DA LI TI ZNAŠ ZA NEKI DRUGI RITAM?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Lilu:
Ne zali se jedini Seagull na Iron Lorda, procitaj recimo ovu temu od pocetka pa ces videti koliko je njih ogorceno na njegovo ponasanje. Sa pdf politika se veliki broj veoma kvalitetnih forumasa preselio na svastaru ili otislo sa ovog foruma. Da li Krstarici ide u prilog da zbog jednog moderatora ostaje bez kvalitetnih forumasa? Da li svi treba da budemo kao sinnke (sorry sinnke, ti si mi prvi pao na pamet) na pdf LJIS pa da ovaj forum bude "kvalitetan"? Koliko znam, politika gazde ovog foruma je da napravi najbolji i najkvalitetniji forum. Stiteci Irona, to necete uraditi. Moramo se sloziti da su na pdf Politika, Filozofija, Kultne stvari... veoma kvalitetni forumasi i ljudi koji kada pisu definitivno vas ostave bez reci. E vidis, takvi forumasi su banovani od strane Irona, jer su ga na pp oterali u mesto rodjenja.

Vodi ga kući da se logne na gay forum pod mojim nickom posle dve godine.
Ebote, ima me na Krstarici koliko ima dlaka u pоrniću a on i dalje vodi kampanju protivu?
Javi mu da nije ugrožen jer sam odustao od čitanja tupavih komentara.


Nabroji ko je to otišao a ko se vratio a ko nije ni išao?
Jel tačno da si izgubila status supermoderatora zbog zloupotrebe položaja?

Dodji u "Klub bivših moderatora koji nisu razumeli nerazumne"


Strela:
Пошто је тема након образложења одмах закључана, мој одговор је уследио на новој теми -
Зашто је Велики Модератор Ајрон Лорд затворио моју тему – "Ово мало душе"?!

Запањена сам волунтаризмом некога ко је модератор на овом форуму, а поготово на пдф Политика – а,
који замислите молим вас, нема појма да субјективно виђење ситуације никада не почива на дубинској
анализи, барем не дубљој од 5 метара!

Такозвана дубинска анализа (о tempora o mores, какво "дубинско надахнуће" ингениозног модератора Ајрона)
увек је предуслов признате и уважене такозване објективне анализе. Али, авај, да ли Велики Модератор Ајрон
Лорд уопште може да направи разлику између субјективне и објективне анализе. Па, чак и ако успе да је
направи, поставља се круцијално питање: да ли Велики Модератор Ајрон Лорд уопште зна шта је то заправо
анализа (можда је побркао са дијализом)?!

I UZ PRVU KAFU RUKE MI SE TRESU
TU SE IPAK RADI O KRVI I MESU
GDJE ĆE TI DUŠA KO ĆE DA TE SPASE?
TI ĆEŠ DUŠO U PAKAO ZNA SE!

Velkam u klub - "Bivših moderatora koji nisu razumeli nerazumne članove"?


lacibg:
Pdf politika je specifičan. Postoje forumaši opredeljeni po strankama kao što je to i u Srbiji pa čak i onih "nezavisnih" koji kritikuju sve (sasvim su u pravu).

Znači, tu je mnogo grupa i funkcija moderatora je posebno delikatna. Staviti Iron Lorda na takvo mesto na politici - znači uvesti slona u staklarsku radnju. Više puta sam mu se preko regularnih postova obratio s kritikama i i dalje tvrdim da je višestruko bolji forumaš nego moderator.

Jedan moderator treba da shvati sledeće :

1. Da su ljudi ovde došli da se druže, zabavljaju, nauče nešto pa ponekad i sporečkaju ...
2. Ivan Petrović kao vlasnik Krstarice ima želju da i forum bude što posećeniji i da frekventnost poseta bude što veća jer od toga mu zavisi cena reklama i broj firmi koji će se odlučiti na svoje predstavljanje ovde.
3. Kad admin ili diša kažu da se nešto "upristoji" to ne znači da je dao naređenje Shoot to kill, nego da se ovlašćeni pobrinu za neuobičajene prostakluke i da svojim autoritetom spreči rasplamsavanje eventualne svađe, znači da se pomuči kao psiholog.

" Moderator - policajac " To je ovde najčešće shvaćeno bukvalno. I zato ne razumem nedređene koji ne vide, ili tolerišu, ovakvo ponašanje osobama kojima su dali takva ovlašćenja. Subordinacija = nula.

Po meni lepota, pdf politika na Krstarici, je u tome što je jedini forum na koji sam naišao da je ovako prošaran neistomišljenicima. I tu je stvarno interesantno učestvovati. Svi znamo da postoje forumi s istomišljenicima i da se tamo brzo gubi interesovanje.

Tvrdim da postoji pokušaj da se pdf politika oboji politički i tvrdim da se na taj način ovo mesto uništava. Ako neko ne veruje, neka odgovori na pitanje:"Kako je moguće (bar za vreme dok ja učestvujem) postaviti moderatore pripadnike opcije DS-a, a to su Jomini, Iron Lord i Banshee i očekivati od njih da budu neutralni, nezavisni i bla, bla ...?"

Ne treba imati buljave oči da bi se ovo primetilo ... Kako se neko ne zaya8a da postavi DSS-ovca ili radikala ? Mislim, kome se prodaje ovde magla ?

A gde je ta dobrota prijatelju?
Jel kecaju stranačke kolege?
Verujem da ti nije lako...
Sa čovekom se lako dogovoriti... sa drugima ide teško... vredi probati radi statistike...


Ovako je pisao LaciBG koji zloupotrebljava Kafanče i iritira deo foruma natpisima.

Uprava se zahebala pa postavila dve patriJote pošto su se podelili. Da im neko drugi vodi firmu. A ovi provociraju demokrate sa tupavim naslovima kafane.

Iron Lord nije član DS-a jer su uvek bili bezobrazni ali se ne slaže ni sa politikom praznih priča o velikoj čokoladi sa lešnicima u zemlji snova koju vesele patriJote valjaju - elektrane, ruski s-300, k-30 u ladnoj vodi, rusija i srbija jedna država, rusija ima da odbrani kosovo i da vrati srbima, rusi će nam daju gas džabe, ukrajina krade naš džabe gas, vučić gradonačelnik, vučić sigurno gradonačelnik, vučić išao do skupštine, vučić nije gradonačelnik sad ali će biti sledeći put, radikali najavljuju pobedu, istraživanja mnjenja o pobedi, pobeda čim prebroje glasove, broje još uvek, pobedili smo u zabitima, pobeda sledeći put sigurno, nedamo radovana, idemo da ga branimo, blokirajmo aerodrom, loše mu sude, šešelj štrajkuje gladju a država ne radi ništa, šešelj kritično, šešelj ima decu ostali nemaju, šešelj prestao da gladuje, otišli smo u sns baš nas briga kolko je smršo.....

Ebote izgleda imamo kvalitetnije forumaše nego političare...
Yamisli kad su takvi bili ugroženi od mene?
Pa ja mislim da je u nabrojanom problem do njih...

Hehehehe ajd još ovo krasno slovo:
I nije mi tad bilo jasno kako to sve reči razumevanja i nijedna kontra tab503 za razliku ka drugima koji je tad kao izigravao plavi šlem a gle čuda prijatelj ugroženih i sirotih patriJota?

Nema Lilu/ Seagula niti Borca da zvoca o kvalitetnom filozofu što joj je merilo da je i dobar političar i banjski švaler...

DA LI STE SREĆNI POSLE DVE GODINE?
Gde su ti vaši političari za kojima ste sekli vene?

Hvala što i dalje otvarate teme o meni na freehost forumima i što se logujete mojim nickom na kojekakve forume.
To mi mnogo znači a o vama govori sve.


Sve što tražim je da preimenujete kafanu u "PUCANJ U ČAŠICU" to je baš kafanski, nako kaubojski...

http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=548
 
tajna vecite istine ... samo klikni...

Garden_Shovel.jpg
 
Vodi ga kući da se logne na gay forum pod mojim nickom posle dve godine.
Ebote, ima me na Krstarici koliko ima dlaka u pоrniću a on i dalje vodi kampanju protivu?
Javi mu da nije ugrožen jer sam odustao od čitanja tupavih komentara.


Nabroji ko je to otišao a ko se vratio a ko nije ni išao?
Jel tačno da si izgubila status supermoderatora zbog zloupotrebe položaja?

Dodji u "Klub bivših moderatora koji nisu razumeli nerazumne"




I UZ PRVU KAFU RUKE MI SE TRESU
TU SE IPAK RADI O KRVI I MESU
GDJE ĆE TI DUŠA KO ĆE DA TE SPASE?
TI ĆEŠ DUŠO U PAKAO ZNA SE!

Velkam u klub - "Bivših moderatora koji nisu razumeli nerazumne članove"?




A gde je ta dobrota prijatelju?
Jel kecaju stranačke kolege?
Verujem da ti nije lako...
Sa čovekom se lako dogovoriti... sa drugima ide teško... vredi probati radi statistike...


Ovako je pisao LaciBG koji zloupotrebljava Kafanče i iritira deo foruma natpisima.

Uprava se zahebala pa postavila dve patriJote pošto su se podelili. Da im neko drugi vodi firmu. A ovi provociraju demokrate sa tupavim naslovima kafane.

Iron Lord nije član DS-a jer su uvek bili bezobrazni ali se ne slaže ni sa politikom praznih priča o velikoj čokoladi sa lešnicima u zemlji snova koju vesele patriJote valjaju - elektrane, ruski s-300, k-30 u ladnoj vodi, rusija i srbija jedna država, rusija ima da odbrani kosovo i da vrati srbima, rusi će nam daju gas džabe, ukrajina krade naš džabe gas, vučić gradonačelnik, vučić sigurno gradonačelnik, vučić išao do skupštine, vučić nije gradonačelnik sad ali će biti sledeći put, radikali najavljuju pobedu, istraživanja mnjenja o pobedi, pobeda čim prebroje glasove, broje još uvek, pobedili smo u zabitima, pobeda sledeći put sigurno, nedamo radovana, idemo da ga branimo, blokirajmo aerodrom, loše mu sude, šešelj štrajkuje gladju a država ne radi ništa, šešelj kritično, šešelj ima decu ostali nemaju, šešelj prestao da gladuje, otišli smo u sns baš nas briga kolko je smršo.....

Ebote izgleda imamo kvalitetnije forumaše nego političare...
Yamisli kad su takvi bili ugroženi od mene?
Pa ja mislim da je u nabrojanom problem do njih...

Hehehehe ajd još ovo krasno slovo:
I nije mi tad bilo jasno kako to sve reči razumevanja i nijedna kontra tab503 za razliku ka drugima koji je tad kao izigravao plavi šlem a gle čuda prijatelj ugroženih i sirotih patriJota?

Nema Lilu/ Seagula niti Borca da zvoca o kvalitetnom filozofu što joj je merilo da je i dobar političar i banjski švaler...

DA LI STE SREĆNI POSLE DVE GODINE?
Gde su ti vaši političari za kojima ste sekli vene?

Hvala što i dalje otvarate teme o meni na freehost forumima i što se logujete mojim nickom na kojekakve forume.
To mi mnogo znači a o vama govori sve.


Sve što tražim je da preimenujete kafanu u "PUCANJ U ČAŠICU" to je baš kafanski, nako kaubojski...

http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=548

pa dobro bre ko ce sve ove gluposti da chita?
neko kazi ti nama el tebe zakinushe u DS-u za rodjendansku chestitku pa si zato ljut i nervozan?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top