Nekulturni Zoran Ostojić

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Gledam juce Zorana Ostojica iz LDP-a.
Gledam danas Zorana Ostojica iz LDP-a.
Gledam vec mesecima unazad Zorana Ostojica iz LDP-a.

I ne mogu da verujem.
Kako je moguce da na politickoj sceni postoji jedna tako nekulturna, bezobrazna, nevaspitana kreatura? Cini mi se da je Zoran Ostojic najobicnija kopija Velje Ilica.
A da stvar bude jos gora on predstavlja stranku koja se formalno bori za ljuCka prava, liberalizam i nesto sto se naziva evropskim vrednostima!
Kakva crna Evropa, prava i liberalizam, Zoran Ostojic svojim ponasanjem jedino moze da predstavlja grupu nakupaca sa kaleniceve pijace, mada se i oni ponasaju kulturnije od njega.
Upadanje u rec, vredjanje, klevetanje, izvlacenje iz konteksta, laganje...to su samo neki od nacina na koji jedna nekulturna osoba poput Zorana Ostojica komunicira.
Da ima pravde Zoran Ostojic (i slicni) ne bi sedeli u skupstinskim klupama i ne bi danonocno prodavali "testise" za bubrege po svim mogucim televizijama vec bi se bavili ovcarstvom po nekim planinskim vukojebinama gde mentalno i pripadaju.
 
Gledam juce Zorana Ostojica iz LDP-a.
Gledam danas Zorana Ostojica iz LDP-a.
Gledam vec mesecima unazad Zorana Ostojica iz LDP-a.

I ne mogu da verujem.
Kako je moguce da na politickoj sceni postoji jedna tako nekulturna, bezobrazna, nevaspitana kreatura? Cini mi se da je Zoran Ostojic najobicnija kopija Velje Ilica.
A da stvar bude jos gora on predstavlja stranku koja se formalno bori za ljuCka prava, liberalizam i nesto sto se naziva evropskim vrednostima!
Kakva crna Evropa, prava i liberalizam, Zoran Ostojic svojim ponasanjem jedino moze da predstavlja grupu nakupaca sa kaleniceve pijace, mada se i oni ponasaju kulturnije od njega.
Upadanje u rec, vredjanje, klevetanje, izvlacenje iz konteksta, laganje...to su samo neki od nacina na koji jedna nekulturna osoba poput Zorana Ostojica komunicira.
Da ima pravde Zoran Ostojic (i slicni) ne bi sedeli u skupstinskim klupama i ne bi danonocno prodavali "testise" za bubrege po svim mogucim televizijama vec bi se bavili ovcarstvom po nekim planinskim vukojebinama gde mentalno i pripadaju.

otprilike to je to,taj retardirani iskompleksirani saban vise lici na sofera drumske krstarice nego na predstavnika stranke,ako je on predstavnik proevropske liberalne opcije,onda nam se crno pise.....
 
Зашто ти Зоки смета ???
Он и Весна Пешић су прави представници опције чији су посланици ...

Што су чешће на медијима то је мања шанса да та опција пређе цензус ...

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Зашто ти Зоки смета ???
Он и Весна Пешић су прави представници опције чији су посланици ...

Што су чешће на медијима то је мања шанса да та опција пређе цензус ...

:hahaha::hahaha::hahaha:
Ne smeta mi on, smeta mi taj malogradjanski mentalitet i pijacni nacin komunikacije koji Zoran Ostojic gaji. A sto se Vesne tice....da li mislis na onu Vesnu Pesic koja je do poslednjeg dana ambasadorskog mandata bila verni sluzbenik vlade Vojislava Kostunice i koja se tek kada joj je mandat istekao setila da Kostunica nije bas fini momak i da bi malo mogla predje u opoziciju?
 
Ne smeta mi on, smeta mi taj malogradjanski mentalitet i pijacni nacin komunikacije koji Zoran Ostojic gaji. A sto se Vesne tice....da li mislis na onu Vesnu Pesic koja je do poslednjeg dana ambasadorskog mandata bila verni sluzbenik vlade Vojislava Kostunice i koja se tek kada joj je mandat istekao setila da Kostunica nije bas fini momak i da bi malo mogla predje u opoziciju?

А да ли постоји нека друга ???

:rotf::rotf::rotf:
 
Noga mi je u gipsu, procitao sam sve sto sam imao i ne znam sta cu sam sa sobom pa vrtim kanale. A on svuda.
Мање се труј тим кретеном, потражи неке нове књиге, ено, управо нови сајт отворише, "Антологија српске књижевности" (Има на пдф "Књижевност" линк), па скини нека дела, рецимо, Јован Цвијић, ПСИХИЧКЕ ОСОБИНЕ ЈУЖНИХ СЛОВЕНА. :ok:
 
tuga,cemer i jad :mrgreen:
:mrgreen:
Ali,Ostoja je čovek sa MNOGO veza,slično kao Beba...On zna mnogo toga,ali,poenta cele spike oko svih naših političara je neviđena manipulacija javnim mnjenjem...Navodno,svi kontrolišu jedni druge,objavljuju se afere,kontraafere a na kraju provališ da je to sve samo jedno sivilo,gde se ne izdvaja nijedna boja i gde svi samo čuvaju jedni drugima guzice:cool:
 
Мање се труј тим кретеном, потражи неке нове књиге, ено, управо нови сајт отворише, "Антологија српске књижевности" (Има на пдф "Књижевност" линк), па скини нека дела, рецимо, Јован Цвијић, ПСИХИЧКЕ ОСОБИНЕ ЈУЖНИХ СЛОВЕНА. :ok:

Upravo sam procirao knjigu "Filosofija Palanke" od Radomira Konsatinovica...
Ostojic je pravi palanacki, nekulturni djilkos!
 
Gledam juce Zorana Ostojica iz LDP-a.
Gledam danas Zorana Ostojica iz LDP-a.
Gledam vec mesecima unazad Zorana Ostojica iz LDP-a.

I ne mogu da verujem.
Kako je moguce da na politickoj sceni postoji jedna tako nekulturna, bezobrazna, nevaspitana kreatura? Cini mi se da je Zoran Ostojic najobicnija kopija Velje Ilica.
A da stvar bude jos gora on predstavlja stranku koja se formalno bori za ljuCka prava, liberalizam i nesto sto se naziva evropskim vrednostima!
Kakva crna Evropa, prava i liberalizam, Zoran Ostojic svojim ponasanjem jedino moze da predstavlja grupu nakupaca sa kaleniceve pijace, mada se i oni ponasaju kulturnije od njega.
Upadanje u rec, vredjanje, klevetanje, izvlacenje iz konteksta, laganje...to su samo neki od nacina na koji jedna nekulturna osoba poput Zorana Ostojica komunicira.
Da ima pravde Zoran Ostojic (i slicni) ne bi sedeli u skupstinskim klupama i ne bi danonocno prodavali "testise" za bubrege po svim mogucim televizijama vec bi se bavili ovcarstvom po nekim planinskim vukojebinama gde mentalno i pripadaju.

A gde su ti primeri po osnovu kojih ga porediš sa manirima Velje Ilića?
 

Back
Top