Б92 пљује по СПЦ, а промовише секте

b.brdo

Zainteresovan član
Poruka
259
Б92 са једне стране напада СПЦ, а са друге промовише секте!!!

U rehabilitacionom centru “Raskršće”, nadomak Novog Sada, metoda i motiv za lečenje narkomana je saosećajnost i ljubav bez manipulacije.
Nasuprot slikama iz centra u Crnoj Reci, gde se batinanje koristi kao metod lečenja narkomana, u “Raskršću” svaki pojedinac koji ulazi u program i zajednicu radi to dobrovoljno i ima pravo da ga napusti kad god poželi.

http://www.b92.net/info/vesti/u_fokusu.php?id=427&nav_id=362922

Не знам која је секта али претпостављам да су суботари

Raskršće je hrišćanska organizacija koja visoko vrednuje poštovanje hrišćanskih principa pri pomaganju ljudima:
Mi kao organizacija izražavamo naše vrednosti na sledeći način: predani smo Hristu, Svetom Pismu i molitvi

centar.jpg


Сећам се да су пре неколико месеци у ударном термину направили емисије о суботарима и пентакосталцима (једна од најпогубнијих и најболеснијих верских секти)
 
Ко је синоће гледао Да, можда, не - могао је да наслути неке ствари.

А тужно је кад човек од дроге побегне у секту.

Као што је Минимакс говорио :

Сида, сида, па нека је
Ако је сида није рак,
не боји се -
ко има леукемију.
 
Ко је синоће гледао Да, можда, не - могао је да наслути неке ствари.

А тужно је кад човек од дроге побегне у секту.

Као што је Минимакс говорио :

Сида, сида, па нека је
Ако је сида није рак,
не боји се -
ко има леукемију.

Ma sta ga briga, samo je odabrao vece zlo.
 
Ко је синоће гледао Да, можда, не - могао је да наслути неке ствари.

А тужно је кад човек од дроге побегне у секту.

Као што је Минимакс говорио :

Сида, сида, па нека је
Ако је сида није рак,
не боји се -
ко има леукемију.

Vama dugujem izvinjenje..:rumenko:
 
Pa prosto, ako je uopste i uspeo da ostavi drogu, a pritom usao u neku sektu koja je duse-pogubna onda je bolje samo da je ostavio drogu.:)

Ovo duše-pogubna... bolje da ne razglabamo. Ukoliko neka sekta zaista ostvaruje realne uspehe u lečenju, što se mene tiče, onaj beli golub možda i leti nad njihovim glavama.

Žalosno je da versko slepilo udaljuje ljude od moguće pomoći.
 
Стварно ме чуди да било кога нормалног Србина може да изненади било шта што чини Б92...



Размишљам шта би то могло да ме изненади... можда да је велики четник Вук Драшковић са све Даном отишао у евангелисте?
Занима ме колико ли је то коштало?
 
Б92 са једне стране напада СПЦ, а са друге промовише секте!!!



http://www.b92.net/info/vesti/u_fokusu.php?id=427&nav_id=362922

Не знам која је секта али претпостављам да су суботари



centar.jpg


Сећам се да су пре неколико месеци у ударном термину направили емисије о суботарима и пентакосталцима (једна од најпогубнијих и најболеснијих верских секти)


Nisu subotari. U pitanju je jedan ogranak protestantizma, najviše vuku ka pentakostalizmu. Bio sam par puta na njihovim bogosluženjima, smetala mi je glasna muzika, ali sve ostalo je ok. To su uglavnom mladi ljudi koji su se skinuli sa horsa i iskreno poverovali u Boga.
 
Стварно ме чуди да било кога нормалног Србина може да изненади било шта што чини Б92...



vala bash...mislim sto se iznenadjujemo pa oni bi rekli to cak i da nije tacno..samo da je upereno protiv svega sto je vezano za srbiju i srbe...samo ako je portiv srba onda je ok
 

Back
Top