Koliko imate prijatelja?

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.169
Koliko?I da li su pravi..iskreni..po cemu znate to?Mozete reci da li ste oduvek mislili da su vam neki prijatelji pa se ispostavilo drugacije..da ste ih izgubili bez nekog spec razloga..i naravno koliko ih imate na forumu
 
Nem' pojma....pravih imam dovoljno, oko petoro, a pri tome mislim samo na one koji zive blizu mene i uvek smo zajedno, a poznanika...pih, njih ni ne brojim.:P:)

A na krsti imam tacno 122 prijatelja...:)
 
Poslednja izmena:
Malo. Ali sasvim dovoljno.

Smiley-IPB-459.gif
 
Imam osobe sa kojima se druzim ali ne mogu da kazem da su mi to prijatelji jer se vise puta pokazalo da umeju da budu ljubomorni bez razloga i da zbog toga ne treba da im se previse poveravam i isto tako eskiviraju kad treba da pomognu jer se plase da cu nesto da postignem bolje od njih.
Od pravih prijatelja zivim daleko tj. oni sada imaju drugaciji zivot od mog.

Nijednog prijatelja nisam izgubila uzalud.

A na forumu pa valjda tebe :)?
 
Pa ovako...
1nog kog volim najviše, od bilo koga drugog, onda, jako, jako, jako blizak, to su 2 najbolja... još jednog koji retko dolazi, ali predobar friend za druženje.
I onda tri drugarice, ono kao, ženska ekipa.
Onda par momaka, cela ekipa, oni su više onako za zezanje.
I jednog prijatelja, jako dragog s neta imam.
I to je to.
 
Koliko?I da li su pravi..iskreni..po cemu znate to?Mozete reci da li ste oduvek mislili da su vam neki prijatelji pa se ispostavilo drugacije..da ste ih izgubili bez nekog spec razloga..i naravno koliko ih imate na forumu

Koliko imate prijatelja ? Nije to baš u onom broju, i onako kako sam mislila da će biti...No, zadovoljna sam...
I da li su pravi..iskreni..po cemu znate to? Jesu, predugo smo zajedno da bi se išta moglo promeniti, velika je to kilometraža pređena...
Mozete reci da li ste oduvek mislili da su vam neki prijatelji pa se ispostavilo drugacije..da ste ih izgubili bez nekog spec razloga.. hmmm..recimo da su neki ljudi koje sam imala u svom okruženju nestali iz istog, bez nekog spec razloga, ali su i bez nekog spec razloga tu i ''upali'' ... kako došli , tako i otišli...
i naravno koliko ih imate na forumu ovo mi nije najjasnije... koliko ih imam na forumu upisanih u rubrici prijatelja / 23/ ili koliko njih prepoznajem kao prijatelje tj da bi mi to bili da sam ih negde, nekada u nekoj drugoj prilici srela ? ima i takvih ovde... :)
 
5 naj naj drugarica ( od toga ipak mogu da izdvojim dve malo bolje )
Imam jednog najboljeg druga, ali jos uvek nisam sigurna da je to to. Varira mi misljenje.
Imam inace bas veliko drustvo, ali nisu to sve pravi prijatelji.
Na forumu nemam prijatelja.
 
Imam osobe sa kojima se druzim ali ne mogu da kazem da su mi to prijatelji jer se vise puta pokazalo da umeju da budu ljubomorni bez razloga i da zbog toga ne treba da im se previse poveravam i isto tako eskiviraju kad treba da pomognu jer se plase da cu nesto da postignem bolje od njih.
Od pravih prijatelja zivim daleko tj. oni sada imaju drugaciji zivot od mog.

Nijednog prijatelja nisam izgubila uzalud.

A na forumu pa valjda tebe :)?
:ok:naravno..bilo bi te greota nemati medju prijateljima sa tako iskrenim i otvorenim..dobronamernim komentarima:zag:
Koliko imate prijatelja ? Nije to baš u onom broju, i onako kako sam mislila da će biti...No, zadovoljna sam...
I da li su pravi..iskreni..po cemu znate to? Jesu, predugo smo zajedno da bi se išta moglo promeniti, velika je to kilometraža pređena...
Mozete reci da li ste oduvek mislili da su vam neki prijatelji pa se ispostavilo drugacije..da ste ih izgubili bez nekog spec razloga.. hmmm..recimo da su neki ljudi koje sam imala u svom okruženju nestali iz istog, bez nekog spec razloga, ali su i bez nekog spec razloga tu i ''upali'' ... kako došli , tako i otišli...
i naravno koliko ih imate na forumu ovo mi nije najjasnije... koliko ih imam na forumu upisanih u rubrici prijatelja / 23/ ili koliko njih prepoznajem kao prijatelje tj da bi mi to bili da sam ih negde, nekada u nekoj drugoj prilici srela ? ima i takvih ovde... :)

Pa moze i to..da li si nekog upoznala i sprijateljili se..ja ih imam ovde samo 103:Dneki su bas dragi i skontali bi se verovatno uzivo
 
Koliko?I da li su pravi..iskreni..po cemu znate to?Mozete reci da li ste oduvek mislili da su vam neki prijatelji pa se ispostavilo drugacije..da ste ih izgubili bez nekog spec razloga..i naravno koliko ih imate na forumu

Pravih prijatelja u životu imam troje, tokom života (podugog) bilo je svakojakih a na forumu nemam nijednog jer , osim ako se lično ne bih upoznao, ovdje se ne može naći prijatelj.
Ovo je šarena laža za malu i veliku đecu.;)
 
Mislim da čovek može da kaže samo koliko je on prijatelj, a ne koliko ih ima. Možda mislimo da je neko prijatelj, a ta osoba nema takvo mišljenje, odnosno misli da smo samo ok. Ja sam prijatelj većem broju ljudi. To znači da ću im pomoći i pomažem onoliko koliko mogu, koliko je u mojoj moći. Neću im odmagati, ako ne mogu da pomognem. Nisam ljudbomorna na njihove uspehe, već im se radujem. Tužna sam kada su oni zbog nečega tužni i razmišljam o njihovim problemima sa željom da pomognem da ih reše. Mislim da i oni misle da su mi prijatelji, ali ne bih govorila u tuđe ime. Odnos je dobar i ne žalim se.
A na forumu imam nekoliko ljudi koje volim da čitam i baš mi je drago kada se dopisujemo, susrećemo. Ne znam koliko se to može nazvati pravim prijateljstvom, pošto se ne poznajemo i ne pričamo intimne stvari, ali se lepo družimo preko žice. Volim da vidim njihov nik i da pročitam šta su pisali.
 

Back
Top