spa centar ili masaza kao poklon

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
Zelela bih da dragoj osobi poklonim masazu ili neki tretman u pristojnom spa centru ili kozmetickom salonu, po mogucnosti na području Banovog brda ili Vidikovca. Ili ako nema baš ništa u tom okruženju može i dalje. Hitno su mi potrebne informacije. Unapred hvala.
 
Vredi samo za goste hotela, sada sam se raspitala. Hvala u svakom slučaju.

Gledaj ovu varijantu... Moja sestra je pre dve godine poklonila dečku ,,Romantični vikend za dvoje u Hajatu" Znači - petak, subota i nedelja pre podne - uključivalo je neku hranu i spa centar i bilo je 15 000 ;)

A tu negde u okolini beograda ima neki, proguglaj, ne beograd... trebalo bi da je malo jeftinije, ali malo...
 
Ali moram i da dodam,,,,pre par godina sam poklonila svom najboljem drugu za rodjendan masazu.
Unajmila sam maserku koja dolazi kuci,ja i njegova zena smo mu napravila atmosferu u sobi koja ukljucuje i IPOD sa njegovom omiljenom muzikom.Nije imao pojma i kad je dosao kuci,zena mu je rekla da se istusira i da udje u sobu.Tamo ga je cekala maserka.
Sve me je kostalo oko 500 dinara a efekat je bio FANTASTICAN !!! :)
 
Pre par godina ja svom dragom zakazem masazu jer je danima kukao na bolove u ledjima,i sve isao bi on al ne zna gde,pa kako,pa sto raloga..I zakazem mu ja masazu toplim kamenjem,i samo mu javim na posao da u toliko i toliko tamo i tamo bude...
Zove on mene u to vreme i kaze:Maki,nemoj da su neke batine u pitanju:lol::lol:(nije znao gde da zvoni pa se utronjo jer niko nije otvarao..)
Inace neko je napisao Vitalux..podrzavam;)
 
Ja sam bila vise puta u SPA u Strahinjica Bana broj 5 - nije lose - ali zavisi od masera - neki su bolji a neki manje :)
Nasla sam preko interneta isto u Strahinijica Bana broj 64 salon za maszu - samo rade masazu, dakle nema spa, dzakuzi i slicno. Ali masaze su im odlicne! i Jeftiniji su od SPA.
Tako da kada zelim malo vise od masaze, usput i kozmeticarku odem u SPA u Strahinjica Bana, a ako zelim samo dobru profesionalnu masazu odem u Centar profesionalne masaze u Strahinjica Bana 64 (www.masaza.info).
Pozdrav... Naravno ako imate jos neke predloge javite! :)
 
da li neko moze da mi preporuci neki spa centar u vojvodini.volela bih da iznenadim i obradujem tri drugarice za svoj rodjendan.uvek ih vodim negde na veceru,a sada bih htela da negde odputujemo na jedan dan.teretana i vezbanje me ne zanima,vec ono cisto zenski,piling,masaza,tretman lica,manikir,pedikir,mozda djakuzi.posto nas je vise,cena mi je jako vazna.
 
da li neko moze da mi preporuci neki spa centar u vojvodini.volela bih da iznenadim i obradujem tri drugarice za svoj rodjendan.uvek ih vodim negde na veceru,a sada bih htela da negde odputujemo na jedan dan.teretana i vezbanje me ne zanima,vec ono cisto zenski,piling,masaza,tretman lica,manikir,pedikir,mozda djakuzi.posto nas je vise,cena mi je jako vazna.

Ako si mislila sve to za male pare, teško će to da ide ;)

U Vojvodini znam samo za Hotel Vila Breg u Vršcu, priča se da im je fantastičan spa centar. Ali nije to jeftino.
 
da li neko moze da mi preporuci neki spa centar u vojvodini.volela bih da iznenadim i obradujem tri drugarice za svoj rodjendan.uvek ih vodim negde na veceru,a sada bih htela da negde odputujemo na jedan dan.teretana i vezbanje me ne zanima,vec ono cisto zenski,piling,masaza,tretman lica,manikir,pedikir,mozda djakuzi.posto nas je vise,cena mi je jako vazna.

Neko mi rece za nesto na tu temu u Alibunaru..Predpostavljam da moze na netu da se nadje...Pogledaj.A ni Breg nije kao sto je bio...:(
 
pronasla sam u subotici na palicu vila lago super,super povoljno...za 800 din 90 min.ic kabina,zena na recepciji mi je rekla da je to kao suva sauna(ne znam sta je to,meni je bliskije suva slanina..)hidromasazni bazen i tursko kupatilo.mislim da je to bas lepo.jos da osmislim nesto da obidjemo u gradu,da pronadjem neku cardu ili lep restorancic za rucak,setnja pored jezera...htela sam i voznja fijakera,ali rekli su mi da kosta 2500.na to ce da zaborave.pa ako neko ima neki predlog kako da se jos zabavimo u subotici...
 
Na Paliću imaš sjajnu Malu kafanu, Zoološki vrt i u blizini Guljaš čardu sa privatnim Zoo vrtom sa nojevima, emuimai drugim više ili manje domaćim životinjama, a i mogućnost šopinga namirnica ili predmeta od tih istih životinja. Vinski podrum, Majkin salaš. Za citav vikend će ti biti dosta, a kamoli za jedan dan.
 
hvala,dobra preporuka za restorane,ali na zoo vrt sam mislila,ali poznajuci moje drugarice,jedna je osetljiva na mirise,nju ce boleti glava,druga je borac za sve i svasta,bojim se da bi tamo otvarala kaveze i oslobadjala zivotinje,ili bar odrzala zblenutom cuvaru predavanje o nehumanom drzanju zivotinja,a treca ima traumu jer je jednom uspela da izgubi tudje dete u zoo vrtu.tako da od zivotinja mozemo samo da gledamo macane po subotici...
 
pronasla sam u subotici na palicu vila lago super,super povoljno...za 800 din 90 min.ic kabina,zena na recepciji mi je rekla da je to kao suva sauna(ne znam sta je to,meni je bliskije suva slanina..)hidromasazni bazen i tursko kupatilo.mislim da je to bas lepo.jos da osmislim nesto da obidjemo u gradu,da pronadjem neku cardu ili lep restorancic za rucak,setnja pored jezera...htela sam i voznja fijakera,ali rekli su mi da kosta 2500.na to ce da zaborave.pa ako neko ima neki predlog kako da se jos zabavimo u subotici...

Bila ja u decembru prosle godine..Odlicno je!!Pisala sam vec cini mi se...
 

Back
Top