Kamasutra

Everybody was kung fu fighting... :P

Vidim ja odakle je ovo poteklo... :wink:

Ma nismo mi pogodan narod za tantru... zamislite samo Milorada i Zivadinku u ambaru na senu praktiju tantru.. ma dajte ljudi molim vas... :P
 
Steffan:
Everybody is kung fu fighting... :P

Vidim ja odakle je ovo poteklo... :wink:

Ma nismo mi pogodan narod za tantru... zamislite samo Milorada i Zivadinku u ambaru na senu praktiju tantru.. ma dajte ljudi molim vas... :P
Ne mora da znaci da se svi na senu! :roll:
Ja verujem da ima dosta ljudi u Jugi koji praktikuju sve te metode!
 
Ma kakve tantre. Ja, kad sam prelistao to stivo, shvatio sam da sam prakticno sve vec probao sa devojcicom, sem onih poza za koje moras da budes jezivo elastican...
Dovoljna je masta!
 
Eto, vi pominjete razne poze, tehnike i vestine vodjenja ljubavi, a ja sam juce procitala da 2/3 naseg stanovnistva najcesce vodi ljubav u 'misionaru'... Da li su to ljudi lenji ili sta?
 
BodoniuS:
Kazanova:
mandrak-21:
tao tehnika je fantasticna

I neprevazidjena... ja je praktikujem... uostalom veoma je prakticna a uopsteno, dobar je savetnik.

Jel moze neko da mi odgovori na vec postavljeno pitanje? Kakva je to tehnika??

Ma nista posebno (doduse ima par prakticnih saveta) vec jednostavna. Tao ljubavi je ono najsazetije o cemu pise. Praktican prirucnik za zivot i higijenu. Nije ni nalik nekim vratolomijama kao kamasutra. Mada i kamasutra kao i svi ti prirucnici su saveti kako postupati prema suprotnom polu i zadovoljiti ga. Ono sto se svako pita - oni odgovaraju. Nista novo ali dobro. Dok citas videces da je mnogo sve jednostavno ono sto maltene svi znaju ali je dobro potvrditi znanje.
 
:lol: Sam smisao istocnjackih tehnika i nije u uzivanju u seksu,vec je pre on sredstvo da bi se doslo do misticne spoznaje,preko kretanja energije i da bi jednom napokon ege bio pobedjen.Sto ne znaci da oni ne uzivaju u sexu.Daleko bilo. :D
 

Back
Top