DELTA COUNTRY tj. Amerika
Na swakom cosku shopping molowi itd.
Swi su u stilu Nike,New Yorker,Tally weijl...Burzuji...:D
Zanima me shta wi mislite o tome...???

Ja lichno mislim NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
Nije vazno da li se navikla ili odvikla,vazno je da je u pravu....Nisam iz Bg-a ali i kod nas je tako(Sha).....Meni se licno to ne svidja,ja sam svoja i ne zelim da budem markirana (kao stoka).....Imam neki svoj stil i to je to.....:ok:
 
ewo owako...
Owde kod mene,na NBG swi su u stilu delta city wii...
Znate ono kao jedwa chekaju da srbija postane DELTA COUNTRY tj. Amerika
Na swakom cosku shopping molowi itd.
Swi su u stilu Nike,New Yorker,Tally weijl...Burzuji...:D
Zanima me shta wi mislite o tome...???

Ja lichno mislim NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Reče ona koja se nije ni potrudila da nauči osnove srpskog pravopisa :roll:
 
Ne kontam tačno tvoje pitanje.
Da li i mi želimo da sve bude Deltino, tj Miškovićevo?
Ja ne.
Da li kupujem u Delta City-u?
Više ne, sada mi je Ušće bliže.
Volim tržne centre, posebno kad je loše vreme, jer u njima mogu da nađem sve na jednom mestu, plus ima da se sedne, jede, popije piće... A i iste su cene kao i u radnjama po gradu.
Da li kupujemo u Nike-u, New Yorker-u,Tally weil-u itd?
Kupujem u ova druga dva, nike mi je skup.
New Yorker posebno volim, ima jeftine, jednostavne stvari od relativno kvalitetnog pamuka.
I ne vidim zašto su ljudi koji kupuju tamo buržuji.
Gde se ti oblačiš?
Srbijateks? Prvi maj pirot?*
*ne ismevam ove dve marke, nego su jedine "domaće" koje su mi pale na pamet. Imaju oni dobre i kvalitetne stvari, ali su primerenije za naše roditelje
 
Stvarno mi je teško da ozbiljno shvatim uvodni post gde devojka negoduje protiv globalizacije koristeći pritom slovo koje NE POSTOJI niti će ikad postojati u srpskome jeziku i kršeći osnovne ortografske norme svog jezika pod očiglednim uticajem zapadnih kultura, istih onih za koje tvrdi da ih ne želi u svom komšiluku.
 
Ne kontam tačno tvoje pitanje..
Gde se ti oblačiš?
Srbijateks? Prvi maj pirot?*
*ne ismevam ove dve marke, nego su jedine "domaće" koje su mi pale na pamet. Imaju oni dobre i kvalitetne stvari, ali su primerenije za naše roditelje

Paaaaa...ne.
Oblachim se u New Yorkeru,ali nisam zaludjenik...:)
Kao one devojke koje SVAKI dan idu u Delta city sa po 1000 din u dzepu i kupuju sve i svashta u svim radnjama...
 
Paaaaa...ne.
Oblachim se u New Yorkeru,ali nisam zaludjenik...:)
Kao one devojke koje SVAKI dan idu u Delta city sa po 1000 din u dzepu i kupuju sve i svashta u svim radnjama...

To je njihova stvar.
Ja nikad ne bih trošila tolike pare na odeću, za mene je to glupo, ali ja jednostavno imam neke druge prioritete, a i mogućnosti su mi drugačije...
Ako je to ono što one žele i mogu, nek rade, dokle god mene ne ugrožavaju.
A ne ugrožavaju me nikako.
 
Ne znam pročitati ovaj tekst... a i neću da se trudim...

O.o Ti si vrlo neobrazovan. :eek:

:lol: Ozbiljno,ako neces ni da se trudis da procitas,sto si dzaba postovao?


@Wolonterka

Slazem se sa tobom.U necemu.

Delta city...:roll: Ne da ga mrzim,nisam nijednom otisla tamo,drugarice me teraju,samo sto ne upotrebe noz,ali necu,iz inata. :evil:


Ali,obozavam Zaru i Terranovu. :heart:

Ovo na Uscu,sto se sad otvorilo,pih,ne pada mi na pamet da tamo idem.Samo zato sto su svi pohrlili. Hahah,bila moja drugarica u Njujorku i pitam je ja kako je tamo (naravno,prljavo),jel bila u Prirodnjackom muzeju i tako..Kad je pitam pa gde si ti bila to,sta si gledala? ''Paaa,u shopingu,imaju sve one prodavnice,trzne centre i too...''

:lol:
 
Ja odem kod cajneza i pokupujem sta mi treba...znate ono "Za sto dindzi kod kindzi". Salim se...:hahaha:

Sad ozbiljno... Kod mene u gradu i nema neki veci trznii centar tako da kad kupujem neke stvari ja idem u Cacak...u partizanci ima dobrih stvari, a ako tamo ne nadjem sta ima...pa trazim po gradu.

P.S. Nikad ne pamtim ime prodavnice i sl. gde kupuem.:)
 
i šta sad čovek da odgovori... u svakom slučaju lepše mi je da vidim da se garde I šoping molovi, radnje, pozante marke, nego da gledam kineske pijace i naše socijale radnje sa tri stavri na ofingeru... makr negde da se stvara multizbor, tržište, širina... a šta je čije, to će valjda nekad država da ustanovi, razdeli, sankcioniše itd, što ja da brinem o tome...globalizacija na tržištu mi je ok, globalizacija u mozgovima... šta reći... nešo ne mislim da je tu krivac SAMO tržište... žalosno je što se kod nas još uvek Nike,New Yorker,Tally weijl isl. smatra buržujstvom i luksuzom, to su najnormalnije pirokopotrošne stvari koje ceo svet nosi...
 
i šta sad čovek da odgovori... u svakom slučaju lepše mi je da vidim da se garde I šoping molovi, radnje, pozante marke, nego da gledam kineske pijace i naše socijale radnje sa tri stavri na ofingeru... makr negde da se stvara multizbor, tržište, širina... a šta je čije, to će valjda nekad država da ustanovi, razdeli, sankcioniše itd, što ja da brinem o tome...globalizacija na tržištu mi je ok, globalizacija u mozgovima... šta reći... nešo ne mislim da je tu krivac SAMO tržište... žalosno je što se kod nas još uvek Nike,New Yorker,Tally weijl isl. smatra buržujstvom i luksuzom, to su najnormalnije pirokopotrošne stvari koje ceo svet nosi...

Takodje... Oni kinezi me nerviraju, donose sve pokvarene stvari kod nas, a posle se zale kad niko ne kupuje kod njih... Kod njih idu samo oni koji hoce da ukradu nesto, a toga ima dosta...:p
 
Nemojte da s**ete,Kinezi su mila majka u odnosu na Turke.Što se teme tiče...J*be mi se za Deltu,Ušće i slične z**ebancije,nisam iz Beograda i mrzim ga kao i svaki glavni grad.Osim toga,trenutak kada će Srbija postati Amerika trebamo proglasiti mesecom žalosti,takvim konjima jedino jedino Afrika može zavideti.:thumbdown:
 
U mom gradu imamo jedan deo koji zovemo trzni centar, ali to nije onaj pravi trzni centar, pola lokala je zatvoreno, u jednom lokalu su Kinezi, u jednom brza hrana, u par lokala bebi oprema i odeca sa decu, u jednom Matriks. Ne znam sta jos ima. Kladionica, mozda kancelarija nekog knjigovodje i kancelarija poslanicke stranke.

Tako da, nemamo soping centar.

Nemam nista protiv toga. Sto da ne.
U New Yorkeru sam bila ali u Pragu, u Bg-u ne.
Usce, Delta siti..takodje nisam posetila.
Mozda kad dodjem da studiram u Bg-u.
 

Back
Top