Aleksadnar Tijanić

Anketa

  • Tijanića treba razrešiti

  • Neka i dalje bude direktor

  • Ostojić je upravu

  • Ostojić nije upravu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Ofucani džukac

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
294
Da li je neko juče gledao emisiju Oko? Ostojić je rasturio RTS svitu u param parčad.
A voditelj bio pristrasan :lol:.

No, da li Aleksandra Tijanića (slugu svih režima) treba rezrešiti funkcije generalnog direktora?
 
Emisiju nisam gledala, jer Ostojica ne mogu ni da gledam ni da slusam, a ponajmanje da aminujem njegove stavove.
Ali i bez ulazenja u politicke razloge jesam za smenu Tijanica. I to zato sto je upropastio RTS. Unistio je pojedine redakcije, nema vise kvalitetnog Skolskog programa, programa za decu, naucno-popularnog itd. Glavne emisije su 48 sati svadba i slicne gluposti. Serije se repriziraju po milioniti put. Plate zaposlenima su nikakve izuzev njegovih pulenki. Ne isplacuju se pare ucesnicima kviza Visoki napon (moj brat je ucestvovao u novembru, emitovanje je bilo u februaru i po ugovoru je trebalo u roku od 60 dana od emitovanja, ali jos nije isplacen, kazu nemaju para). Mnogi koji su otisli kroz socijalni program i uzeli pare i dalje rade tamo i primaju plate. Kada od zaposlenih cujem da je Milanovic bio zlato, onda to sve govori.
 
Da li je neko juče gledao emisiju Oko? Ostojić je rasturio RTS svitu u param parčad.
A voditelj bio pristrasan :lol:.

No, da li Aleksandra Tijanića (slugu svih režima) treba rezrešiti funkcije generalnog direktora?
Овим у загради си све рекао.

Наравно да неће бити смењен. Човек ради за кеш, све што треба.
Решити га се можемо са места ртс-а само ако му неко понуди више лове, па он реши да напусти причу.
У супротном, ником из власти то неће пасти на памет.
 
Овим у загради си све рекао.

Наравно да неће бити смењен. Човек ради за кеш, све што треба.
Решити га се можемо са места ртс-а само ако му неко понуди више лове, па он реши да напусти причу.
У супротном, ником из власти то неће пасти на памет.

Tako je. I ne bi me iznenadilo da LDP dobije mnogo vise paznje na RTS-u i odmah ce i oni zacutati.
 
Kao osoba kojoj je Tijanić direktor, nemam ništa protiv da to i dalje bude. Ne vidim šta mu konkretno fali osim činjenice da LDP vodi hajku protiv njega jer (kao i svi normalni ljudi) ne podnosi Čedu a njegovim pristalicama deli vaspitne.

Inače imam stav da osoba sa srednjom školom nikako ne bi smela da bude direktor jednog Javnog servisa ali licemerno je da se sada žale a da su pre toga godinama ćutali.
 
S obzirom da je tema ovog foruma Aleksandar Tijanic na celu RTS-a( da li ga treba razresiti ili ne), htela bih samo nesto da kazem vezano za samu televiziju ( s obzirom da nisam gledala emisiju OKO pa ne znam o cemu je bilo reci :) i ne mogu da se upustim u tu diskusiju)! :)
RTS je deceniju i vise unistavan, i trebalo bi da budemo strpljivi, dozvolimo da se obnovi i ponovo bude onakav kakvim ga neki od nas pamte. Ja ga sve vise i sa sve vise zadovoljstva gledam, a preporucujem i Vama da malo pazljivije pogledate program koji ta televizija nudi.Nije RTS samo "48sati svadba" i "Sarenica",postoji tu jako lepih emisija poput npr. "Robna kuca" i sl. Naviknuti smo na laku zabavu, Grandove i Velike Bratove, pa cesto ni nemamo strpljenja za kvalitet. Zato, mislim da treba staviti po strani to da li Vam se dopada njen direktor ili ne,RTS jeste sve bolji i bolji!
Pozz!
:hvala:
 
Ako treba da biram izmedju Tijanica i Ostojica prednost plus-ohohoooooooo- je na strani direktora RTS-a. Nije to zbog lepote i korpulentnosti pa ni skole. Ko ne poznaje njegov novinarski opus i rad na "stvaranju" mnogih televizija moze samo da lupeta iz partijskih razloga. Ostojic i ostali LSD-eovci nemaju u svojim diskusijama ama bas niceg sto moze da donese dobro ovom narodu. Povrsnost moze da me demantuje ali analiza od "semena" do danas pokazace... Hibridno "posejana biljka LDP" dobro zalivana u Silerovom bazenu brzinom munje je nabujala a onda je nastupila "susa". Biljka zivotari a htela bi na ceo ekran. Nece moci.
 
Poslednja izmena:
Ako treba da biram izmedju Tijanica i Ostojica prednost plus-ohohoooooooo- je na strani direktora RTS-a. Nije to zbog lepote i korpulentnosti pa ni skole. Ko ne poznaje njegov novinarski opus i rad na "stvaranju" mnogih televizija moze samo da lupeta iz partijskih razloga. Ostojic i ostali LSD-eovci nemaju u svojim diskusijama ama bas niceg sto mozeda donese dobro ovom narodu. Povrsnost moze da me demantuje ali analiza od "semena" o danas pokazace. Hibridno "posejana biljka LDP" dobro zaklivana u Silerovom bazenu brzinom munje je nabujala a onda je nastpila "susa". Bijkla zivotari a htela bi na ceo ekran. Nece moci
:ok: :ok:
 
Ako treba da biram izmedju Tijanica i Ostojica prednost plus-ohohoooooooo- je na strani direktora RTS-a. Nije to zbog lepote i korpulentnosti pa ni skole. Ko ne poznaje njegov novinarski opus i rad na "stvaranju" mnogih televizija moze samo da lupeta iz partijskih razloga. Ostojic i ostali LSD-eovci nemaju u svojim diskusijama ama bas niceg sto moze da donese dobro ovom narodu. Povrsnost moze da me demantuje ali analiza od "semena" do danas pokazace... Hibridno "posejana biljka LDP" dobro zalivana u Silerovom bazenu brzinom munje je nabujala a onda je nastupila "susa". Biljka zivotari a htela bi na ceo ekran. Nece moci.

:ok: послала сам ти репутацију за ово.
 
Главоњи је у животу само једно битно - да своју главуџу увуче у све могуће политичке бууље

kurcevito-1.jpg
 

Back
Top