Vranjsko kafance

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I lose vaspitan. Lazes i brises postove koje napises. Hajde, sam kazi ovde javno sta si mi rekao zasto si se naljutio na Madnnu! :evil:

Ne secam se da sam ti ista reko, jer takve stvari ne pricam :) A postove ne brisem, jedino sam izmenio onaj u kome sam radio smokya da se ona svadjala na moderatorskom pdf-u zbog njege, znas kad su ga banovali. Nijedan drugi post nisam izmenio :)
E da, mene niko nije vaspitavao :)
 
Ne secam se da sam ti ista reko, jer takve stvari ne pricam :) A postove ne brisem, jedino sam izmenio onaj u kome sam radio smokya da se ona svadjala na moderatorskom pdf-u zbog njege, znas kad su ga banovali. Nijedan drugi post nisam izmenio :)
E da, mene niko nije vaspitavao :)
Da, da , da. Kazi mi onda gde si mi pricao kako Madonna pati za Smokyjem. Kako te je pitala zasto ga nema, kako je patila za njim i td...
 
Da, da , da. Kazi mi onda gde si mi pricao kako Madonna pati za Smokyjem. Kako te je pitala zasto ga nema, kako je patila za njim i td...

To je sve bilo u tom postu, a tebi licno nista nisam pricao.

Osim toga što sam klinka, i što je 5 godina razlike mnogo.

Ja sam ti reko, i te stvari se ne iznose u javnost :) Uostalom ja sam tebi sve reko, bio sam veoma fer :)
 
Dace ti prst ali ne i ruku. Nemas ni jednu oznaku SJK a ona je andjeo cuvar nasih jedinica. Zapamti: Prst ti je dala ruku ne! Ti si prevrtljivac i stalno menjas zeMske! :rtfm:

Ne menjam, zence me je ostavila, bivsa verenica i ja zelimo razlicite stvari a sa sadasnjom verenicom sve je ok :D I pokusacu da opravdam poverenje, za taj prst, a mozda zasluzim i vise :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top