Кућица, цвеће, Маршал.

vujadin

Poznat
Poruka
9.689
Већ сам наслов није јасан, па сам зато тако и написао. Мислим, није логично, па према томе није ни складно. Са једне стране Кућица а са друге Маршал? Најмање и највеће сједињено са неодређеним, цвећем.

Како је дошло до те ситуације? Да ли је кућица стварана за цвеће или за Маршала, или је неко снизио Маршала на ниво кућице?

И ако сам био међу првима да кажем да Тити није место на том месту, из политичких разлога, сада ми изгледа да је он баш из политичких разлогу ту смештен. Да ли то значи да се неко поиграва са Србима или са Маршалом, или само са Титом?

Не могу поставити анкету јер нема сврхе, нити отворити дискусију јер није умесно. Али чињенице да то постоји у самом центру Београда и Србије и да се нико није замислио о тим чињеницама друкчије него само политички, покреће питање зашто. Зашто је то тако и зашто нико ни не помишља да направи неку складну сврху од кућице цвећа и Маршала?
 
Srbi nikad nisu i nikad nece ziveti kako sto su ziveli za vreme Tita.

Sve ovo sto danas pricaju srpski nacionalisti o njemu je sviranje q......, da bi opravdali svoj vlastiti debakl.

Ima nas jos dosta zivih koji pamtimo to vreme i ne nasedamo lako.

BILO JE CASNO ZIVETI S TITOM!
 
Неке ствари се не дирају.
Какав је био био је, колико је био добар он били смо и ми добри и колико је био лош и ми смо исто тако себе схебавали.
небитно.

Историјска личност и готово.
Али можемо да зарадимо на њему, туризам, ово оно- зашто да не!?
 
Неке ствари се не дирају.
Какав је био био је, колико је био добар он били смо и ми добри и колико је био лош и ми смо исто тако себе схебавали.
небитно.

Историјска личност и готово.
Али можемо да зарадимо на њему, туризам, ово оно- зашто да не!?

Tacno tako!

Treba da se ugledamo na Kineze kako oni danas cene Mao Ce Tunga: "Bio je 70% dobar i 30% los"

I sa Titom je slicno.

A ako mozemo da se jos malo ogrebemo od njegovog (jos zivog) ugleda u svetu i zaradimo koju kintu od turizma na njemu, kad nam se vec nije prikazala gospa.....sto da ne?
 
Tacno tako!

Treba da se ugledamo na Kineze kako oni danas cene Mao Ce Tunga: "Bio je 70% dobar i 30% los"

I sa Titom je slicno.

A ako mozemo da se jos malo ogrebemo od njegovog (jos zivog) ugleda u svetu i zaradimo koju kintu od turizma na njemu, kad nam se vec nije prikazala gospa.....sto da ne?

Посета Кући цвећа-
Домаћи 500 динара
Страни 10 Ојра

Па молим лепо, још сувенири, ово оно- пар милиона евра годишње!
 
Неке ствари се не дирају.
Какав је био био је, колико је био добар он били смо и ми добри и колико је био лош и ми смо исто тако себе схебавали.
небитно.

Историјска личност и готово.
Али можемо да зарадимо на њему, туризам, ово оно- зашто да не!?

Па зар није било неко боље или лепше место од кућице?
 
E,sandrina ja sam mislio da ti jesi ''srpski nacionalista''...Pre bih očekivao da napadneš post čeličnog miša nego da ga braniš:mrgreen:

Ih bre goxy kako da i ti ne razumeš:lol:

Ja jesam patriota bez J i volim , volela sam, svejedno i zemlju Srbiju i naš narod, ali činjenicu su činjenice , a istina je samo jedna, te braniću i crnog...ups...đavola , samo ako kaže i radi kako treba.:lol::zag:
 

Back
Top