Danas se osjecam..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa shto ti bili? :((((
evo ja sam supew i jedwa cekam weceras da idem sa pwijateljima da se oleshim od alkohola a onda na diwanje sisa kod jedne eminentne dame joj sto ima lepe ruke lechi gdje god pipne i sidu i wak :rumenko:
 
Мало уморно. Размишљам о свим обавезама које ме чекају ових дана, о рачунима... Нисам баш за излазак, али обећала сам. И тако...
 
Nakon kisnih i hladnih dana,po malo proviruje sunce.Raspolozenje je na nekom nivou ozbiljnosti,ni radost ni tuga.Samo potpuno objektivno sagledavanje stvari bez trunke emocija. Obaveze sustizu vremena malo,pritisak se stvara sam od sebe i tjera me da budem ovakav,potpuno ravnodusan prema svemu. LjiS je tu kao svaki drugi dan,da malo ublazi ubedaceno raspolozenje i da procitam po koju pravu orginalnu stvar....

Pitanje je kako se osjecate danas....?

ne znam jos uvek pokusavam da utvrdim
 
I ja sam se razocarao u prosloj sedmici u prijatelja 2 kao najsmobili ali eto vrijeme je takvo,svako svome neka ide,ali ipak treba zadrzati nesto ljudskosti u sebi..Neka nema potrebe za tim,svijet je takav ohol i takve su stvari ali eto....Glavu gore i forget it!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top