NADJENE NA ULICI, NE MOZEMO POMOCI, ALI MOZDA NEKO MOZE...

EGYPTIAN CAT

Domaćin
Poruka
3.869
Pre oko sat vremena naisla na crno mace starosti oko 2-2,5 meseci koje je neko izbacio u sred Njegoseve ulice u Beogradu. Mace je izbezumljeno jurcalo trotoarom, pokusavalo da uskoci kroz izloge radnji, da se podvuce pod ulazna vrata zgrada, da bi na kraju utrcalo u jedan otvoren ulaz. Ostavila sam ga scucurenog u cosku haustora (uz kukanje, naravno..) i spustila malo mesa, ako uopste u strahu bude hteo da jede.

Da ga povedem - ne smem sada glasno ni da pomenem, s obzirom o kojoj gomilici maca trenutno brinem.

U povratku sa posla mogu proveriti da li je mace jos uvek na istom mestu, a ako neko zivi u blizini, moze da ga smesti u stan ili dvoriste - ostavicu tacnu adresu lokacije.
 
Gospodjica 14 je upravo ponela malog crnog macorcica sa sobom. Sklonjen je sa ulice, sto je vazno. Sad sleduje potraga za udomiteljem. Sve sto treba dalje (i za buduce probleme) rado cu joj pomoci, jer, na dobro delo treba uzvratiti dobrim :).

Inace, Gospodjice14, odabrala si odlican nadimak i avatar :). Sjajno ti pristaju :aha: :D.

Znaci, misija delom zavrsena. Ah, divno.... Srce mi je ....ogromnooooo i zadovoljno :heart:.
 
Poslednja izmena:
Mali macor sa ove teme se udomljava. Njegove fotke mozete pogledati na http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=10148495#post10148495, a sta mu se desavalo - procitacete na ovoj temi.

Malisa je vakcinisan, ociscen od parazita, privremeno boravi sa drugim macama i ljudima (prvenstveno sa G14 koja ga je privremeno prihvatila :)) i potreban mu je vlasnik koji ce o njemu lepo brinuti.

Na gornjem linku imate kontakt telefon.
 
NOVO:
Veceras oko 22,30 h nadjen sivo-tigrasto-beli macor starosti do 3 meseca. Lokacija: Severni bulevar, parna strana, pocetak ulice, blize Omladinskom stadionu.

Nije dugo na ulici (zakljucujem po cistoci). Jedna od zadnjih nozica povredjena (od udara, bacanja...). Deluje da je moguc solidan oporavak. Pretpostavljam da je izbacen, bacen ili nesto sl.

Navikao na ljude i po ponasanju je jasno da hoce da ga neko uzme. To je ocekivao i od mene, ali osim hrane i vode morala sam odustati od drugih ideja koje su mi padale na pamet.

Ako neko "krstari" ovim rejonom i moze pomoci, data je precizna lokacija i opis macora.
 

Back
Top