Grcka - na slepo

dulemcse

Početnik
Poruka
48
Pozdrav svima! Nas četvoro smo rešili da ove godine idemo u Hanioti na slepo. Interesuje me da li je neko išao prošle godine (bilo gde u Grčku, samo da nije Paralia) i kako je (generalno) prošao? Da li je našao dobar smeštaj za skoro istu ako ne i nižu cenu u odnosu na cene u agencijama i koliko je dugo tražio? Ako neko ima broj nekog privatnog smeštaja u Hanioti ili Pefkohori zamolio bih da ga ostavi ovde ili mi pošalje PP... Koristiće i nama a i još nekome možda. Hvala unapred...
 
Na zalost mislim da si pogresio ne zato sto si rad da ides u sopstvenoj reziji nego sto ces proci skuplje nego preko neke veze. Apartmani imaju poprilicno visoku cenu tj izadje vise nego preko posrednika svejedno kad se vratis javi se cisto da cujemo kako si prosao. Pozdrav
 
Nisi napisao najvažnije, a to je kada idete.
Ako idete u junu ili septembru, u redu. Ako ste odabrali juli i avgust, ponesite prostirke jer ćete spavati na plaži. Ništa slobodno, ni po kojoj ceni u Haniotiju nećete pronaći.

Ja to iz iskustva ....
 
Cesto sam pravila prepiske sa hotelima u Gr.koje imaju i nase agencije,jer tako mogu da odaberem vreme polaska,duzinu letovanja...ali su cifre zacudjujuce vece na taj nacin! Tako da-proci jeftinije na taj nacin-tesko:think:Naravno-pricam o periodu kraj juna-kraj avgusta!
 
I ja se slazem sa tim da je skuplje u sopstvenoj reziji nego preko agencije.Mi smo prosle godine (nas cetvoro 2+2) isli na Tasos od 18.06 za 138e deset dana najam studija.:klap:
 
Ja mislim da se možete smatrati srećnim ako nađete bilo šta, po bilo kojoj ceni!
Jer ako pokušaš i preko agencije, teško da ćeš bilo šta naći i sada, a kamoli na dan putovanja. Tamo se rezerviše mesecima unapred preko agencije. A mislim da nema agencije u Srbiji koja nema zakupljen smeštaj u Haniotiju. Pa onda računaj da je to malo mesto, nema mnogo smeštajnih kapaciteta i naravno, tamo ne letuju samo Srbi!
U svakom slučaju, javite kad se vratite, da čujemo kako ste prošli.
Puno sreće!
 
Pozdrav svima! Nas četvoro smo rešili da ove godine idemo u Hanioti na slepo. Interesuje me da li je neko išao prošle godine (bilo gde u Grčku, samo da nije Paralia) i kako je (generalno) prošao? Da li je našao dobar smeštaj za skoro istu ako ne i nižu cenu u odnosu na cene u agencijama i koliko je dugo tražio? Ako neko ima broj nekog privatnog smeštaja u Hanioti ili Pefkohori zamolio bih da ga ostavi ovde ili mi pošalje PP... Koristiće i nama a i još nekome možda. Hvala unapred...

Moja prijateljica je prosle godine isla na slepo u Grcku i to bas u Hanioti.Mogu ti reci da su skuplje prosli,nego da su isli preko agencije.Mogu se naci apartmani slobodni ali pitanje je u kakvom su stanju,oni jeftiniji nisu nikakvi bar po njenoj prici,a bolji su dosta skuplji u odnosu na cenu koju agencije nude.Njihov apartman odnosno studio za 4 osobe kostao je 85e dnevno sa klimom.Moja ti je preporuka ako zelis da ostanes duze dana da uplatis preko neke agencije.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima! Nas četvoro smo rešili da ove godine idemo u Hanioti na slepo. Interesuje me da li je neko išao prošle godine (bilo gde u Grčku, samo da nije Paralia) i kako je (generalno) prošao? Da li je našao dobar smeštaj za skoro istu ako ne i nižu cenu u odnosu na cene u agencijama i koliko je dugo tražio? Ako neko ima broj nekog privatnog smeštaja u Hanioti ili Pefkohori zamolio bih da ga ostavi ovde ili mi pošalje PP... Koristiće i nama a i još nekome možda. Hvala unapred...
Evo ja te podržavam što se tiče samostalne inicijative tj avanture, ali gde nađe Hanioti, to već nije avantura to je glupost, kao kad bi tražio avanturu u Budvi ili Paralii, ako hoćeš bez agencije to se radi na drugi način, i na drugom mestu,
Srećno
 
Moja prijateljica je prosle godine isla na slepo u Grcku i to bas u Hanioti.Mogu ti reci da su skuplje prosli,nego da su isli preko agencije.Mogu se naci apartmani slobodni ali pitanje je u kakvom su stanju,oni jeftiniji nisu nikakvi bar po njenoj prici,a bolji su dosta skuplji u odnosu na cenu koju agencije nude.Njihov apartman odnosno studio za 4 osobe kostao je 85e dnevno sa klimom.Moja ti je preporuka ako zelis da ostanes duze dana da uplatis preko neke agencije.

Slažem se da je skuplje. Našao sam brojeve od nekoliko orivatnih kuća koje izdaju apartmane, i mogu ti reći da su cene zaista visoke. Najjeftinije što sam našao je bilo - 35 evra po osobi, što je drastično skuplje nego preko agencije. Mislim da ćemo ipak da uplatimo preko agencije, a ove "avanture" ćemo da ostavimo za neki drugi put.
 
Slažem se da je skuplje. Našao sam brojeve od nekoliko orivatnih kuća koje izdaju apartmane, i mogu ti reći da su cene zaista visoke. Najjeftinije što sam našao je bilo - 35 evra po osobi, što je drastično skuplje nego preko agencije. Mislim da ćemo ipak da uplatimo preko agencije, a ove "avanture" ćemo da ostavimo za neki drugi put.
Nisi ti to brate dobro razumeo, bolje ti idi preko agencije.
 

Back
Top