konkretno pitanje za clanove foruma

xpert

Početnik
Poruka
25
Pratim ovaj forum vec duze vreme, i vidim da ima puno hvalisanja i sa muske i zenske strane, mozda i nije hvalisanje nije ni vazno, ono sto me zanima koliko je ljudi zainteresovano na forumu za konkretno druzenje tipa organizovanog grupnjaka? Ovo je svakako za sada samo ideja ali sto da ne mozda bi mogli nekako da je sprovedemo u delo ako ima zainteresvoanih forumasa i forumasica.
 
pitanje je bilo cisto radi toga de se ljudi izjasne uopsteno o necem takvom, a mozda i neka ideja za konkretno. Moram priznati razlog za ovo je bio taj sto ima zaista punoi ljudi koji imaju problem ovde i saopste ga a onda se pojave ljudi sa "prevelikim" ljubavnim uspesima i sole pamet na nacin kakav ne prilici i gotovo nikada mislim da osoba koja je trazila savet ili pomoc ga ne dobije jer od punih usta hvale odlutaju. Nije da sam hteo da bilo koga isprozivam na ovaj nacina ali ako je vec tako kao sto se pirca zar ne bi bilo lepse nekako da se ljudi sve zajedno upoznaju i u tom pogledu?
 
aoohooooooooooohhhhhhhhhhhhoooooooooohoooooooo...
jojojojoojojojjjooojoojojoj...
Pa ovde ni tim psihica nece pomoci...
U grupnjaku si i voajer i kriptopeder i svasta jos.Auuuuuuu.Ali sto apotekarka ne zove?Taji to od nas...Sram da je bude.Mi bi mozda odbili zbog gore navedenog,ali bio bi red da zove...Makar onako,kurtoazno... :)
 
xpert:
pitanje je bilo cisto radi toga de se ljudi izjasne uopsteno o necem takvom, a mozda i neka ideja za konkretno. Moram priznati razlog za ovo je bio taj sto ima zaista punoi ljudi koji imaju problem ovde i saopste ga a onda se pojave ljudi sa "prevelikim" ljubavnim uspesima i sole pamet na nacin kakav ne prilici i gotovo nikada mislim da osoba koja je trazila savet ili pomoc ga ne dobije jer od punih usta hvale odlutaju. Nije da sam hteo da bilo koga isprozivam na ovaj nacina ali ako je vec tako kao sto se pirca zar ne bi bilo lepse nekako da se ljudi sve zajedno upoznaju i u tom pogledu?
:lol:

u fazonu da vidimo ciji je duzi i da li govori istinu :mrgreen:

skin taught as sails in a gale, hair always cut with a blunt tool,
muscular but thin like springs for not steel...four thin old men, four
thin old men lay silent in two vaporizing rooms, each way up in his
own head...holed up in his flat, flaking boxers...little piggy, little
eyes...folds the skin just enough to let in light...bullet got the wrong
bloke, but they don't die anyway...it's nothing mortal if you don't
move...still have slopped up the war in a proper blanket...and i have
been this way for days :P
 
xpert:
pitanje je bilo cisto radi toga de se ljudi izjasne uopsteno o necem takvom, a mozda i neka ideja za konkretno. Moram priznati razlog za ovo je bio taj sto ima zaista punoi ljudi koji imaju problem ovde i saopste ga a onda se pojave ljudi sa "prevelikim" ljubavnim uspesima i sole pamet na nacin kakav ne prilici i gotovo nikada mislim da osoba koja je trazila savet ili pomoc ga ne dobije jer od punih usta hvale odlutaju. Nije da sam hteo da bilo koga isprozivam na ovaj nacina ali ako je vec tako kao sto se pirca zar ne bi bilo lepse nekako da se ljudi sve zajedno upoznaju i u tom pogledu?
A sta ti mislis da, ako neko ima odlican ljubavni/seksualni zivot, samo gleda s kim ce da se potuca...?
Nema veze ko je i kakav je, samo neka se krka... :roll:
 

Back
Top