Dreamw.mx 2004-pravljenje download-a
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Dreamw.mx 2004-pravljenje download-a

Zainteresovan član stonex (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Dreamw.mx 2004-pravljenje download-a

Pravim prvi put sajt u Dreamweaver-u MX 2004 . Sve sam napravio , samo ne znam kako da napravim da neko ko zeli da skine pesmu ( download ), pritiskom na ime pesme pocne da je skida . Napravio sam link sa imena do fajla koji je u posebnom folderu . Unapred hvala !

Zainteresovan član Pedja Kovacic (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

pa sve si uradio i šta ti tu nije jasno

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Decko hoce da viid kak izgleda kod a nece da se malo pomuci sve mu je na dohvat ruke samo se teba setiti

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

< a href=" ubacis url od pesme">Naziv</a>

Pozdrav

opet isto
    Guest

Podrazumevano svratim ponekad

Dođem ponekad i na (a)ovaj forum i zaključim isto.
    Ljudi pitaju i tek poneko im odgovori i lepo od njega a NICS nikome i nikada nije odgovorio. Zašto NICS , u čemu je tvoj problem????

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: svratim ponekad

Citat Original postavio opet isto
    Dođem ponekad i na (a)ovaj forum i zaključim isto.
    Ljudi pitaju i tek poneko im odgovori i lepo od njega a NICS nikome i nikada nije odgovorio. Zašto NICS , u čemu je tvoj problem????
    Nije to do NICS-a,vecina ljudi na ovom forumu
    (ukljucujuci i mene)nece dati odgovor na pitanje
    na koje je odgovor izuzetno lak i "pred nosom".
    Pa se stekne utisak da se autor teksta nije trudio
    da dodje do odgovora,pa zasto bi se mi trudili da
    odgovorimo.Ali uvek ima izuzetaka.

Cesto setim kako je meni bilo dok nisam
    otkrio enter+shift u pomenutom program.

@stonex

Devil ti je vec dao odgovor,ali mozes i ovako...
    Napisi neki tekst(npr. ime pesme),prekopiraj pesmu
    u folder gde je stranica(koju pravis) ili neki podfolder.
    Markiraj tekst>desno dugme>Make link>I izaberi pesmu.

Poz.

Učlanjen
    02.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ma stvar je u tome sto nisam znao ( nisam bio siguran ), jer sam bio offline pa mi na pritisak nije reagovao kao da otvara fajl , vec je kliktao u prazno .Naravno da sam provalio stvar , sada je sve u redu . Mada , stavio sam ga na www.geocities.com/stone69yu , medjutim , ne ucitava slike ?! Odnosno ni slike , niti mi otvara jos neke stvari . Verujem da je do njihove podrske .Preporucite mi neki bolji , a takodje FREE hosting !

opet isto drugi put
    Guest

Podrazumevano zašto

Pa šta onda radiš na ovom forumu.Ljudi dođu i postave pitanje ma kako tebi bilo glupo njemu je to problem i zato ga ne treba popljuvati što 95% vas PAMETNIH radi. Opet pitanje, u čemu je vaš problem?

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Hmm

Meni licno nije neki problem odgovoriti na neko glupo pitanje.
    Mozda je to "meni" glupo, ali neko se muci oko toga..stoga uvek rado pomognem, i kazem " Pitajte kad nesto ne znate!"

Pozdrav

Primećen član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Niko se naucen nije rodio. Pa ljudi zato i postoje forumi kako bi pomogli jedni drugima.Mi koji znamo dosta toga i treba da pomognemo onima koji tek pocinju i koji mnogo sto sta ne znaju.

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: Dreamw.mx 2004-pravljenje download-a

Citat Original postavio stonex
    Pravim prvi put sajt u Dreamweaver-u MX 2004 . Sve sam napravio , samo ne znam kako da napravim da neko ko zeli da skine pesmu ( download ), pritiskom na ime pesme pocne da je skida . Napravio sam link sa imena do fajla koji je u posebnom folderu . Unapred hvala !
    Postavljas pitanje na koje imas odgovor....ako si sve smesto u isti folder....dreamweaver je sredio sve tako da ne moras da prepravljas kod....a ako nisi....onda na posao...

Zainteresovan član Ragen (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

vas (i nas) problem jeste sto se mnogi ovde smatraju profesionalcima, pa kada dodje neki pocetnik, onda kao, "neka trazi na drugom mestu"...

gospodo, za iole malo ozbiljniji forum posvecen web design-u, postoje gomila drugih, izuzetno kvalitetnih sajtov, koji obradjuju teme detaljno..

forum krstarice posvecen webu ostaje veran pocetnicima, ako malo bolje pogledate, 90% postova je takve prirode jos nisam video "napredne tehnike CSS-a i layera" ili "igrice u flashu" itd...

pozdrav

Zainteresovan član Pedja Kovacic (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Ragen
    vas (i nas) problem jeste sto se mnogi ovde smatraju profesionalcima, pa kada dodje neki pocetnik, onda kao, "neka trazi na drugom mestu"...

gospodo, za iole malo ozbiljniji forum posvecen web design-u, postoje gomila drugih, izuzetno kvalitetnih sajtov, koji obradjuju teme detaljno..

forum krstarice posvecen webu ostaje veran pocetnicima, ako malo bolje pogledate, 90% postova je takve prirode jos nisam video "napredne tehnike CSS-a i layera" ili "igrice u flashu" itd...

pozdrav
    Kad je neko u pravu onda je u pravu , nema šta!

Učlanjen
    02.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ma ljudi hvala svakome ko da bilo kakav odgovor na bilo koje pitanje ( nekada je korisno i znati kojim putem ne treba ici )nama pocetnicima . Do skoro sam mislio da je pravljenje sajtova neka "visa matematika" , ali je danas to toliko olaksano da je to zaista svakome dostupno . U zadnjih mesec dana sam se toliko uvezbao da sam uradio nekoliko dobrih proba kojima sam veoma zadovoljan . Hteo bih nesto da kazem u vezi ljudi koji vole da pametuju po ovom , a i drugim forumima . Zao mi je ljudi koji misle da su veoma pametni a lupaju gomile povrsnih gluposti. Ja nisam nikakav ekspert ali mnogim prijateljima i komsijama uspesno pomazem da poprave sto softverske , sto hardverske probleme , a to svoje mozda skromno znanje sam stekao potpuno samouk uz pomoc , ponekad , ovog ili drugih foruma.Primecujem da cesto po forumima ima onih koji na neka pitanja odgovaraju potpuno samouvereno i ponekad bezobrazno , ali istina je da sam za neke banalne probleme vidjao neke toliko kompleksne odgovore da sam pomislio da sam ustvari mnogo glup . By the way , imam ortaka koji radi u jednom servisu za kompjutere i koji i sam kaze da je njegovo znanje skromno u odnosu na neke druge momke.
    E pa verujte da samo 2-3% ljudi na svim nasim Hi-tech forumima ima bolje odgovore od njega , sto me dovodi do zakljucka da ... , ma ne znam vise ni ja sta . Sta vise , pogledajte samo broj pravopisnih gresaka u postovima pa ce vam biti dovoljno . Bas bih voleo da vidim jedno stotinjak ljudi UZIVO na nekom skupu sa svih nasih foruma , samo da vidite kakvih bi tu likova bilo .E sada , ne znam zasto sam sve ovo ispricao ali mozda nekome moze da koristi . Ako nista drugo nece da vam skodi .
    P.S. Hajde neka neko posalje link ( ako ima )tutorial za Flash 2004 na srpskom

Slične teme

1. Nesto Iz Dreamw.
    Autor Johnny&Co u forumu Web dizajn
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.07.2004., 02:37
  2. Fifa 2004 i NBA 2004 serijski brojevi ?
    Autor gule u forumu Fudbal
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.06.2004., 13:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •